Jump to content
Reinart

Põnevaid leide toidupoest.

Recommended Posts

On 15.12.2016 at 16:07, Helena Mang ütles:

kusjuures kodukal hoopis teine rasva sisaldus, saa siis aru....

 

Capture.JPG

 

Karp, mille ma ostsin hiljuti, kandis etiketti, millel oli rasva 7 g 100 kohta. Ma küll ei omistaks sellele nii suurt tähtsust, vahed ei ole suured, kuna konkreetne toiduaine käib reeglina inimestel millegi peale/kõrvale ja kogus väike. Mina sõin küll karbi korraga lusikaga tühjaks. Asjaolu, et tootja nii muuseas enda toodete andmetega käitub, on minu jaoks ainsaks probleemiks käesoleval juhul. 

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegemist on päris vana tootega. Äkki veel keegi ei tea... Maitse on normaalne. Arvestades seda, et rasva kõigest 3%.

Klassikalise provansaaliga ei saa muidugi võrrelda. Provansaalis on siiski rasv 50%. 

4740029048435.jpg

Screen Shot 2016-12-28 at 14.27.06.png

 

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas nüüd just põnev leid, aga minu jaoks korralik nostalgialaks, mida juba aastaid tootmisse tagasi olen oodanud. Dieettoode just ei ole, aga vahel võib:P

IMG_20161230_104640.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
7 tundi tagasi, Nony ütles:

Kas nüüd just põnev leid, aga minu jaoks korralik nostalgialaks, mida juba aastaid tootmisse tagasi olen oodanud. Dieettoode just ei ole, aga vahel võib:P

IMG_20161230_104640.jpg

 

Veidi parem alternatiiv, Cavalieri tume mocha shokolaad, ilma suhkruta, lisatud steviat.

100g kohta 490 kcal:

21,4 g süsivesik

40,7 g rasv

6,9 g valk

SCT1108_CAVALIER_STEVIA_TABLET_CLASSIC_DARK_MOCHA_EN.png

 

 

  • Upvote 3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
On 30.12.2016 at 22:40, helenhi ütles:

Veidi parem alternatiiv, Cavalieri tume mocha shokolaad, ilma suhkruta, lisatud steviat.

100g kohta 490 kcal:

21,4 g süsivesik

40,7 g rasv

6,9 g valk

SCT1108_CAVALIER_STEVIA_TABLET_CLASSIC_DARK_MOCHA_EN.png

 

Kust seda steviaga šokolaadi küll osta saaks?

 

 

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
3 tundi tagasi, LiisA-L ütles:

 

 

Steviaga erinevaid tumedaid shokolaade müügil näiteks Solarise keskuses, seal tavaline 85% ja marjatükkidega, aga selle konkreetse kohvitäidisega leidsin Tallinki laevalt, niiet suhteliselt defitsiitne kaup vist, aga äkki leidub ka mõnes poes. Kodus paar on neid, tükkide kaupa saan jagada :lol:.

Muudetud kasutaja helenhi poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui keegi tahab McDonaldsi burgeri maitset, siis palun ;) Makrod ka päris head, võrreldes enamuste sinepitega. 

Rimis on raudselt. Mujalt pole vaadanud. 

Mustard mild 380g-X2.jpg

 

100g
- Kaloreid 96 Kcal, Rasva 5.8 g, Valku 5 g, Süsivesikuid 4.2 g, Kiudaineid 3.7 g 

 

  • Upvote 3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×