Jump to content
GoldWeapon

Probleem kaalu langusega

Recommended Posts

Tere,

 

Kirjutan seoses kehakaaluga. Alustasin saalis käimist uuesti jaanuari kuus peale ca poole aastast pausi. Olen umbes 172cm pikk. Alguses kaalusin ca 65 kilo ning leidus külgedel ja ka kõhul rasva. Käesolevaks moemendiks kaalun 61.5 ning rasvaprotsent on korralikult vähenenud ja nähtavat rasva pea ei eksisteerigi ning peeglisse vaadates saab ennast nimetada kondikribuks. 

 

Seadsin endale algselt eesmärgiks säilitada kaalu 65kg juures, kuid moondada rasv lihaseks ning eesmärk oli ka kõhulihased peidust välja saada. 

 

Kasutasin MyFitnessPal rakendust, mis arvestas mu päevase kalorite/proteiini ning süsivesikute vajaduse välja. Seda olen järginud korralikult, kalorid/proteiini vajadus alati paigas olnud, süsivesikutest on jäänud pidevalt puudu veidikene päevasest normist. 

 

Mainin ära, et treenin 6 korda nädalas (varahommikuti) ning jõud kasvab üpriski hooksalt. Võiks suisa väita, et pea iganädalaselt haaran kätte 2kg raskemaid hantleid ning ennem neid raskemate vastu ei vaheta kui jaksan 4x12 ära teha. 

 

Toitun viisakalt:

 

Hommikul peale trenni smuuti (ca 60-70g kaerahelbeid, 1 banaan, 125g 0.2% kohupiima, ca 7og proteiinipulbrit.

 

Lõuna ajal 200g 5% kodujuustu, 4 keedetud muna.

 

Vahepalaks proteiini kohupiim 200g.

 

Õhtuks 100-125g riisi/tatart/makarone , kõrvale 200g liha ning törts kastet juurde. 

 

Lisaks tarbin ka päevaselt 5g kreatiini ning 10g BCAAD. 

 

Praeguseks hetkeks on kõhulihased õrnalt/kohati nähtaval (võiksid olla rohkem), kuid kaal on korralikult kukkunud. 

 

Siinkohal tekibki küsimus, et kuidas edasi, et saavutada oma eesmärki, et tõsta lihasmassi tagasi umbes 65kg peale, kuid samas säilitada kõhulihaste nähtavus? 

Muudetud kasutaja GoldWeapon poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga milleks peab kaalu tõstma, kui jõud lisandub ja rasv väheneb?

Kui asi töötab jätka samas vaimus, kui lihased kasvavad siis küll see kaal ka vaikselt tõusma hakkab B)

PS kui lihasmass kasvab ei kao need kõhulihased kuhugi, lausa vastupidi - kannatust peab olema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×