Jump to content
Siht

Ats Loot YouTubes

Recommended Posts

Tsau, fitness.ee !

Nagu pealkiri ütleb, tegin lõpuks oma kanali YouTube keskkonda, inspiratsiooni sain nii kodumaalt, kui välismaalt. 


Miks ma seda tegin?

Minu selle aasta moto on : "Tee asju, mis sind hirmutavad." 

Igaüks on end tänapäeval mingil moel lindistanud, olgu see hääl või pilt ja see tundub eriti võõras ja veider. Nüüd proovida sellega leppida ja teistele vaatamiseks ülesse laadida - uuuuh päris hirmus. Loodan, et esimese korra kohta nii filmimises, kui monteerimises, tuli enam-vähem välja.


Ma olen reaalselt jälginud Youtube üle kolme aasta ning viimased 18kuud olen koguaeg möelnud, et päris kihvt oleks jagada oma teekonda. Aga polnud julgust seda teha.

Eriti tore oleks veel, kui keegi sellest abi saaks - olgu see siis motivatsioon, info või lihtsalt meelelahutuslik aspekt.

 

Eesmärk on postitada nädalas vähemalt üks video, mis oleks siis mingit sorti informeeriv või lihtsalt hea vaadata hommikuse kohvi kõrvale või saalis kardiot tehes.

 

Seega, kui meeldib - vajuta Like
Kui tahad näha rohkem - vajuta Subscribe (Telli)

Ja kui tahad anda uuteks videodeks ideid või öelda, mis võiks olla teistmoodi - siis kommenteri video alla

 

Minu lugupidamine,

Ats Loot
 

 

 

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei !

Nüüd on asjad juba nii kaugel, et laadisin oma teise video juutuubi keskkonda. 
Jep, sattusin tuhinasse pärast esimese avalikustamist.

Igastahes seekordne video räägib tiba mõtetest, mis käisid peas, kui esimest videot üleslaadisin - samuti sai rinna ja biitsepsi treening linti võetud koos kommentaaridega.

Loodan, et leiate aega nautida ning kui meeldib , siis olge head näidake seda välja ;) 
Igasugune tagasiside ka oodatud video alla kommentaaridesse, võite ka mainida, et tulite fitness.ee lehelt. 

 

 

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tsau, 

 

Nagu vanasõna ütleb, et rauda tuleb taguda, kuni see kuum on!

Youtube debüüdist möödas täpselt nädal aega, seega oligi hea aeg teha üks video pigem toidu teemal.

Video läbiv teema on "Terve päev söömist"

Loodan, et meeldib.

 

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tsau !

Tundub, et hakkab tekkima kerge nn muster, et postitan pühapäeval ja kolmapäeval, kuigi alguses oli idee teha 1 video nädalas.

Seega sai linti võetud ja üles laetud järjekorras neljas video :)

Head vaatamist

 

 

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei, 

 

Nädal ringiga jälle sellesse punkti jõudnud, kus oli aeg uus video laadida juutuubi.

Loodan, et leiate aega, et pilk peale visata.

 

 

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kolmapäev, hakkab kujunema nn suund, et postitan hetkel kolmapäeval ja pühapäeval.

 

Nii ka täna, uus video LIVE. Loodan, et leiate aega umbes 10min ja pilk peale visata.

Head vaaatamist :)

 

 

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kes tahavb veel näha Atsi ja 6.elukat, siis see video on just sulle. Pühapäeval filmitud video

Not just another fitnessvideo. Samuti saate teada, kas Ats Loot peab ennast paremaks kui Aesthetic Project ja mida arvab Jüri lebedev, et kumb on parema raamiga kas Tanel tamme või imre Vähi. Enjoy

 

 

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei, 

 

Käes on pühapäev ja aeg on seal maal, et sai üleslaetud uus video :)

 

Nagu näete jagas Andreas enda versiooni mehe trennis, mis on tema kaamera nurgast.
Nüüd siis minu montaaz ja minu filmitud materjal.

 

Loodan, et leiate aega vaadata ja saate täis pildi, millest poisid trennis rääkisid :)

 

Head vaatamist !

 

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tsau, 

 

Nii kolmapäev on käes ja üles sai laetud uus video.

Vlogis kajastan oma käiku 29.aprillil Salme kultuurikeskuses, kus toimusid siis 33. EKV kulturismis ja fitnessis.

 

Head vaatamist :)

 

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei, 

 

Juba teist nädalavahetust jutti seadsin sammud Tallinna, et kaasa elada ja vaadata fitnessi võistlusi.

Seekord oli siis Pure Elite, mis erineb päris kõvasti nii korralduse, kui reeglite poolest sellega, mida organiseerib EKFL.

Mina arvan, et PureElitel on küll kõvasti arenemisruumi, kuid igati tore ja vinge vibega algatus, mis arvatavasti rikastab eesti fitnessi maastiku. 
Nagu juba vanasõna ütleb, siis tervislik konkurents viib edasi :)

 

 

 

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×