Jump to content
blitzpreps

Toidupreppimine

Recommended Posts

Hei atleedid!

 

Nuud on ju jøusaalid kinni aga tervislikult toituda on endiselt vaja. Praegu on paljudel kahjuks vøi ønneks palju vaba aega,

hea viis aja tæitmiseks oleks uute retseptide øppimine.


Mu kaks kirge on toidu valmistamine ja jøusaal.

Ma olen tøøtanud professionaalse kokana viimased 12 aastat ja religioosselt treeninud viimased neli/viis aastat.

Ma olen tagasihoidlikult alustanud mealprepi blogiga trenniinimestele, puuan luua vøimalikult "puhtad" ja tervislikud toidud, mis on sobivad nii kaalu juurde vøtmiseks, kui ka kaalu langetamiseks. Ma puuan iga retsepti jaoks kalorid vælja arvutada, et mu lugejatel oleks vøimalikult kerge neid roogasid oma igapæevasesse toidukavasse implementeerida.

Mu eesmærk on øpetada inimestele lihtsaid ja maitsvaid retsepte, mida on kerge kodus ise teha ning toite, mis pusivad vøimalikult head ja værsked kuni 4 pæeva peale valmistamist. Lisaks, nagu mu kasutajanimigi utleb, blitz (saksa k. "Vælk"), on mu retseptid kiiresti valmistatavad road.

Ma proovin ka oma postitustes anda nøuandeid, kuidas ka uldiselt kodus tehtav toit maitsvam tuleks.

Mul oleks hea meel, kui sa mu blogi checkiksd ja mind instas jælgiksid :)

Kavatsen palju head sisu luua ja loodan, et mu blogist on Sulle kasu.

PS! Kuna ma elan vælismaal ja proovin rahvusvahelist jælgimist meelitada, siis mu blogi on inglise keelne. Loodan, et see sind ei peleta.

 

Mu blogi leiate siit: www.blitzpreps.com

Youtube kanal: https://www.youtube.com/channel/UCabWjo1VoyTSNq7lVQtGPdQ

Instagram: blitzpreps

 

Tænud tæhelepanu eest,

loodan teid oma kontodel næha :)

 

PS#2! Vabandan, et mul polnud vøimalik seda postitust eesti k. tæhtedega kirjutada ja et vøibolla mu lauseehitamise oskus on veidi roostes.

Muudetud kasutaja blitzpreps poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×