Jump to content
Skinny15

Päevane toitumine

Recommended Posts

Hei,

Peale pikaajalist mõtlemist hakkasin siis jõusaalis käima, kuid üks asi siiski nö. häirib mind, see et ma ei söö korralikult ja piisavalt.

Mu päevane söögikord on praegu selline, et: 

Hommikusöök, muna, võileib, piim.

Kella 11 paiku umbes koolis söök, supp või siis praad.

Peale kooli, kell 3 umbes siis tavaliselt mul isu on üldse kadunud, kuigi ise tunned, et kõht on tühi. Peale kooli ongi kõige suurem probleem, et ei suuda eriti süüa, kas peaks siis alguses natuke "vägisi" sisse punnitama süüa omale? Äkki harjub ära.

Õhtusook tavaliselt võileivad.

Kaalun 51-53 kilo, 178 cm pikk, alakaaluline ning tahaks saada lihasmassi juurde. 

Muudetud kasutaja Skinny15 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hommikul muna X 3 - minimaalne muutus.  Lõunaks - kui mõlemat ei jõua - supp asendada praega või olgu supp liha/kana/kalarohke. Õhtul, kui võileival on piisavalt paksult juustu, praemuna, lõhet, või muud valgulist, ajab asja ära aga prooviks pigem võileiva-harjumust muuta, sest proportsionaalselt saad vähevõitu valku nendega. Joo piima, kakaod, jogurtit; kui putru teed, lisa sinna kindlasti valku - sest sa saad küll kõhu teraviljast täis aga ehitusmaterjali võib väheks jääda. Erinevaid kaunvilju võib proovida. Puuviljad? Nende algnäitajatega võiks küll ka, ja, sundida end sööma.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
11 tundi tagasi, Skinny15 ütles:

Hei,

Peale pikaajalist mõtlemist hakkasin siis jõusaalis käima, kuid üks asi siiski nö. häirib mind, see et ma ei söö korralikult ja piisavalt.

Mu päevane söögikord on praegu selline, et: 

Hommikusöök, muna, võileib, piim.

Kella 11 paiku umbes koolis söök, supp või siis praad.

Peale kooli, kell 3 umbes siis tavaliselt mul isu on üldse kadunud, kuigi ise tunned, et kõht on tühi. Peale kooli ongi kõige suurem probleem, et ei suuda eriti süüa, kas peaks siis alguses natuke "vägisi" sisse punnitama süüa omale? Äkki harjub ära.

Õhtusook tavaliselt võileivad.

Kaalun 51-53 kilo, 178 cm pikk, alakaaluline ning tahaks saada lihasmassi juurde. 

 

Ütleme nii, et jõusaalist on vähe tolku, kui kehale toitu peale ei anna. 

Nagu eelmine vastaja juba ütles. Söö suure toiteväärtuse/väikese mahulisi toite, kui sisse ei mahu. 

Üldiselt on söömine harjutamise asi :D 

Kunagi oma treeningu alustades vägistasin endale hommikul putru sisse. Nüüd ärkan enne äratuskella, sest keha küsib süüa.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×