Jump to content
AmaniKiivikas

Amani teekond bikiinifitnessis

Recommended Posts

Alright, mina siin üle pika aja!:D Ilmselt on see ka väheke emotsionaalsem postitus aga mul on tunne, et just seda ma teiega jagada tahangi! Lood on sellised, et viimasel ajal on mul päris palju kohustusi mistõttu on jäänud blogi pidamine taha plaanile. Nüüd märtsi kuus olnud vaheaeg aiatas veidike mul puhata ja võtsin enda jaoks natuke aega maha. Viimasel ajal on megamega motivatsiooni puhang tulnud. Muidugi on mul see pidevalt aga täna Eesti algajate võistlustel käies, mis toimusid pärnus ja olid mõeldud inimestele, kes esimest korda võistlesid või olid ainult ühekorra võistelnud. Igaljuhul oli see ka minu esimenekord näha ALGAJATE taset, sest noo maailma tase on ikka ulme ja see isegi on mind mõtlema pannud, et appi kas ma jõuan üldse ka nii heasse vormi?! Aga täna sain vastuse oma küsimusele. Jah mul on võimalik teha väga hea vorm, mul on kõik võimalused selleks loodud lihtsalt mina ise pean selle nimel vaeva nägema. Olen teinud palju tööd selle nimel aga veel rohkem on selle nimel veel tööd teha! Algajaid vaadates ja just nimelt mina siis bikiinifitnessi juunioreid jälgisin terava pilguga jaaa sain aru, et vau isegi mõne neiu vorm polnud minu omast palju kehvem no piltlikult öeldes. Ennast hinnata ei saa see on üks mis kindel aga lihtsalt sain ise ka paremini aimu, kuidas nad välja näevad, sest eestikatel tavaliselt on ikka suht kõva tase... Anyway tahan mina teha sellise vormi, millega eelkõige ise rahul olen! Võistlustel kohal käies ja olles abiks teistele tuttavatele siis on endal ka juba suurem närv sees kui võistlejal endal :D. Näha seda kõike oma silmaga ja igakord jätta endale meelde, mida tuleks vältida ja teisiti teha, kui endal see päev kätte jõuab. Olgu öeldud, et see pole enam mägede taga! Suvi on samuti lähenemas jaaa ainult 2 kuud veel pingutamist koolis ning siis algab see kaua oodatud SUVI!!! Tunnen nagu oleks 8 klass viimane kerge õppeaasta, sest eksameid ega katseid pole. Ma olen nii põnevil sellest, mis saama hakkab, kuigi elan üks päev korraga agaa paratamatult mõtlen ka vahepeal natuke kaugemale ja sihid on paigas, kuhupoole pürgida! Kevad on käes ja see toob minusse nii palju positiivset energiat! Võino kui välja arvata see üllatus, et OOO lumiiii....:huh: Kui päike on väljas, suhted perega/sõpradega korras, trenn läheb suurepäraselt ja tunnen kuidas raskused kasvavad siis, mida veel tahta? Ma olen meeletult tänulik teile kõigile, kes te mulle kaasa elate ja mu tegemistega kursis olete!! See tõepoolest läheb mulle nii korda agaa jees see on tõsi!:wub:

Päikest teile! Tehke trenni ja nautige!

https://www.instagram.com/amanikiivikas/

IMG_7384.thumb.JPG.5ee0fbb8940aec4ab4bab41ccd58a733.JPG

 

 

  • Upvote 3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Heihei!! Suvi läheneb meeletu kiirusega ja aeg lendab, kui lennu tiivul. Iga järgnev nädal, mis tuleb läheb aina kiiremini isegi vahepeal mõtlen, et oot kuhu see kõik aeg läheb nii ruttu?? Igastahes on jäänud natuke üle kuu aja ja siis on puhkus! Kevade saabumise tõttu ja nendel imelistel päikese pasitelistel ilmadel olen hakanud jooksmas käima. Ma ei ole eriti kunagi olnud pika maa jooskja vahet ei ole kas seda on vaja joosta aja peale koolis või lihtsalt enda heaks sörkida. Pean mainima, et viimasel nädalal olen peaaegu, et igapäev käinud jooksmas ja jooksnud 4–5 km. Tõmbasin endale telefoni Endomondo app–i mis ütleb mulle kõrvaklappidesse kui palju kilomeetreid ma läbinud olen ja hiljem näitab ära ka mu jooksu kiiruse, trajektoori ning kui palju kaloreid põletasin. Jõusaalis cardio tegemine on suhteliselt nüriks minu jaoks muutunud<_<. Seega jaa kui mul vaba päev trennist on või isegi kui on trenni päev ja õhtul tunnen, et tahaks minna siis lähen. 

 Koolis kannan igapäev oma toitu kaasas. Eelnevalt kandsin ainult siis kui supipäev oli aga nüüd kannan igapäev. Mul on kuidagi rahu tunne sees kui tean mida söön ja pealegi on see 100x parem:P  Lisaks on mul nüüdsest eriti oma toitu kaasas kanda kuna pühade puhul sain endale 6–packi mis mahutab suurepäraselt kõik ära. Jee ma ei pea enam oma toidukarpi kandma kaasas läbipaistvas kilekotis:D

 Üle pika aja tegin isaga ülevaatuse ka.. Ausalt öeldes olin natuke pabinas ka, sest ise peeglist vaadates väga muutusi ei näe. Lisaks ikka mõtlen selle peale, et kas üldse on midagi muutunud!? Viimane kord poseerisin Natalia käe all Hispaanias see oli novembri kuus. Tänane pilt oli ikka kõvasti erinev, kui see mis oli kõige alguses! Ma olen nii rahul, et muutused toimuvad ja naudin seda protsessi. Isa oli ka rahul ja ütles mulle motiveerivaid kiidusõnu ja rääkisime edastistest plaanidest. Kui uue kava teeme siis võtame alakehalt rõhku maha ja pigem suuname rohkem ülakehale selle, sest jalad on ikka jõhkralt suuremaks läinud:D. Poseerimine annab nii palju juurde ja trenni tehes hakkan teatud lihaseid palju paremini tundma. Ja ojaa kes arvab, et poseerimine on lihten siis noo mkmmm, pinges lihased, kõht sisse, rind ette, ütleme nii, et see on nagu trenni eest! :) Kuid see kõik on seda väärt. Hetekene kaal on kuskil 58kg ja kui ma alustasin teekonda siis oli see 49–50kg so ligi 8kg juurde tulnud! Sain ka kõvasti motti jälle juurde edasi pingutada oma eesmärkide nimel.

Selleks korraks kõik ning olge tublid, tehke trenni ja järgmise postituseni;)

Minu tegemisi saate jälgida instagramis

https://www.instagram.com/amanikiivikas/ 

                                                 17949795_1488800434503749_1245887888_o.thumb.jpg.2759f9041cfd525b682854aa89bb8e86.jpg

                                                       Hommikusöök!! Pudru, milleta ma ei suudaks elada:wub:

                                                17949939_1488800391170420_1001524037_o.thumb.jpg.d39a04f4599572e44e321931786d3e4f.jpg

                                                Minu lõunasöök, mida tihtipeale ka koolis söön ehk siis muna nuudlid, broileri   delikatess 

                                                      hakkliha, natuke rohelist ehk tomat kur ning sinna juurde avokaado võileib!

                                                 17950109_1488800401170419_1494185115_o.thumb.jpg.876f417409d2dadfa60ec463333d11ed.jpg

Minu nunnukas!!

IMG_7602.thumb.JPG.79116377adf8feccee3563b3b844552f.JPG

                                                                                Nii ja nüüd siis vormipildid...

                       17968424_1488800464503746_320676542_o.thumb.jpg.8c4a0d1e69038005f710578d5730cdcc.jpg     

 

                       17948676_1488800397837086_1362520947_o.thumb.jpg.a05679c2aa458291cbfe1d819b3be9cf.jpg

                                                  

Muudetud kasutaja AmaniKiivikas poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Heihei! Oleme hetkel lennujaamas ja ootame lendu. Hispaaniast Frankfurti ja sealt edasi koju. See 6 päeva mis ma siin hispaanias veetnud olen, olid lihtsalt suurepärased ja täis erinevaid emotsioone, mida on raske sõnadesse panna. Esmalt siia saabudes pidime Eesti koondisega ootama "15 minuti" et meile lennujaama buss järele tuleks... mis meid siis hotelli viiks, kuid sellest 15 minutist sai 1,5h :D. Ootasime kannatlikult ära ja kui bussi saime siis sõitsime ka ikka igavese pika maa, sest kohutavad ummikud olid tipp tunnil. Kohale jõudes läksid võistlejad ennast pea hotelli registreerima ning mina sain näha oma õde!!! Ilmadega meil vedas igapäev oli kuskil 20-25°C niiet väheke sai seda D vitamiini ka:P. Käisime ka väljaspool Santa Susannat korra käia ehk siis Barcelonas. Santa Susanna on selline väike linn või isegi küla, üpriski maakoht aga mitte selline nagu meil rapla või võhma:D. See oli kuurort ehks tegelikult päris mugav kuna kõik hotellid, söögikohad, poed jne olid ühes kohas koos mere ääres. Santa Susannas toimusid Euroopa Meistrivõistlused, kus mu isa ka võistles ning saavutas Masters bodybuilding up to -90kg 3 koha ning hiljem lihtsalt Bodybuilding up to -90 kg meeste katis 7 koha ehk napilt finaalist väljas. Arvestades milline kollide kompanii seal oli siis ojaaa väga super tulemus! Mina ootasin põnevusega pühapäeva, sest siis oli meie koondisest osalemas kõige rohkem võistlejaid kellele kaasa elada. Loomulikult bikiinikad kes kõik nägid nii suurepärased välja ja no ausalt mul läks silme eest ikka väga kirjuks. Muidugi niiiiniii äge oli näha juuniorite taset ja seda, et eesti tüdruk Arida Muru võitis oma kategooria ja absoluudi ka ehk siis ta oli c.a 60 naisest kõige parem:wub:. Mul on küll motivation overload praegu. 

Olen ise selle lühike puhkuse ajal ka ikka täiega nautinud! Ma sõin põhimõtteliselt mida tahtsin mitte, et ma kodus ei sööks aga siiski see toit mis ma siin hispaanias sõin on ikka väga erinev kodu toiduga... vähemalt iga soolase toidukorra juurde lubasin endale ka midagi magusat. Ausalt öeldes olis see hea ja ma tundsin kuidas seda mulle vaja oli. Hetkeks unustada selle, et ma jälgin mis ma söön. Loomulikult ma ei söönud crappi näost sisse aga ikkagi mingi küpsise või jätsi amps läks ikka magustoiduks....:rolleyes:, mida ma kodus üldjuhul teen väga harva. Trennidega oli samamoodi, et käisin kaks korda jooksmas ja jõukas ei käinudki... kuigi plaan oli aga nagu näha siis sinna ma ei iõudnud. Mööda ranna promenaadi joosta oli ikka super, tõsiselt niii ilus ja niii hea soe. Teinekord kui jooksma läksin oli nii, et Arida võistles ja isa oli kindel, et siit võib medal tulla. Ütles siis mulle, et ma läheks hotelli lipu järgi. Võistluspaik oli hotellis kuskil 20min kaugusel kui kiiresti kõndida aga sinna sõitis ka buss mis oligi ekstra mõeldud võistlejatele ja delegaatidele ehk see käis suht tihedalt ja korjas hotellide juurest inimesi peale. Mina siis ootan seda natuke aega aga 

seda ei tule otsustasin et jooksen sinna... higimull otsa ees nii kiiresti kui suutsin. Ma jõudsin nii napilt sinna, sest tuligi välja see, et Arida absoluudi valminie oli ja just see hetk kui isale lipu õlale viskasin ise hingeldades kutsuti välja Arida ja isa läks lavale, et õnnitleda. Laulsime eesti hümni mis on ikka pagana võimas tunne ja ma lausa poole laulu pealt hakkasin nutma, sest see kõik oli lihtsalt nii VÕIMAS!! Higine, nutune lisaks veel päevitus õli ka veel peal, päris hea:D Nüüd siis aga teel kodu poole ja tagasi reziimi. Igatsen juba väga hommiku putru ja kodujuustu.....

IMG_8068.thumb.JPG.3342b560d013034c62f2d967b004741d.JPG

Kauni Helenaga :wub:

IMG_2143.thumb.JPG.89ddc641359f4b2e44de637c46836ba6.JPG

Bikinifitness juuniori võitja!!

IMG_8246.thumb.JPG.df829914f3385dcf34f805a16ba0d810.JPG

IMG_8243.thumb.JPG.8f08e92b5d6e5cf1f4028d546ddfa5ee.JPG

IMG_8029.thumb.JPG.2b3dbe1112769eec6921ea56d1ff3db0.JPG

IMG_8139.thumb.JPG.aa8f36f7b96f0f8e3510d9eb44094c23.JPGIMG_8230.thumb.JPG.b20dfaf46183711f4974d2575f9a2644.JPGIMG_8095.thumb.JPG.5c7783d44ead491f9ce7d93e8c0d3a29.JPG

IMG_8164.thumb.JPG.3391c017abdac5453bb42b25466577ca.JPG

IMG_8220.JPG

Muudetud kasutaja AmaniKiivikas poolt
  • Upvote 3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei! Mu viimase aja rutiin on päris kõikuv. Seda ilmselt sellepärast, et kooli lõpp ja suvi juba ukse taga, mistõttu on väga lebo! Viimased pingutused on ära tehtud ja nüüd saab nautima juba vaikselt hakata. Pooled tunnid jäävad ära, erinevad väljasõidud või siis lihtsalt mõtetu passimine tundides. See on ka natuke mõjutamud mu viimseid trenne. Just täna tulime klassiga Vormsilt tagasi ja vahele on jäänud 4 trenni päeva. Ma ise tunnen ennast mingilmääral halvasti sellepärast, sest äsja tegime isaga uue kava. Õnneks aga ei olnud need neli päeva lihtsalt päev läbi laisklemist vaid siiiski sõitsime ringi ratastega jalutasime hullult palju ja jooksime niisama ringi:D. Seega ei ole ma päris laiskvorstiks kätte ka läinud kuigi ma juba ootan, et saaksin ühe korraliku trenni ära teha! Uus treeningkava ei erine väga palju mu eelmisest. Jaotus on järgmine: 1) Selg, biits 2) Õlg, rind, triits 3) Vaba 4) Jalad 5) Selg, biits (kerge päev) ja viimane päev samamoodi õlg, rind ja triits. Tunnen ennast ise ka juba selle koha pealt targemana kuna me ei kirjutanud ette mis harjutusi me mingil päeval teeme vaid isa selgitas, et kas siis mingil päeval näiteks raskel seljapäeval teen vabaraskuseid jnejne ühesõnaga selgitas süsteemi, mis harjutsi peaksin eelistama, sest olgu öeldud, et vahepeal lähen trenni täiesti sellise tundega, et ei taha kava järgi teha vaid valin ise, mida ma teen:) aga üldiselt see on harva ja siis kui mul see isu tekib. Nagu näha siis jalgu teen ainult korra nädalas seda sellepärast, et ülakeha jõuaks järgi. Mul on alakeha ikkagi kõvasti tugevam ja enamus liha läheb sinnna olgu selleks siis süskarid,rasv ja lihasmass. Proportsioonid lähevad muidu täitsa käest ära ja justnimelt pean saama juurde õlga ja selga. Eks näis, sest pean korralikult sööma hakkama! Mul on tundunud alati, et söön palju aga kui ma kasutusele võtsin MyFitnessPal-i siis sain aru, et nooo lihas mul küll kasvada ei saa kui 1800 on kaloraaz. Nüüd on see mul 2400 aga ma alles harjun ja elan sellesse sisse, sest see on nii vähe mul kasutusel olnud ning ma pole siiani suutnud neid kaloried kokku süüa. Muidugi ma ei ole veel kindel, kas see kaloraaz sobib mulle ehk nüüd ma hakkangi vaatama kuidas kaal reageerima sellele hakkab (kas hakkab vastavalt vajadusele tõusma või mitte, või hoopiski on oht, et hakkab liiga kiirelt tõusma. Kuskil 1kg 1-2 kuus jooksul on väga hea kui juurde võtan. Alguses kasutades seda appi-i tundus nii keeruline aga siis õpetas üks armas neiu mulle selgeks, kes minust aasta noorem ja samuti plaanib minna võistlema. Tõsiselt äge on ikka oma vanusega treenida koos ja kui veel mõlemal on samasugune eesmärk. Usun, et oleme üksteise jaoks väga suur motivatsioon, okei tema kohta ma ei oska öelda aga tema minu jaoks on küll! MyFitnessPal-iga on see, etkui asja käppa saab läheb see kõik kirja panek ja kaalumine ludinalt. Täitsa meeldib mulle see toidu kaasa prepimine ja samas on süda ka rahul, et tean täpselt kui palju ma midagi söönud olen ja samuti tean, et see toit on mulle kasulik ja vajalik. Seoses kooli lõpuga on mul juba palju plaane suveks tehtud! Kõige ägedam on see, et saan Sparta Fitshopi tööle suvel!! Seega tulge shoppama;). Mulle meeldivad uued väljakutsed ja see on minu jaoks üks väga suur samm, sest siiski täispikad tööpäevad ja iseseisvalt hakkama saamine ja müümine. Saab olema üks põnev aeg! Samuti tahan võimalikult palju olla linnast eemal ja puhata ennast välja. Lisaks on tulemas iga aastane Fitcamp Orissaares, mis on kõige ägedam laager üldse! Inimesi ühendab üks huvi, oma ala tegijad, mõnus vibe ja kõik muu see lihtsalt on super!!!

Minu tegemistega ole kursis instagramis- https://www.instagram.com/amanikiivikas/         

                                               18817899_1538228782894247_1214402272_o.thumb.jpg.509c1d18ce01f8c3d2864c021639f723.jpg

                 18836486_1538228789560913_2101606622_o.thumb.jpg.6674602e713252e0971c8eff546d2885.jpg

                                                                                                     Pühapäeva pannakad:wub:

                                                   18817917_1538228792894246_608625564_o.thumb.jpg.e55f0e55ad96ff0da1ac60ab00943c8f.jpg 

                    18817608_1538228796227579_1527799903_o.thumb.jpg.2765c8597acfb6d1b978d2754a9c8533.jpg

 

Muudetud kasutaja AmaniKiivikas poolt
  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×