Jump to content
tomster

Leia endale lähim välijõusaal

Recommended Posts

Äge ettevõtmine, aga pirital on vähemalt 3 välijõusaali moodi kohta veel :) ma paneks ikka need torud ja rööbaspuud ka kirja... rannas juba paar kohta, metsa sees veel mõned

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siin Ott käis otsimas, leidis kuskilt Stroom Rannasti mingi asjaliku 

 

 

Piisab täiesti paarist eri raskusega sangpommist ja lõuatõmbe kangist ja kõik saab tehutud, nende puudumisel

ka oma keharaskusega.

YouTube ja Insta on sellist kama täis mis õpetavad, kõige tähtsamad on soov ja tahtmine!

Kasutage oma fantaasiat ja lihastunnetust, ning mõelge millised lihased ühe või teise liigutuse puhul töötavad.

 

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aitäh gmaster tagasiside eest!

 

Igasugused viited erinevatele treeningpaikadele ka kõikidelt teistelt kaastreenijatelt oodatud (saab jätta vihje otse https://fit24.ee/ lehele).

 

Nädala jooksul õnnestus lisada päris palju uusi välitreenimisvõimalusi Tallinna ja Taru ümbruses, samuti teistes Eestimaa piirkondades. Vaata kõikide välijõusaalide ja jõulinnakute asukohti kaardil, klikkides sobivale piirkonnale: https://fit24.ee/treening/valijousaal/

 

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna küsiti minu käest, et mis ma arvan, kas välijõusaalid tehakse varsti lahti? No ma arvan nii, et kui need nüüd tõesti lahti tehakse ja ilusa ilmaga nendesse korraga 100 inimest peale lendab, siis pannakse need ka sama kiiresti kinni. Minu kodu lähedale Tartus jääb vist Tamme Staadioni välijõusaal. Ideaalis oleks ju äge kui lähen sinna mõne sõbraga trenni tegema ja peale meie ei ole rohkem kedagi, aga kardan, et see jää ainult helesiniseks unistuseks. Elame-näeme!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×