Jump to content
BBbody

Valkude kogus

Recommended Posts

Nonii...alustasin nüüd nädal tagasi jälle sellise korralikuma treeningu ja toitumisega 

Niipalju olen kursis et tuleb 1,4-2g valku ühe kg kohta tarbida aga sellega üks väike mure

Kuna tahan lihaseid kasvatada siis vabast ajast mäletan nii palju et pean sööma peale trenni selliseid valgu ja süsivesikute rikkaid toite kuid seal peaks olema suhteliselt vähe rasva aga kõik muu on küll praegu veidi sassis.

Kas keegi oskab öelda kui suure valgusisaldusega toite ma mis ajal umbes sööma peaks? Siiani olen söönud umbes nii:

Hommik-kaerahelbepuder ning smuuti milles on veidi kaerahelbeid, vett, 2banaani, 1kiivi ja maasikaid.

Või siis täisteraleib ning 3muna

 

Lõuna-kartul/tatar, kanaliha/sealiha, hapukoore sisaldusega külm kaste, salat

 

Enne trenni 60min (trenn kell4)-erinevad rohelised smuutid ning 2muna

 

Peale trenni-proteiinisheik mis sisaldab valku ja süsivesikuid ideaalses vahekorras 1:2 süsivesikute kasuks

 

Kell 8 õhtusöök-riis kanaga/kartul hakklihaga ning kõrvake erinevad kaunviljad ning kodujuust milles 100grammis rasvu 7.0g süsivesikuid 1.8g ning valke 11g

 

Ning vahepeal kui kõht peale seda peaks tühjaks minema teen endale smuutit puuviljadega

 

Kas on midagi mis ma peaksin muutma? Eesmärk on lihast kasvatada. Ette tänades.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Miks peaks olema pärast trenni toidukorras rasvu vähe? See sheigi imendumine võtab niikuinii tunde, mitte ei lähe kohe lihase kasvamiseks. :D

Viis toidukorda päevas, siis "(kehakaal x 2g)/5 = valgu kogus ühes toidukorras". Ehk kui kaalud 75kg, siis ühes toidukorras ~30g valku.

  • Thanks 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei teahi lugesin kuskilt et kui on palju rasvu siis see takistab süsivesikute ringi liikumist :D

Pole üldse vahet kuna ma seda tarbin? Peaasi et paeva peale tuleks kogus täis?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
13 minutes ago, BBbody ütles:

Ma ei teahi lugesin kuskilt et kui on palju rasvu siis see takistab süsivesikute ringi liikumist :D

Pole üldse vahet kuna ma seda tarbin? Peaasi et paeva peale tuleks kogus täis?

 

Rasvad jah aeglustavad imendumist, aga see sheik pärast trenni ei ole üldse oluline, kui tegemist ei ole tippsportlasega, kes teeb mitu trenni päevas. Seega pane ainult rõhku sellele, et päeva peale oleks enam-vähem kogus jaotatud ja saaksid päeva lõpuks oma vajaduse kätte.

  • Like 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
5 hours ago, BBbody said:

Jah aga kas see sheik ei aita mul kiiremini lihaseid taastada ja sellr abil neid kasvatada?

Ei. Loeb päevane valgu kogus. 80kg mehel norm 150g tuuris valke. Need, kes steroidi peal nad tarbivad rohkem. Naturaalil muutub liigne valk glükogeeniks. Ja kui glükogeeni ära ei kasuta siis talletub rasvaks.

 

Muudetud kasutaja Angelo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×