Jump to content
L2bumeez

pärast trenni väike õlle ???

Recommended Posts

Seline kysimus, kas pärast trenni on kahjulik mõned õlled juua?

Ise olen selline õllesõber ja minu puhul on nii, et ma teen trenni 2 kuni 3 tundi ja kui koju jõuan lasen yhe või kaks õllet.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õlle pidi kasulik olema küll, üks trennikaaslane joob alati peale trenn ühe õlle. Me käime ostame Articut tema aga ühe õlu. Õlle pidi mingit amiinohapetega midagi tegema, mis soodustab lihaskasvu.

Ise ta areneb väga hästi. Tema toidulisandid ongi Whey Lemon Ja õlu B)

Parandage, sest võin ka eksida :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See on kahe otsaga asi:õlu sisaldab B-vitamiine,samas on kalorirohke ja õlles sisalduv alkohol mõjub negatiivselt maksale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väikestes kogustes kasulik, suurtes kahjulik. Samamoodi nagu iga teine asi.

Kusjuures tume õlu on kasulikum, sest sisaldab suuremates kogustes antioksüdante kui hele õlu. Samamoodi on punane vein kasulikum kui valge.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Dev.

Õllel/õlles on:

-suur magneesiumi sisaldus

-soodne naatriumi- kaaliumi suhe:kaaliumi kasuks

-räni(tavaliselt on eestlase toidulaual räni allikaid suhteliselt vähe)

-B rühma vitamiine(tumedas õlles rohkem)

..Kuid õllejoomisega pole mõtet hakata B rühma vitamiinide vajadust katma.

Ja kusjuures, õlu ei sobi üldsegi mitte janukustutajaks suure vedelikukaotuse korral, sest õlles on palju vett väljutava toimega ühendeid, mis kiirendavad uriini teket.Kuid mõõdukas õllejoomine(kuni 0,5 L päevas) pidavalt uuringute kohaselt kasulik olema - vähendab neerukivide tekke ohtu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas see just kahest eelmisel õhtul lastud õllest tingitud oli, kuid täna tõesti tundsin konkreetselt et jõudu oli rohkem....Nimelt suvel jäi aktiivne jõusaalis käimine pooleli. Siis sügisel sai uuesti saali mindud ja ego on ikka selline et tahad kohe vanade raskustega jälle rassima hakata. See on tegelikult mõttetus...Ühesõnaga siis suutsin teha 100 kg 6 kordust. ... Käisin siis paar kuud ilusti trennis ja rinda tehes ei suutnud ma kunagi enam 100-ga üle 6 korduse teha... Siis tuli autokool vahele, jõusaali jõudsin vast 1-2 korda nädalas kui sedagi, pigem mängisin 3-4x(mängin praegugi, nii kaua kui aega rohkem tekib)korvpalli. Mõtlesin täna et prooviks siis ka üle pika aja rinnalt suruda, kuna harva jõusaali sattudes olin teinud ikka nõrgemaid lihaseid (mitte rinda ) Ja ennäe jõudsin 100-ga 10 kordust teha ja teise seeria 105-ga 6 kordust veel peale. Ma pole kunagi midagi sellist suuutnud. hakkasin mõtlema et kust kurat see jõud tuli....või peakski vähem trenni tegema B) .... Ise kaalun 76kg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kokkuvõttes ma järeldan, et õlle siiski polegi nii kahjulik mulle kui sportlasele  B)

Kuigi alkoholi võib ärritajana lugeda tugevaks agitaatoriks (meessuguhormoonide mitte väga tugeva languse korral - pudeli õlle joomine - tekkinud taastootmise tagajärjel jäädakse hormoonidega kokkuvõttes kasumisse; seedimist segav etanool innustab magu eritama rohkem maomahla ja seedimine on tugevam; ainevahetuse ülekoormuse tagajärjel hakkab terve keha tööle, et võidelda "haigusega"; närvirakkude hävimisel - mis toimub juba väikese joobe saavutamisel - kiireneb ajutegevus jne) ja üleüldiselt tekib mulje nagu elu valemiks olekski "Kõik mis ei tapa teeb tugevaks", on tegelikult tegemist mürgiga.

Kui sa jood rohkem kui paar pudelit, eriti lühema aja jooksul, mõjub õlle konstruktiivselt mittehästi. Hävitab meessuguhormoone, annab kogu verepuhastussüsteemile koormuse ja väsitab vaimu.

Kuna alkoholism on kõige levinuim haigus, millest vähemalt 95% inimesi lahti ei taha öelda, siis on ilmselge, et mul ei ole antud kohal mõtet moraali lugema hakata. Isegi patune.. Kuid pakun välja variandi - siduda enda jaoks õlu ja trenn. Iga joodud pudeli peale tund trenni vms.

PÕHILINE ON MITTE JUUA PALJU KORRAGA!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

maitse asi.. FAXE alkovabaõlu oli päris pandav .. vesine nagu pilsner .. ainult et lahtus sigaruttu . Samas räägivad ,et see alkovaba õlu ei ole ka päris alkovaba ...

Muudetud kasutaja Goth_ poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
maitse asi.. FAXE alkovabaõlu oli päris pandav .. vesine nagu pilsner .. ainult et lahtus sigaruttu  . Samas räägivad ,et see alkovaba õlu ei ole ka päris alkovaba ...

Jah tegelikult peaks nn. alkoholivabas õlles ka kuni ~0,5% sees olema (kui uskuda kirja pudelil). Kunagi sai mingit alkoholivaba õlut Tsehhis proovitud ja täistsa norm oli. Üldiselt sellist kraami ei tarbi, aga küsimus polnud selles.

Siin mainiti midagi alkoholi kahjulikust mõjust lihaste kasvule. Äkki jääks see ära, kui juua alkoholi vaba õlut. Muud komponendid peaks ju samad olema?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mis puutub punase ja valge veini võrdlusesse,siis see on segane asi: osad uuringud ja asjatundjad väidavad,et pole vahet kas klaasike valget või punast veini või pitsike viina; et igasugune alkohol on mõõdukas koguses kasulik.teised,jah,rõhutavad seda punase veini asja...

alkovaba õlu on kusi jah,siiski tõstaks esile baltika ja heinekeni "nulliseid".vähemalt alkovaba originaaliga võrreldes suht joodavad.

rääkimata frederik vabast... B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Joon abs. igal õhtul vähemalt ühe õlu, mitte mingi k....e vee vaid 8-10%-se. seda enne sööki. Võin kindlalt väita, et see mu taastumisele kaasa aitab. See ei ole pelgalt mingi usk kesvamärjukese imesse. Ma ei ole esimene inimene siin maailmas kes seda väidab.

Samas tahaks tõesti sellise arstiga rääkida kes väidab, et mõõdukas kogus alkoholi on tervisele kahjulik. Kahjulik on see 16 aastasele poisikesele kelle organism ei ole veel välja arenenud.

Aga ex geenid on jällegi need mis asja otsustavad. Mõnele ei sobi õlu mõnele on jälle piim mitte soovitav. B):ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arnoldi loost on selline asi meelede jäänud, et mingil ajal Saksamaal elades ja treenides nägid tema õhtud sellised välja- lõhuti paar-kolm tundi trenni, mindi kohalikku baari, kus iga mees sõi grillkana ja liitri õlut, hiljem ajaviiteks raudteejaama italianodest transamehi "tampima"... B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Väikestes kogustes kasulik, suurtes kahjulik. Samamoodi nagu iga teine asi.

Kusjuures tume õlu on kasulikum, sest sisaldab suuremates kogustes antioksüdante kui hele õlu. Samamoodi on punane vein kasulikum kui valge.

Pooldan sinu seisukohta!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tervisele ei ole alkohol kuskilt otsast kasulik, ükskõik, kui palju linnalegende te olete kuulnud b-vitamiinide ja muu kohta. Seda võib iga arst teile rääkida.

No mina olen oma arstiga sellel teemal konsulteerinud ja tema on mulle otse vastupidist väitnud. Nimelt mõõdukas koguses alkoholi tarbimine vähendab tunduvalt südame ja vereringkonna haiguste ohtu. Jutt ei ole nüüd mõeldud alkoholi propageerimisena aga mina endale küll ei keela pitsi viina, klaasikest veini või mõnda pudelit õlut :D

Kõike võib teha, juua, süüa jne, kui seda teha mõõdukalt. :ph34r:

Ainult seksi tuleb teha palju, palju ja täita Eestimaa lastega :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:D täpselt ise olen ka sellise arvmuse juures et mõõdukas koguses alko tarbimine ei ole kahjuks, vaid just vastupidi kasulik sinu vereringele jne, aga seda suguvärki võite küll rahus harrastada, kui isegi igapäev ja mitu korda päevas sis parandate võhma ja suguüht kestab kauem :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×