Jump to content
Sign in to follow this  
pacman

Vaht

Recommended Posts

ise olen ka tarvitanud whey lemon superit ja tõesti tekib seal päris palju vahtu, seda vahtu ei tarvitse ära juua, ise jõin osa sellest küll ära aga teise osa lihtsalt loputasin veega välja ja poleks nagu märganud et valgust nüüd mingi osa saamata jäi niiet ei tarvitse kogu seda vahtu täiesti ära juua :)

WLS-iga tuli ka endal vaht peale, aga lased mingi 5-10minta seista ja taheneb ära. Nt. enne pesema minekut teed shake valmis, ning peale pesemist on vaht enamvähem ära tahenenud.

ma olen nii teinud ,et algul jood selle vedela ära siis käid pesemas ära siis on see vaht seal seikeris ära lahtunud siis jood sellegi ära.

aa vale teema alla küll aa küsin etmis arvate kas selline asi on võimalik et kui oled regulaarselt mingi kask kuud WLS kasutanud ja sisi jätad katki et kas on võmalik et areng jääb seisma või on asi selles et olen lihtsalt üle pingutanud....???

See on tõesti suur probleem, tee ennem kodus siis valmis sheikerisse. Üldse osad vennikesed hädaldavad siin liiga palju, küll ei maitse see ja teine asi. Kulturismiga tegeledes peab ära unustama igasugused maitseelamused. Tuleb süüa seda mida keha vajab, mitte seda mis maitseb, vastasel juhul võite ära unustada oma tuleviku kõva mehe staatuse.

ma kaldun arvama, et suurem osa tahab suuri lihaseid selleks et välja näha tugev ja tunda end tugevana ning muidugi tervislik keha. Seega oleks ju just teretulnud natuke rohkem vastuvõtlik olla ka kriitikale. Kõik siin K.A mina olen suhtunud ja suhtun siiani valgu maitsesse halvasti. Kuid makes no difference, joon seda ikka edasi ju.

Lühidalt öeldes: milleks see foorum on siis kurat küll kui mitte küsimiseks ja arvamuste avaldamiseks. See, et siin vanemad tegijad ja asjasse pühendunud võistlejad ennast solvatuna tunnevad kuna teised, ei tunne sama patriootlikkust kulturismi vastu kui nemad?

Rahu härrased, ego suurus ei ole voorus :D

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.