Jump to content
Reinart

IFBB World Men Championships 2017 - Benidorm, Spain

Recommended Posts

benidorm-2017.thumb.jpg.09cdb7e1954f3c6bcfd4fb672f58e99b.jpg

 

02.11 - 06.11 on toimumas meeste maailmameistrivõistlused ja iga aastane IFBB kongress. Kongressil kinnitatakse järgmise aasta võistluskalender. 

 

Maailmameistrid selgitatakse välja kulturismis, klassikalises kulturismis ja rannafitnessis. 

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esialgsetel andmetel on Eesti koondist esindamas: 

Ott Kiivikas - Kulturism -90kg

Egert Oiov - Rannafitness -176cm

Janno Uus - Rannafitness -182cm 

Ramil Lipp - Klassikaline kulturism -180cm

 

Eastlabs.sk on üleval ka mingid poolikud nimekirjad. Kindlasti pole kategooriad nii väiksesed. Puudu on raskekahurvägi Iraanist jne. 

http://www.eastlabs.sk/majstrovstva-sveta/6022/2017-ifbb-majstrovstva-sveta-muzov-kto-uz-poslal-prihlasku

 

  • Like 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidagi jah araablased on puudu....ei tahaks uskuda, et egiptus ja kõik iraanid, iraagid eemale jäävad. Näis praegu on oma kategoorias vaieldamatult kõvem nimi Zymon Lada, kes on olnud -95 kilo maailmameister ja oli näiteks Baikal Grand Prix hõbe eelmise aasta absoluutkategoorias, kuid eks seal hüppamisi tuleb kes tõmbab -80 kilosse kuna seal ei ole palju mehi ja mõni ehk pudeneb ka ülespoole igal juhul teen oma parima ja vaatame mis saab.;)

  • Like 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tundub et meie jaoks kasulikud uudised kui on võistlejaid rohkem 80 - 85 kilo ja 90 - 95 kilo vahel kui 6 siis tehakse need kategooriad uuesti tagasi juba sel MM -l. Loodame parimat ise mahuksin ilusasti pingutades -85 sisse.

 

Dear President, dear General Secretary,
 
I hope this email finds you in the best of health.
 
Pending of the final decision of the Congress, the IFBB Judges Committee and the IFBB Technical Committee has decided for the next coming Men's World Championships,  that will be held in Benidorm,  if there are more than 6 athletes who at registration weigh in “Over 80kg-up to/incl 85kg” and “Over 90kg -up to/incl 95kg”, these two classes shall be added to the Running Order . 
 
Looking forward to welcoming you in Benidorm the next week.
 
Best regards,
 
  • Like 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Registreeritud ja ootame täpsemat päevakava. Kuna õnneks võeti kongressil vastu -85kilo kat siis pigistasin ise ka kohe sinna sisse. Läks aega mis läks aga päeval olin 87,5kg ja peale seda kui jõusaalis siesta algas ja tuled kustu pandi olin sunnitud mööda treppe kardiot tegema ja tegin.....6,5 korrust ja 20 korda üles ja alla ning -3,5 kilo maas....:D. Kaalumisel olin 84,1 ja nüüd laeme korralikult et vedelik ja süsikad tagasi saada. Ramil mõõdeti 1 mill lühemaks kui 180cm ja võistleb siis -180cm ja Egerti pikkuses me muutusi ei tähendanud ja kaalus ka mitte ning teda näeme laval juba pühapäeval -176cm. President Ergo Metsla on jätkuvalt 95 kilo softis vormis nagu ta ise ütles rahulolevalt enda kohta. Teami meeskonna vaim on tugev ja meelestus positiivne. Ilm on soe 20 - 24 kraadi ja homme siis Ramil kindlasti võistlustules ja minu minek saab selgeks hommikul.

  • Like 1
  • Haha 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
20 minutes ago, Ott Kiivikas ütles:

Registreeritud ja ootame täpsemat päevakava. Kuna õnneks võeti kongressil vastu -85kilo kat siis pigistasin ise ka kohe sinna sisse. Läks aega mis läks aga päeval olin 87,5kg ja peale seda kui jõusaalis siesta algas ja tuled kustu pandi olin sunnitud mööda treppe kardiot tegema ja tegin.....6,5 korrust ja 20 korda üles ja alla ning -3,5 kilo maas....:D. Kaalumisel olin 84,1 ja nüüd laeme korralikult et vedelik ja süsikad tagasi saada. Ramil mõõdeti 1 mill lühemaks kui 180cm ja võistleb siis -180cm ja Egerti pikkuses me muutusi ei tähendanud ja kaalus ka mitte ning teda näeme laval juba pühapäeval -176cm. President Ergo Metsla on jätkuvalt 95 kilo softis vormis nagu ta ise ütles rahulolevalt enda kohta. Teami meeskonna vaim on tugev ja meelestus positiivne. Ilm on soe 20 - 24 kraadi ja homme siis Ramil kindlasti võistlustules ja minu minek saab selgeks hommikul.

Uh, kui saladus ei ole, siis kas sa Ott oled viimastel aastatel veel kergem olnud? :DKlassikalise kulturismini ei ole enam palju jäänud. Igal juhul edu kõigile sinna kaugele ja korralik vesi naha alla! 

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Viimane info on selline, et võistlen homme hommikul esimese kategooriana, algselt oli ka info, et täna kuid tundub, et siiski homme hommikul. Vaatamata mitte suurele võistlejate hulgale on kõik medalinõudlejad kohal näiteks selle aasta Arnold Classicu 2,3,4 koht -90kg kus joonel oli 40 meest on kõik minu kaalus. Samas olen sealt mõnda meest ka varem võitnud ,seega homme näitab lava, kes mis vormis on, kuid top 6 tuleb igal juhul sama kõva kui varasemad MM -d, lihtsalt seda keskmist või kehvema tasemega võistlejaid on vähem seekord, sest kategooria tehti ju ka 3 päeva enne võistlust.....

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
2 hours ago, Arnold said:

Kas keegi oskab kommenteerida kriteeriumeid mis eristavad uusi classic ja physique distsipliine, palun?

Games Classic Bodybuilding:

 

Was introduced by the IFBB in 2016. It is intended for less muscular men, with smaller bodyweight limits, what is the only difference compared to Classic Bodybuilding. There are two categories in Men’s Games Classic Bodybuilding: up to 175 cm and over 175 cm.

Muscular men:
https://www.ifbbsa.co.za/assets/muscular-mens-physique-2017.pdf

Muudetud kasutaja Draakon40 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Päeva kokkuvõte ka no mis siin öelda? Ramil oli meil võistlustules ja oli väljas oma parima vormiga, kahjuks sellest täna poolfinaali jõudmiseks ei piisanud ja tase nii selles katis kui ka pikemas oli ühtlaselt tugev. Oli seal piiri peal võis sisse saada ja mitte ja kahjuks läks just nii. Kuid oluline, et sai kogemuse ja esimesel MM osaleda ei saagi kohe mingt finaalikohta eeldada. Oluline, et Ramil on teinud sel kevdel vormi mõttes edasimineku ja see on peamine. Tuleb töötada edasi ja kui oled oma silmaga ka maailma taset näinud, siis saad aru kuhu liikuma peab. Mina sain oma 3 suurvõistlusel täiskasvanutes esmakordselt poolfinaali ja finaali jõudmiseks läks 6 tiitlivõistlust. Enda esinemise kohta oli täna vastakas informatsioon koogu aeg käis mingi tõmblemine -85 kilo on täna ja ei ol, on täna ja ei ole, Telegramm äpp kuhu info pannakse ütleb ühte, kohtunike võistlejate listid teist ja peakohtunik Filleborn kolmandat, seega olin juba poolest päevast peaaegu grimmima hakanud. Siiski lõpuks selgus, et ikka homme esimine kategooria, mis peaks kohe avaparaadi peale minema ja mille LIVE peaks jõudma ifbb.com lehele Eesti aja järgi kell 10.00 midagi siin õigel ajal ei ole hakanud hispaania kohaselt, kuid valmis tuleb ikka olla. Söönud olen korralikult ja nii nüitasid õhtused kaalunumbrid 88,9 kilo so kaalumisega võrreldes +4,8 kilo.....:D

Hommikul liiguvad kodupoole kohe Ramil ja Ergo, nii et meie jääme homme Egertiga siia. Hea, et saab üksteist aidata ja usun ,et lõunaks on pilt selge, kes mis koha sai. Egas midagi ilusat ööd ja homme tuleb kõva lahing!

  • Like 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×