Jump to content
BBbody

Toitumine ja treening

Recommended Posts

Tervist.

Mure selline, et oleks soov uuesti keha treeninguga peale hakata. 1,5 aastat tagasi tegelesin aktiivselt treeninguga kodus. tulemusi oli märgata juba 2 kuuga ja need olid isegi väga head. Nüüd 1,5a hiljem tahaksin uuesti kõigega alustada kuid seekord jõusaalis. Olen käinud vahelduva eduga praegu kooli jõusaalis kus ei ole just kõige rohkem pinke ja võimalusi. Toitumist pole ma ausalt öeldes mitte kunagi jälginudk ja toidukorrad pole ka paika pandud.

Mulle tekitab muret see, et kui ma nüüd viimasel ajal olen teinud siin trenni siis ei ole tulemusi üldse märgata. Kui  aus olla siis pole mul õrna aimugi mis ma peaksin seal tegema. Jõudu mul iseenesest on aga lihast ei taha kuidagi juurde tulla. Äkki oskab keegi mulle anda v pakkuda erinevaid toitumiskavasid ja treeningkavasid ning poleks ka paha kui keegi  suudaks mulle need asjad lahti seletada sest muidu ei saa midagi aru.

Enda kohta nii palju, et olen 17 aastat vana, kaalun 86kilo ja olen 185cm pikk. Lihast on aga pole midagi sellist mis oleks silmale ilus. sooviksin väga teie kui targemate inimeste abi ja jään ootama teie nõuandeid. Ette tänades!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siin on treeningkavad olemas.

Trenni saab teha ka väga elementaarsete vahenditega.

Niiet soovitan näiteks kangile keskenduda ja end tugevamaks treenida.

Arvan et siiski väga tohutut erinevust lihaskasvus pole, seda enam et nii noor oled.

Pigem vb oli enne rasvaprotsent madalamal, ja vb lihastoonus kõrgemal, sest loopisid hantleid tihedamalt.

Õpi tehnikat, tee trenni, saa tugevamaks ja aarvesta, et lihaskasv käib väga harva kuudega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selle pead juba endale ise kirjandusega selgeks tegema, kui just kelleltki kava ei telli.

See võib alguses mõistlikum olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×