Jump to content
tomtom

Toitumiskava ja vadakuvalk

Recommended Posts

Kas valgušeiki peaks igal juhul tarbima just pärast trenni, mitte muul ajal?

Üldiselt söön toitumiskava järgi. Üks toidukord on kohe pärast trenni, valku on seal piisavalt. Mõnikord päeva jooksul, kui valgukogust kokku ei saa, kasutan šeiki. Kuidas ja kuhu valgujook päevakavas lisada?

Kas jook + söök? Arvan, et see oleks ehk liiast.

Või siis söök ära jätta ja valida jook?

Või ei ole siiski oluline juua kohe pärast trenni ja võib seda tarbida suvalisel ajal päeva jooksul?

Muudetud kasutaja tomtom poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pärast treeningut võiks valgusheik kindlasti olla. Võib ka muul ajal lisaks tarbida. Mida mina soovitan on see, et ära kindlasti tavatoitu sellega asenda kui just mõjuvat põhjust pole. Ehk siis kui sa pole just ei kaalu 120kg 10% keharasva juures siis saab toidust kõik vajaliku kätte, mugavuse ja kiirema taastumise eesmärgil olgu sheik pärast trenni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah peale trenni kindlasti sheik ja muul ajal eelista tavatoitu, kuna sheigis ikkagi omajagu magusaineid jne, mida pole ülemäära vaja tarbida. Muul ajal siis tavatoit>sheik>toidukorra vahele jätmine.

Muudetud kasutaja zxcvb poolt
  • Like 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Proteiinilisandeid on erinevaid. Aastate jooksul olen lisavalku kasutanud küll sheikidena, küll batoonidena. Igal ajal ei ole alati võimalus tavatoidule piisavalt valku lisada, eriti kui on lapsed elamises. Ühed valgud pärast trenni, aga teinekord õhtul ka aeglane valk ööseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
On 11/26/2020 at 11:47, Arnold ütles:

Viimane trend: tõsised "valgurobotid"(Silbaum&Co.) peavad mimaalseks a 60 gr. per. kord ja nii vähemalt 5 toidukorda päevas.

Kui nad sellesse usuvad, siis andku tuld! Mina olen proovinud 20-30 grammi toidukorras ja samuti ka 60-70 grammi valku 5-6 korda päevas ja tulemus oli täpselt sama. 

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×