Jump to content
CookieRookie

Lihaste eraldamine

Recommended Posts

Tere

 

Antud hetkel on mu kava jaotatud neljaks aga probleem seisneb selles, et pika kasvu tõttu on minu biitseps natuke maha jäänud ning soovin aeroobsel viiendal päeval teha biitsepsit üle.

Küsimus seisneb selles, et palju oleks optimaalne korduste arv, kui treenida kindlat (biitsepsit) lihasgruppi?

 

Ettetänades,

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
44 minutes ago, CookieRookie ütles:

Tere

 

Antud hetkel on mu kava jaotatud neljaks aga probleem seisneb selles, et pika kasvu tõttu on minu biitseps natuke maha jäänud ning soovin aeroobsel viiendal päeval teha biitsepsit üle.

Küsimus seisneb selles, et palju oleks optimaalne korduste arv, kui treenida kindlat (biitsepsit) lihasgruppi?

 

Ettetänades,

 

Raske on vastata sellistele küsimustele, kui ei tea midagi inimese treenituse kohta. Sama käib treeningute iseloomu kohta. 

Võin anda ainult kaudset nõu. 

Kuna biitseps on väike lihas, siis rohkem ei pruugi olla parem. Üks trenn peaks selgelt olema taastava iseloomuga. See tähendab pikemaid kordusi ja raskust 40-50% maksimumist. 

 

Näide: Raske päev .... 3 harjutust 3x6-8. Kerge päev 2 harjutust 4x15.

 

 

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
8 hours ago, Reinart said:

Raske on vastata sellistele küsimustele, kui ei tea midagi inimese treenituse kohta. Sama käib treeningute iseloomu kohta. 

Võin anda ainult kaudset nõu. 

Kuna biitseps on väike lihas, siis rohkem ei pruugi olla parem. Üks trenn peaks selgelt olema taastava iseloomuga. See tähendab pikemaid kordusi ja raskust 40-50% maksimumist. 

 

Näide: Raske päev .... 3 harjutust 3x6-8. Kerge päev 2 harjutust 4x15.

 

 

 

Tere

 

Kava jaotatud neljaks: 1 päev:  rind, biits, käsivars 2 päev: jalad  3 päev: selg, õlatagaosa 4päev: esi ja keskmine õlg, triits. Kordused teen alustades 6-8 liikudes edasi 10-12. Keskmiselt on ühes treeningus 7-9 harjutust kordustega x3. Trenni kestvus 90 min koos soojendusega ja pumpan nii et pärast kõndida ka ei saa. Kuna mu persooni puhul on tegemist diagnoositud hüpper ernergilisusega siis jõusaal aitab välja elada. Biitseps on  maha jäänud ja tahan keskenduda rohkem sellele. Lühidalt öeldes soovitad teha 1x raskepäev ja vabal päeval osalise raskusega vähem harjutusi suurema koormusega

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×