Jump to content
ReinoL

Uuesti vormi

Recommended Posts

Tere Foorumlased ja muidu olijad. 

Nii teema sobib kõige paremini siia ehk. Kuna olen spordiga palju tegelenud(kokku kuskil 6a-kergejõustik, raskejõustiku, tõstmine ning nüüd lõpuks jõusaal).

Selline küsimus tekkis, et sai tellida toidukava ning treeningkava FB kaudu(tundus mõistlik). Sest esimese kuuga sai maha võetud 5kg(algkaal 115kg) ning nüüd 109kg kuskil.

Probleem seisneb selles, et saan teha kava järgi trenni ja toituda normaalselt aga kaal lihtsalt enam alla ei lähe. Lihtsalt alla 109kg ei lähe. Mida ma tegema peaks, olen proovinud võtta ühendust sellega kes kava koostas aga ei midagi. 

Ehk oleks mõttekas uus kava tellida siit ja ehk saaks lõpuks oma vana kaalu tagasi mis oli 94kg. 

Hetkel enda andmed:

Vanus 21, kaal 109, pikkus 180.

Ning huvitab see ka, et kas mul tasuks võtta kreatiini, tribulus ning proteiini?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pöördu selle sama isiku poole, kes sulle kava koostas. Tõenäoliselt vaja toidukavas korrektuure teha. Kas vaja kaloraazi muuta või siis sööd valel ajal, valesid toiduaineid. 

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Toidukavas oli kõik õige aga lihtsalt aeroobset(jooksmist ja sõitmist) kuna neid ei teinudki. Aga soovitage kus osta proteiini, kreatiini ja tribulus tooteid. Ning soovitav ka, millist tasuks osta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
3 tundi tagasi, ReinoL ütles:

Toidukavas oli kõik õige aga lihtsalt aeroobset(jooksmist ja sõitmist) kuna neid ei teinudki. Aga soovitage kus osta proteiini, kreatiini ja tribulus tooteid. Ning soovitav ka, millist tasuks osta.

Mõttekäik lihtsalt, et kuidas küll muutused siis enam ei toimunud kui toitumises kõik ok? See sport ongi ju peamiselt õige toitumine ja taastumine! Kui ise raamatuid lugeda ei viitsi või ei tea mida lugeda siis kysi julgesti! Aga igal juhul vali ikka kelle käest mida tellid! Peace!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
8 tundi tagasi, Kapten ütles:

Mõttekäik lihtsalt, et kuidas küll muutused siis enam ei toimunud kui toitumises kõik ok? See sport ongi ju peamiselt õige toitumine ja taastumine! Kui ise raamatuid lugeda ei viitsi või ei tea mida lugeda siis kysi julgesti! Aga igal juhul vali ikka kelle käest mida tellid! Peace!

Ehk siis oskate soovitada, kelle käest tellida kava. 

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×