Jump to content
Kristjan000

Kristjani blogi

Recommended Posts

Tere kõigile!

Mõtlesin pikalt ja lõpuks otsustasin et siiski hakkan ka blogi pidama ning miks mitte teha seda siin fitness.ee foorumis  :)

 

Minust:

Nimi: Kristjan

Vanus: 23

Eesmärk: Hetkel ei sea eesmärgiks lavale minekut vms, aga soov on suurendada lihasmassi, samal ajal ka vähendades rasva, nagu ikka :)

Kuna olen kaitseväelane, siis ei pruugi alati olla toitumine 100 prossa nö tervislik ja tasakaalus(metsalaagrid,õppused jne).

Jõusaali trenniga nö olen tegelenud 4-5 aastat umbes, sellest ajast umbes 1,5 aastat ka tervislikumalt toitunud. Jõusaali kõrvalt pidevalt ka harrastanud muid alasid( võrkpall, maadlus). Hetkel on selline aeg, kus olen viimased 2 kuud tegelenud ainult jõusaali treeningutega ja kõvasti ka jooksmisega, aga sügisest ilmselt ka tuleb muu trenn veel kõrvale :)

Jõusaalis üritan käia 3-4 korda nädalas ja kuna kohe on ka läbi nö üldfüüsiline test kaitseväelaste, siis hoian ka aeroobset treeningu koormust kuskil 2-3 korra peal.

 

Täna oli kavas seljapäev ja lisan mõned *vormipildid* ka alustuseks siia. :)

Eks kui vorm paraneb, võin mõelda ka poseerimisele :)

 

tmp_28727-2017-05-06-19-21-40-129420077.thumb.jpg.1da9c69b675b21f21f036f9e68cd4b61.jpgtmp_28727-Screenshot_2017-05-06-13-26-47-721394944.thumb.jpg.b65fba8a4598ffba8bd11b648910d6be.jpg

 

Homme uus trennipäev ja ka uus sissekanne.

Seniks olge mõnusad ja minge nautige super ilma. :)

 

Olemas ka Instagram https://www.instagram.com/krasna22/

 

Muudetud kasutaja Kristjan000 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere jälle!

Tänane trenn möödas ja sai tehtud õlga ja triitsepsit.
Tänud Angelole kommentaari eest ja olen täitsa nõus õlgade kohapealt.
Õlgade kohta veel seda et õlad on läbi pidanud elama mitu traumat, viimane annab vasakule õlale veel siiamaani tunda ja vahepeal jäigi ülakeha treeningu koormus minimaalseks ja pigem tahaplaanile, sest vasakut kätt ei saanudki põhimõtteliselt kasutada. Kergelt ja ettevaatlikult trenni tehes sain siiski vaikselt hakata uuesti vasakut kätt harjutustes kasutada ja lõpuks saingi sellisele joonele, kus harjutusi tehes õlg tunda ei anna.

Aga tänane trenn siis :

Õlalt surumine eest 5 seertiat 15x 12x 10x 10x 8x
Õla tagaosale plokkide vahel 4x12
Õla keskosale lendamine 4x12
Hantlite tõsted ette 2x15
Prantuse surumine lamades 4x8
Triits ühe käega kukla tagant 4x12
Rööbaspuudel surumine 3x12
Althaardes plokil tõmbed 2x15

Lõppu veel 25 minutit ratast saalis, plaanisin küll jooksma minna, aga kuna alles olin kergelt tõbine ja õues oli siin mere ääres päris korralik tuul, ei hakanud riskima ja otsustasin ratta kasuks.
Homme trennist vaba, teisipäeval on ÜFT ja ei hakka enne seda ennast koormama.
Teisipäeval, kui kõik läheb plaanitult, on plaanis teha peale ÜFT-i hiljem saalis jalad+kõht .

Seniks aga olge mõnusad ja nautige ilma :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere jàlle.

 

Tänaseks siis üft tehtud ja samuti ka jalad jõusaalis treenitud.

Kartsin muidugi et ei jõuagi erilist trenni teha täna, aga läks hästi ja tunne oli nagu polekski jooksmas käinud.

Jalgade treeningust siis

Alustasin kükkimisega 4 seeriat 12x12x10x8

Jalapress 4s 12x12x12x8

Jala esiosale 4x12

Tagaosale 5s 15x15x15x12x10

Säär masinal 4x15

+ 3 harjutust kõhule lõppu.

Hetkel mingeid pilte lisada pole, kuna nutikas otsustas enam pilte mitte teha ja kohe Kevadtorm ka ukse ees, pole aega sellega hetkel tegeleda :)

Sain veel teada et peale kevadtormi põhimõtteliselt tuleb uus õppus kohe otsa, niiet mai kuus erilisest tasakaalustatud tervislikust toidust rääkida ei saa.:)

Aga selline see eluke kahjuks siin on ja ise olen täitsa rahul sellega. Ongi peale õppusi jälle suurem motivatsioon ise kava järgi toitu teha ja saali minna :)

Praegu enesetunne täitsa hea ja ega rohkem praegu midagi lisada polegi.

Homme jälle trennipäev ja kavas rinda teha.

 

Seniks aga tehke trenni ja järgmise postituseni.

 

Jälgige ka instagrami https://www.instagram.com/krasna22/

 

 

:)

Muudetud kasutaja Kristjan000 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere

Pole jõudnud mõned päevad blogida ja ega tänagi eriti aega pole.
Täna eraldi treening harjutusi välja ei too, vaid teen kiire kokkuvõtte.
Kolmapäev sai tehtud rinna ja biitsa trenni ja veidi ka käsivart ja täna tegin selga ja trapetsit.
Aeroobsest olen nüüd mõned trennid puhanud ja plaanin homme teha õla trenni lõpus jälle ratast.
Hetkel on enesetunne super ja ootan juba vaikselt ka kevadtormi.
Kui tekib võimalus siis üritan kindlasti ka mingil määral trenni teha nende asjadega millega on võimalik ja ka sellest siia blogida.
Praeguseks aga pean jälle lippama ja jätan siia mõned pildid tänasest trennist.

 

Jälgige ka instagrami https://www.instagram.com/krasna22/

_20170512_203634.JPG

Screenshot_2017-05-12-20-37-12.png

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tmp_4260-2017-05-13-16-47-07-1223749768.thumb.jpg.ef3502b894f782fc13a95c7daf1e6a48.jpgtmp_4260-Screenshot_2017-05-13-13-28-111469525135.thumb.png.4e5e1c0f7820b1a0df97258a6af9003e.png

Tere jälle

 

Täna sai treenitud õlgu ja triitsepsit+ lõpus kõhtu ja aeroobseks ratast.

See oli ka selle nädala viimane trenn ja nüüd siis ootan ja vaatan võimalust õppuse ajal miskit treeningut teha. Toitumise üritan hoida nii tasakaalus ja tervisliku, kui on võimalik. Varsti ka ilmad juba sellised, kus saab saalis aeroobse tegemise asendada väljas jooksmise vastu. Hetkel veel pigem ise ei läheks, kuna alles olin kergelt tõbine ja siin mere äärses alas on pidevalt tugev tuul ja täna ei tundunud see tuul just kõige soojem.

Seekord läksid pildid enne teksti, aga vast pole hullu.

Jälgige ka instagrami https://www.instagram.com/krasna22/

 

Muudetud kasutaja Kristjan000 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×