Jump to content
Reinart

Arnold Classic Europe 22-25 September 2017

Recommended Posts

Meditsiinilisest vaatepunktist see rinna rasvkude naisel kaob vanusega, silikoon lagundab seda aga veel kiiremini. Niiet, kui hxsti sa seda ei paigaldaks, egas palju ei aita. Aga see juba teine teema. 

Muudetud kasutaja whiteheadsmatter poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
8 tundi tagasi, sigritd ütles:

Kogu võistlust jälgides jäi minule hoopis silma kehvasti paigaldatud rinnaimplantaatide jada pea igal pool. Naisena pole ma endiselt suutnud mõista, miks ei ole standard võistelda naturaalselt. Minu rõõmuks leidsin ka kaks naist, kes (tundus nii) võistlesid naturaalselt. Kindlasti oli neid veelgi, aga nemad jõudsid top10 ja top6.

Ma olen kursis, et kõik peab olema proportsioonis - aga samahästi võiks need kunstrinnad ära taanandada, kui kõik on ühiskonna vaikiva surve tõttu sunnitud need endale paigaldama. Tegelikult on ju nii, et igasugune iluideaal on õpitud. Võiks hakata proportsiooni ümber hindama. Vähestel (tipp)spordiga naistel jääb suur rind alles ja see ongi loomulik ja proportsioonis ülejäänud keha rasvaprotsendiga. 

Selle teemaga seostub alati naljakas küsimus, et mis harjutusega korvi suurust treenib siis?

 

Mul on kahju seda öelda, aga mida aeg edasi, seda rohkem tundub, et tegemist ongi ilukirurgia promoga. 

Kunstrind võib veel ilus olla, aga need süstitud huuled..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No txpselt samamoodi nagu 'rasedad' meessoost bodybuilderid top3s - kasvuhormooni ei vxta, siis toppi ei saa :D. Kxik on raha. 

 

Mina ei saa aru, et mis loogikaga see inimene yldse kuskile top3 tuli? Tsikk on puhta rasvane. Meie Helenal olid treenitud xlad, peps ja jalad. Kas ma ei saa midagi aru? :D 

 

 

IMG_9354.PNG

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
On 9/26/2017 at 12:16 PM, vend vähk said:

Jah, mulle hakkas ka silma vene ja osade ukraina naiste ülivõimas etteaste. Minul, kes ma sellest spordialast eriti midagi ei tea, tekkis küsimus, et kas venelannad olid siis tõesti nii teiselt planeedilt või mängis rolli ka kohtunikepaneel? Võimalusel kuulaksin kõigi Eesti sportlaste arvamust nende võistluste kohta, kes seal osalesid. Kuidas oli organiseerimine- transport, toitlustus, pesemisvõimalused jne? Kas selliste võistluste korraldamine Hispaanias on ikka õigustatud? 
 

On 9/26/2017 at 12:39 PM, whiteheadsmatter said:

See on nagu Olympiamxngud - vaata riigi suurust, vaata palju inimesi selle spordialaga tegelevad, omaette nendest tuhandetest valitakse vxlja parimatest parimad.. Loogiline, et sellistel vxistlustel vxidavad just nemad.

 

 

 


90% juhtudel on tõesti vene naised head- just nimelt- valik on seal riigis lõputu ja võistlema lähebki vaid top 6 vääriline grupp. Mõni üksik tüdruk tekitas tõesti küsimusi (just nimelt see pildilt), kes silmaga vaadates lausa jäme, et kuidas küll... aga üldjoontes 8 kategooria peale seda ikka vähe. Võibolla seal alaliidus ka suurem filter, sest kommerts võistlusele saab meil Eestist küll vähemalt igaüks minna, kel raha, et tasuda 200€ osalustasu, lennupiletid ja 4 ööd Barcelonas.

Transport, toitlustus, pesemine? Kommertsvõistlus- kõik on ikka enda korraldada. Pesed ja sööd seal ja nii kuidas rahakott lubab :)
Barcelona ise meelitab enamust ilmselt ilmselt ikka meeldiva kliimaga- +25 septembri lõpus on täitsa mõnus!
 

 

12 hours ago, sigritd said:

Kogu võistlust jälgides jäi minule hoopis silma kehvasti paigaldatud rinnaimplantaatide jada pea igal pool. Naisena pole ma endiselt suutnud mõista, miks ei ole standard võistelda naturaalselt. Minu rõõmuks leidsin ka kaks naist, kes (tundus nii) võistlesid naturaalselt. Kindlasti oli neid veelgi, aga nemad jõudsid top10 ja top6.

Ma olen kursis, et kõik peab olema proportsioonis - aga samahästi võiks need kunstrinnad ära taanandada, kui kõik on ühiskonna vaikiva surve tõttu sunnitud need endale paigaldama. Tegelikult on ju nii, et igasugune iluideaal on õpitud. Võiks hakata proportsiooni ümber hindama. Vähestel (tipp)spordiga naistel jääb suur rind alles ja see ongi loomulik ja proportsioonis ülejäänud keha rasvaprotsendiga. 

Selle teemaga seostub alati naljakas küsimus, et mis harjutusega korvi suurust treenib siis?


Võiks ja võiks. Siis võiks üldse juba teha uue spordiala, kus pole implantaadid lubatud ja ideaaliks on (õpitud) u 35-protsendine rasva %....
Tegemist on bikiini fitnessiga- just nimelt- proportsioon. Kui rasva pole, pole ka rinda ja kuna rinda suuremaks treenida pole võimalik, on implantaadid lubatud.
 Silikoonid ise ei ole üldiselt halvasti paigaldatud, lihtsalt kui ei ole praktiliselt üldse rasva ülakehas siis nad paistavadki ebaloomulikult palju välja. Rasva rohkem on ka pilt parem. Paratamatus. Ja kindlasti on ka erandeid. 
 

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
31 minutes ago, Helena Mang ütles:

Silikoonid ise ei ole üldiselt halvasti paigaldatud, lihtsalt kui ei ole praktiliselt üldse rasva ülakehas siis nad paistavadki ebaloomulikult palju välja. Rasva rohkem on ka pilt parem. Paratamatus. Ja kindlasti on ka erandeid. 

 

Tere Helena!

 

Olen Sinu suur fänn, jälgija ja kaasaelaja. Minu poolt edu ja jaksu hooaja lõpuni!

 

Aga teemal siis - minu jaoks tundub mõistlikum seisukoht, et kui rasv kaob ära, siis ei olegi rinda ja nii ongi. See on ju paratamatus naise keha puhul. Võistlus käib lihasehituse ja treenitavate lihaste proportsioonile, millele aitavad kaasa vastav loomupärane kehaehitus. Fitness naised ongi väikese rinnaga, mida natuke tasakaalustab treenitud rinnalihas ja rüht.

Vahest tuleb mulle pähe, et võiks tõesti olla "loomulik" kategooria ja siis "kaasa aidatud". 

Olen ka ise kogenud keharasva vähenemisel rinna vähenemist, kuid üldise kuivema pildiga võrreldes pole eriti häirinud. Võistlusvormi teinud ei ole, seega ehk ei tea ka lõpuni välja, millest räägin.

Nüüdses Arnoldi lineup-s oli see ikkagi väga häiriv - ühed suuremad ja imelikuma kujuga, kui teised. Võibki olla, et mõni lihtsalt ei suuda piiri pidada ja suurem on alati parem.

Muidugi oli ka mõistlikus suuruses ja ilusaid kaasaaidatud rindu, mis kokku moodustasid hea terviku. Aga taas põhimõtteline küsimus, et kui keegi ei saa, siis milleks kõik teesklevad... Muidugi mängib rolli ka naisterahva enda enesetunne lavalt maas olles. 

 

Huviga igatahes jälgiksin kellegi naturaalse suurt tähelendu. 

 

Otsisin kiiruga ka mõned näited, mis silma jäid. Palju imelikke oligi just sinu kategoorias.

 

Tervitades

Sigrit

 

 

83abe008f4d042de14d724d768496c0b.JPG

355a060cf391f2bb8582d966334369a2.JPG

fe3b6c51a328ba03cb35085e16216e5a.JPG

ca0a4767a9dbbcade40ed1dc14bfdf25.JPG

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Laval jah korvid väga push-upid ja see teeb tihti pildi halvemaks kui asi tegelikult on. Ja mis puudutab  suurust... see on juba maitse asi. Sama hästi võiks juba arutama hakata, et kui pikad küüned on ilusad või kunstripsmed või mitte.... Eks nii palju kui on inimesi on ka arvamusi. ;)

 

Julgen arvata et kui bikiinis ei oleks silikoondi lubatud, hääbuks ala väga kiirelt- ka mulle ei meeldiks ilma rinnata ringi käia. 

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

On keelatud ära kõikide muude implantaatide, väljaarvatud rinnaimplantaatide paigaldamine. Põhjus lihtne - kui kõiki muid lihaseid kehal annab treenida, siis paraku rinnalihaste treenimine rinda vormikamaks väga ei muuda. 

Ei ole midagi teha, et suurem (mitte muidugi liiga suur) rind muudab naise keha naiselikumaks, nii nagu ka tuhar. Vahe selles, et ühte nendest on võimalik treenida, teist aga mitte. Siinkohal aga juhtub tihtipeale, kus liiga suur rind võib (aga ei pruugi) viia tulemust hoopis alla disproportsiooni tõttu. 

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×