Jump to content
fitlove

Trenn venib pikaks

Recommended Posts

Tere

Olen kolm kuud jõusaalis treeninud 4x/n (2x alakeha ja 2x ülakeha). Tunnen, et selline sagedus (1 lihasrühm 2x/n) mulle sobib. Mure selles, et trennid hakkavad väga pikaks venima - eriti ülakeha päeval - ja viimaseid harjutusi teen juba üsna tüdinult. Lisaks tunnen, et tahaks nt seljale rohkem aega pühendada kui ülakehapäeval ette nähtud 1-2 harjutust. See venitaks aga trenni veel pikemaks. Sellepärast tahaks nüüd kava mingil moel muuta. Kas ainus variant oleks lisada nädalasse trennipäevi? Või on mingi sobivam split olemas? Üle 4x väga ei jõuaks saalis käia.

Tänud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
16 tundi tagasi, fitlove ütles:

Tere

Olen kolm kuud jõusaalis treeninud 4x/n (2x alakeha ja 2x ülakeha). Tunnen, et selline sagedus (1 lihasrühm 2x/n) mulle sobib. Mure selles, et trennid hakkavad väga pikaks venima - eriti ülakeha päeval - ja viimaseid harjutusi teen juba üsna tüdinult. Lisaks tunnen, et tahaks nt seljale rohkem aega pühendada kui ülakehapäeval ette nähtud 1-2 harjutust. See venitaks aga trenni veel pikemaks. Sellepärast tahaks nüüd kava mingil moel muuta. Kas ainus variant oleks lisada nädalasse trennipäevi? Või on mingi sobivam split olemas? Üle 4x väga ei jõuaks saalis käia.

Tänud!

 

Kui sa üle nelja korra saalis käia ei jõua, siis on variant jaotust muuta. Jaotusi ja variante on tuhandeid. Soovitan pöörduda inimese poole, kes praeguse kava koostas. 

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×