Jump to content
AmaniKiivikas

Amani teekond bikiinifitnessis

Recommended Posts

Tere, fitness.ee kasutajad ja kõik teised toredad huvilised!:)

 

Otsustasin ka, siis lõppudelõpuks blogi pidama hakata. Blogi pidamise eesmärgiks on mul tuua teieni

kogu see protsess,mida ma sellel teekonnal läbi elan ja teen:) Niisiis kirjutan ka veidike endast. 

 

Minust natuke

Olen Christin-Amani Kiivikas ja olen 14 aastat vana. Kutsutakse mind enamasti ainult Amaniks.;) Väiksest peale olen elanud tallinnas ja seda siiamaani.

Õpin Tallinna Saksa Gümnaasiumis kaheksandas klassis. Enamus ajast veedangi koolis ja trennis olles. Otseloomulikult on mul aega ka sõpradega olla ja see ongi jõusaalis treenides suur eelis, et saab ise otsustada millal ma trenni lähen. Olen tegelenud ka tennise, tantsimisega, iluvõimlemisega, kergejõustikuga ja vehklemisega. Mõte isa käe all treenima hakata oli jõlksunud mul peas juba siis, kui ma teiste aladega tegelesin. Mäletan hästi kuidas eelmise aasta jõuludel läksin isa juurde sellest ideest rääkima. Ja ma pole kordagi selle poole aasta jooksul mõelnud, et ma enam ei taha vms.. hoopis vastupidi. Tulemused, mis sellega kaasnevad innustavad mind tohutult. Hetkel treenin Reval sport spordiklubis 4-5 korda nädalas. Olen valikuga väga rahul!!

 

Plaanid tulevikuks

Eesmärk on siis aasta ja poole pärast astuda lavalaudadele. Võistlused toimuvad 2018 aasta kevadel bikiinifitnessis juunioritega koos. Aasta 2018 saab olema minu jaoks väga oluline ja

samas ka üpriski pingeline, sest siis on tulekul ka üheksanda klassi eksamid... Kõige rohkem ma pelgangi ma arvan, et seda võistlus eelset dieeti. Aga ma tean, et saan sellega hakkama ja, et mu ümber on nii palju toetavaid inimesi. Esimene plaan ongi siis esmalt võtta ette Eesti Meistrivõistlused ja eks näis, mis sealt edasi saab. Paljud on küsinud ka, et kelleks ma plaanin saada tulevikus. TREENERIKS ja ma olen selles aina enam kindel, et tahan peale gümnaasiumi kehakultuuri Tartu Ülikooli õppima minna. Eks sealt juba vaatab täpsemalt kuhu ja kelleks edasi.

 

Paljud arvavad, et pean dieeti või, et olen lausa anoreksik. Loomulikult mitte... Toitumisest teen pikema postituse järgmisel korral aga praegu kirjutan siin ka lühidalt. Õnneks ei ole ma sellist tüüpi inimene, kes midagi valesti näiteks süües võtab meeletult juurde või mis iganes muu probleem sellega kaasneda võib. Ma jälgin teadlikult oma toitu. Ei ole mul kindlat kava mida, kuidas, kui palju vms, kuna olen kasvavas eas. Isa on mulle rääkinud, et lihtsalt kuhu ma midagi lisada võiks, et oma valgud näiteks kätte saada, sest süsivesikud ja rasvad saan ma nagunii igaltpoolt kätte. Eesmärk ongi mul, et lihasmassi kasvatada. Praegu olengi kuskil 4-5 kg lihaseid juurde saanud ehk siis hetkene kaal ongi kuskil 54-55kg (pikkus 167cm).

 

Alljärgnevad pildid on tehtud paar kuud tagasi ehk seal on näha ka mu hetkevormi.

 

Esimene pilt on tehtud augustis Bikiinifitnessi laagris ja teine on tehtud aasta alguses, kui ma oma teekonda alustasin

14393992_1265730586810736_711260403_o.jpg

 

14383295_1265730603477401_1454335851_n.jpg

 

14423624_1265730600144068_1700803072_o.jpg

 

14408104_1265730583477403_1366508248_o.jpg

 

14203427_1263404827043312_690288613_o.jpg 

 

Samuti saate ka jälgida mu tegemisi instagramist

https://www.instagram.com/amanikiivikas/

 

Olge tublid!! Loomulikult on igasugune tagasiside tere tulnud =D 

Muudetud kasutaja AmaniKiivikas poolt
  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Heihopsti!! 

 

Nädalake on möödas ja nagu ma oma esimeses postituses ütlesin siis seekord räägin ma veidike oma toitumisest. Mainisin eelmisel korral, et ei ole mul kindlat toitumiskava seega pole mul kindlat kaloraazi. Enamasti peangi jälgima seda, et ma valgud kätte saaks. Näiteks, kui ma pastat söön lisan sinna kodujuustu juurde mis on mu üks lemmikutest.:) Tihtipeale õhtuti trennist tulles ei jaksa ma midagi suurt süüa teha seega väga lihtne ja imemaitsev on kodujuust koos munadega, tomatid, hapukurk, ja küüslauk. Kõik muidugi tükeldatuna.;) 

 

Kas ma tarbin toidulisandeid?

 

Trenniajal joon Workout Intrat, mis suurendab vastupidavust ja energiat ning aitab kaasa lihasmassi kasvatamisele. Peale trenni tarbin ma Hera80, mis on valguallikas ja aitab lihastel kiiremini ära taastuda. Tihtipeale söön vahepalana kas enne trenni peale trenni või siis üldse magusa isu ajal NIXI. See on vaieldamatu lemmik:D 

 

Ega mul väga palju ei olegi millestki kirjutada, sest kindlaid koguseid pole mulle ette kirjutatud. Lisan siia alla ka mõned toidupildid.

 

Nagu ikka on pühapäeva hommik pannkoogipäev... Tõsiselt maitsvad proteiini pannkoogid koos sidruni-melissi jogurtiga ning peale lisatud külmutatud marjad :)

Koolipäeva hommikutel on meil koolis selline tore võimalus süüa hommiku putru enamjaolt pakutakse kaerahelbe putru, kuid vahel on ka teisi valikuid. Enne kooli minekut söön ma Valio cookie kohupiimakreemi, mis on suure valgusisaldusega ja peale seda lähengi kooli ja saan peale esimest tundi pudrule minna.

14446541_1271952989521829_1082570179_o.jpg

 

Lõunat söön ma koolis, mis on igapäev erinev on selleks, siis supp praad vms... Siin on aga minu toit enne trenni ehk siis vahepala ja kusjuures avastasin, et sinna natuke mett lisades on see nagu megasuper!! Mulle endale hullult maitseb mesi niiet minu jaoks on see parim:D Sinna juurde siis kas mõni puuvili on siis selleks banaan, õun või virsik..

14438892_1271952982855163_1075349442_o.jpg

 

Vahepeal söön ka peale kooli täistera pastat erinevate koostisosadega. Tavaliselt ma nii suurt söögikorda enne trenni ei tee muidu saab kõht liiga täis. Selle juurde lisangi siis kodujuust ja tomatit/kurki/salatit

14446440_1271952986188496_2041990609_o.jpg

 

Peale trenni söön kana ja sinna juurde siis mõni salat, kodujuust või muna. Loomulikult ei ole see mul igaõhtu nii. Tihti teen kas ainult praemuna, omletti või siis oma kodujuustu

14438818_1271953032855158_1115624984_o.jpg

 

Mõni õhtu teen endale pudingu. Valmistan seda keefiriga ja sinna juurde lisan külmutatud marju:P niiii njämmiii

14446402_1271953029521825_1240728792_o.jpg

 

Ma loodan, et midagi ikka teada saite. Nagu näha ei ole see toitumine mingi tuumafüüsika ja toitun täiesti normaalselt ning ei NÄLJUTA ennast. Kui on küsimusi siis julgelt küsige;)

 

https://www.instagram.com/amanikiivikas/

Olge mõnusad!!

 

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei! :)

 

Nädalake on taas möödas ja teen siis väikse kokkuvõtte oma tegemistest.;) Trennid sujuvad väga hästi ja juba ootan isaga koos trenni minemist, et saaks midagi ka videosse võtta. See nädal oli raske trenninädal, mis tähendab, et teen uusi rekordeid ehk siis tõstan raskusi juurde. Peale rasket nädalat on mul "Superseeriad" nimelt siis on mul 5 seeriat ning 12-6x kordust ja mida väiksemaks korduste arv läheb seda raskema raskusega ma harjutust sooritan. Keha on mul jaotatud 4-ks ühel päeval teen (selga, jalatagaosa) teine päev on (õlg, rind ja kõht) kolmas päev on (jalaesiosa, kõht) ning neljas päev on kätele.

 

Uskumatu aga aeg läheb lihtsalt nii ruttu ja tegemisi on palju:huh: Tihtipeale ongi mul viimasel ajal nii, et jõuan koju alles kaheksa paiku kuna kool kestab mõni päev neljani ja peale seda on vaja koeraga välja minna, süüa ning siis juba trenni minna... Peale trenni õppima jaa siis on natuke aega lihtsalt olla ning peale seda on aeg juba seal maal, et magama minna. Need on minu tavalised argipäevad.

 

Reedel oli mul heameel minna vanaemaga Estonia teartisse vaatma  "Tsirkusprintsessi" mis oli tõesti väga ilus operett. Soovitan kindlasti!! :)

14550540_1278504575533337_190320205_o.jpg

Laupäeva hommikul olin ma juba abis koos oma armsate vabatahtlikutega Arigatio Spordiklubis Fitnessipäeva raames. Jaaa no kohal oli tõepoolest dreamteam:wub: kes valmistasid nii ilusad soengud ja meigid ka nendele, kes isegi ei võistelnud. Aitäh teile Kelly Madissoon ja Sophia Stepanova!! Super töö! Ning saime ka Annaliisa bikiine seal õmmelda... Annaliisal olid esimesed võistlused bodyfitnessis ja järsku läks bikiinidel õmblus ülevalt katki nagu see pael mis kinnitub bikiinide ülaosa külge. Paras jamamine oli ja nooo ma ei kujuta ette kui mul kunagi selline juhtum peaks tulema... Alatii NIIT ja NÕEL kaasa...:D Annaliisa oli muidugi tubli sellesosas,et närv vastupidas.

Üks pilt ka siin Kelly tehtud meigist!! SUUR aitäh veelkord!

14522620_1278481965535598_1267932365_o.jpg

Nädalavahetusel oli mul ka sõbranna viljandist külas. Temaga veetsingi laupäeva õhtupooliku "Sushi Plazas" sushitades ning pühapäeva Kadriorus pildistades ja jalutades. Sügis on ikka imeline!

14550616_1278481958868932_214446707_o.jpg

 

Jõudsin endalegi soetada selle imelise "Katvos" kleebise telefoni taha:wub: niiiii rahul!! 

14571975_1278481955535599_1024746560_o.jpg

 

Nii ja panen ka paar linki siia kel huvi

Kelly facebooki lehekülg meik ja juuksur

https://www.facebook.com/Beauty-By-Kelly-569439666574371/?pnref=story

Sophia imeilusad soengud

https://www.facebook.com/sophiasoengud/?fref=ts

Katvos telefoni kui ka läpaka katted

https://www.facebook.com/katvos0/?fref=ts

Ja mind saate jälgida samuti instagramis

https://www.instagram.com/amanikiivikas/

 

Toredat õhtupoolikut ning kui on küsimusi siis olen meeleldi nõus vastama ;)

Muudetud kasutaja AmaniKiivikas poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Heips!

 

Vabandan, et pole jõudnud siia kirjutada vahepeal. Pidevalt on niii kiire ja palju tegemist ning siis kui õhtu on käes ja oleks aega kirjutada siis tihtipeale on juba suur väsimus peal ja kirjutamine lükkub taas edasi...:mellow: Selle kahe nädala jooksul on mul päris palju tegemist olnud. Eelmisel nädalavahetusel käisin näiteks isa ja ta kolleegidega Soomes Ben Weider Legacy Cupil. Toimusid seal võistlused ning suur mess, kus oli müügil eirnevad riided, toidulisandid jne..:D Kolisin vahepeal üle ka Sparta spordiklubisse ja esimesed trennid ja rekordid on seal tehtud. Neljapäeval tegin sirgete jalgadega jõutõmmet 6x60 kangiga ja eile surusin kaldpingilt 6x14kg hantlid. Tasapisi võtan julguse kokku ja tõstan raskuseid, sest vahepeal tuleb nagu väike plokk ette ja lihtsalt ei tõstagi midagi juurde... aga muidu on super mõnus ja hubane, olen väga rahul!! Käisin ka teisipäeva päeval isga koos Paikuse Põhikoolis motivatsiooni lonegut minuga sama vanustele lastele andmas või noh tähendab isa andis..:) HIljem näitasime jõusaalis harjutuste õigesti sooritamist ette. Väga armas kool oli ja kordaläinud päev!!! Õhtul käisin Salme Kultuurikeskuses vaatamas etendust "Lantimsikunstnikud" ja no tõesti see oli selline etendus, mis ajas nii naerma, et lausa pisarad olid silmis:D Reedel ehk siis eile otsustasin, et tulen ema ja vennaga maale puhkama kuna see on praeegu ainuke nädalavahetus, kus mul plaane pole ja tahaks lihtsalt puhata..Õnneks pole palju vaheajani nädalake veel ja siis saab juba puhata!! 

 

Minu hommikusöök enne Soome minkut nägi välja selline, mille isa mulle hommikul valmistas. Tegemist on siis munapudruga kuhu on lisatud tomatit, hapukurki, sibulat, sinki ja küüslauku.

14678046_1290701867646941_1728324202_o.jpg

 

Siin üks pilt messil olles koos Eleriga:wub:

14697144_1290701860980275_913073474_o.jpg

 

14689064_1290701870980274_478410122_o.jpg

 

14724274_1290725844311210_402076459_o.jpg

 

Niiet nii palju siis praeguseks minu tegemistest. Üritan mitte jätta kirjutamist vahele aga, kui peakski veel nii juhtuma siis teen selle tasa;) Tore kui võtsid vaevaks selle läbi lugeda ning, kui on küsimusi siis vastan meeleldi!!

Järgimse potituseni siis ja olge tublid!:)

 

https://www.instagram.com/amanikiivikas/

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
On ‎10‎/‎15‎/‎2016 at 13:15, whiteheadsmatter ütles:

Minumeelest ideaalsed proportsioonid bikiiniks, natuke tahaks liha nxha - tundub nagu oleksid nxljas :D aga selg on hea, keep going. 

 

 

Mäletan Amanit juba ajast, mil pisike piiga oli- nälgimisega siin küll tegemist ei ole, pigem vastupidi :) Küll see liha ka tuleb! Kui raam hea ees, siis muudkui aga kasvata! ;)

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
On 10/15/2016 at 11:24 AM, AmaniKiivikas said:

Heips!

 

Vabandan, et pole jõudnud siia kirjutada vahepeal. Pidevalt on niii kiire ja palju tegemist ning siis kui õhtu on käes ja oleks aega kirjutada siis tihtipeale on juba suur väsimus peal ja kirjutamine lükkub taas edasi...:mellow: Selle kahe nädala jooksul on mul päris palju tegemist olnud. Eelmisel nädalavahetusel käisin näiteks isa ja ta kolleegidega Soomes Ben Weider Legacy Cupil. Toimusid seal võistlused ning suur mess, kus oli müügil eirnevad riided, toidulisandid jne..:D Kolisin vahepeal üle ka Sparta spordiklubisse ja esimesed trennid ja rekordid on seal tehtud. Neljapäeval tegin sirgete jalgadega jõutõmmet 6x60 kangiga ja eile surusin kaldpingilt 6x14kg hantlid. Tasapisi võtan julguse kokku ja tõstan raskuseid, sest vahepeal tuleb nagu väike plokk ette ja lihtsalt ei tõstagi midagi juurde... aga muidu on super mõnus ja hubane, olen väga rahul!! Käisin ka teisipäeva päeval isga koos Paikuse Põhikoolis motivatsiooni lonegut minuga sama vanustele lastele andmas või noh tähendab isa andis..:) HIljem näitasime jõusaalis harjutuste õigesti sooritamist ette. Väga armas kool oli ja kordaläinud päev!!! Õhtul käisin Salme Kultuurikeskuses vaatamas etendust "Lantimsikunstnikud" ja no tõesti see oli selline etendus, mis ajas nii naerma, et lausa pisarad olid silmis:D Reedel ehk siis eile otsustasin, et tulen ema ja vennaga maale puhkama kuna see on praeegu ainuke nädalavahetus, kus mul plaane pole ja tahaks lihtsalt puhata..Õnneks pole palju vaheajani nädalake veel ja siis saab juba puhata!! 

 

Minu hommikusöök enne Soome minkut nägi välja selline, mille isa mulle hommikul valmistas. Tegemist on siis munapudruga kuhu on lisatud tomatit, hapukurki, sibulat, sinki ja küüslauku.

14678046_1290701867646941_1728324202_o.jpg

 

Siin üks pilt messil olles koos Eleriga:wub:

14697144_1290701860980275_913073474_o.jpg

 

14689064_1290701870980274_478410122_o.jpg

 

14724274_1290725844311210_402076459_o.jpg

 

Niiet nii palju siis praeguseks minu tegemistest. Üritan mitte jätta kirjutamist vahele aga, kui peakski veel nii juhtuma siis teen selle tasa;) Tore kui võtsid vaevaks selle läbi lugeda ning, kui on küsimusi siis vastan meeleldi!!

Järgimse potituseni siis ja olge tublid!:)

 

https://www.instagram.com/amanikiivikas/

 

 

Hei! Jälgin huviga su tegemisi ja võtan ka šnitti toitumise/treeningu kohta :) Oled mu meelest väga tubli ja hea eeskuju!

Käin ise 4x/n jõusaalis ja teen 2x alakeha ja 2x ülakeha. Sa tegid vist ka alguses midagi sarnast Nüüd tunnen, et hakkaks nagu ülekoormus tekkima, ei jaksa iga trenn maksimaalselt pingutada, lihased ei taastu ära, on kuidagi kanged. Eks muu elu väljaspool jõusaali ka väsitab. Olen lugenud, et nädala teine trenn võiks kergem olla, aga milline see kergem trenn konkreetselt siis on? Kas kergem raskus või vähem kordusi või vähem seeriaid või mida nendest aspektidest muutma peaks? Kuidas sina tegid ja kuidas ära taastusid?

Ja teine küsimus on mul aeroobse kohta. Kas teha seda jõusaalist vabadel päevadel? Samas nii ei jäägi ühtegi puhkepäeva järgi..

 

 

 

 

 

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
On 17 Oct 2016 at 5:32 PM, fitlove said:

 

Hei! Jälgin huviga su tegemisi ja võtan ka šnitti toitumise/treeningu kohta :) Oled mu meelest väga tubli ja hea eeskuju!

Käin ise 4x/n jõusaalis ja teen 2x alakeha ja 2x ülakeha. Sa tegid vist ka alguses midagi sarnast Nüüd tunnen, et hakkaks nagu ülekoormus tekkima, ei jaksa iga trenn maksimaalselt pingutada, lihased ei taastu ära, on kuidagi kanged. Eks muu elu väljaspool jõusaali ka väsitab. Olen lugenud, et nädala teine trenn võiks kergem olla, aga milline see kergem trenn konkreetselt siis on? Kas kergem raskus või vähem kordusi või vähem seeriaid või mida nendest aspektidest muutma peaks? Kuidas sina tegid ja kuidas ära taastusid?

Ja teine küsimus on mul aeroobse kohta. Kas teha seda jõusaalist vabadel päevadel? Samas nii ei jäägi ühtegi puhkepäeva järgi..

 

 

 

 

 

 

 Hei!! Tänan sind sellise toreda tagasisideme eest:) Noo mina käin nii, et 2päeva on trenn ja üks vaba ja just sellemõttega see kava nii on tehtud et puhkepäevadel lihased ära taastuksid. Selle süsteemiga taastuvad mul väga hästi lihased ära kohe kui puhkepäev on tunnen, et täna ei jaksaksi rasket trenni teha. Teine nädal võiks olla selline, et sooritad pikemad seeriad nt 3x15 ja ei tee maksimum raskusega vaid koguaeg on sama raskus ja pigem tunnetad paremini lihaste tööd. Vahepeal õhtuti, kui aega on siis jooksma minna näiteks või mõni pikem jalutuskäik teha..:) Loodan, et said vastused oma küsimustele!

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Terekest! Möödunud on üks tore vaheaja eelne nädal, mis oli väga sisukas. Esmalt sain trennis kükkides juurde panna 5kg ehk nüüd on mu küki rekord 6x55kg. Päris hea tunne on kükkida oma keharaskusega:D. Esmaspäev, teisipäev olid tavalised koolipäevad alates kolmapäevast kuni reedeni toimusid projektipäevad. Õnneks polnud veel trimestri lõpp seega ei pidanud rapsima. Kolmapäeval said enamus õpilased  Sparta spordiklubis toimuvatest trennidest osavõtta. Mõned päevad ennem sai ennnast registreerida erinevatesse treeningutesse. Ise võtsin osa taipoksist, showtantsust, powerplatest ja spinningust. Iga tund kestis 40min+ peale seda tegin jõusaalis oma trenni ka veel otsa niiet päris läbidega olin päeva lõpus:). Neljapäeval oli koolis erinevad töötoad. Esimeses tunnis räägiti meile, kuidas esineda seoses kevadel toimuva loovtöö kaitsmisega. Loovtööd teen ma oma klassiõega koos ja meie teemaks on "Kombineeritud teatevõistlus ja selle läbiviimine algklassile." Saab põnev olema! Teiseks tunniks oli Soorollid, kus räägiti erinevatest streotüüpidest ning viimaseks tunniks oli jooga. Peale seda käisin trennis ning täiendasin natuke trenniriide varusi..;) Suur aitäh Sparta Fitshopile, olen saadud saagiga väga rahul! Reedel pidime minema klassiga rappa pluss siis üks klass oleks veel meiega tulnud aga kahjuks see bussifirma ja oragnisaator vedas alt ning me ei saanudki minna. Pettumus oli suur kuna enamus nii ootasid seda väljasõitu aga eks siis järgmisel korral...loodetavasti. Reedel mul trenni ei olnud seega sain rahulikult puhata. Laupäeval tegime perega väljasõidu Saaremaale spa-sse. Ööbisime Grand Rose hotellis, mis oli meeletult hubane ja mõnus!! Igakell läheks sinna tagasi:wub: Ühtlasi saime ka oma trennid seal ära teha. Käisime restoranides ning pühapäeva hommikul tegime veel viimase spa tuuri ja siis sõitsime tennise keskusesse, kus osad meist tennist mängisid. Kusjuures endalgi tekkis isu seda proovida aga eks ma pean ennast mõnikord isaga kaasa siis sokutama, kui ta minna plaanib. Peale seda tegime viimase söögipeatuse ja siis startisime kodus poole tagasi. Kõik oli super! Järgmisel nädalal tuleb tihe graafik juba homme tullakse Spartasse minu ja isa trenni filmima ning teispäeva õhtul viljandisse ära. Järgmisel nädalavahetusel toimuvaid Eesti meistrivõistluseid kulturismis ja fitnessis lähen ka abistama. Sellest kõigest lähemalt juba järgmisel pühapäeval!!

 

Fitshopi saak!!:wub:

14813419_1299274973456297_215691258_o.jpg

 

14787668_1293282914076203_955822564_o.jpg

 

 Seniks aga tehke trenni ja olge tublid!! Järgmise pühapäevani;)!

Minu tegemisi saate samuti jälgida ka instagramis

https://www.instagram.com/amanikiivikas/

Muudetud kasutaja AmaniKiivikas poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei!!

Vaheaeg on kahjuks läbisaamas ning teengi oma tegemistest teile siia siis väikse kokkuvõtte:). Esmaspäeval tehti minust persoonilugu ning sealjuures käidi mind trennis filmimas, et see siia Fitness.ee-sse üles panna. Postituse alla panen selle lingi ka seega kellel huvi siis minge vaadake üle;). Kuna mul oli sel päeval superseeriad kätele siis noh järgmisel päeval sai vaevu käsi liigutada:D ikka teine asi on, kui isa kõrval on ja kaamera samuti. Peale seda filmimist tuli kanal2 kohale, et teha minust ja isast klipp seoses siis isa ja tütre ühisest ajaveetmisest + ka sellest oli juttu, et isa on aasata parimate meessportlaste nominentide seas. Teisipäeva päeval tegin oma trenni ära ning õhul läksin Viljandisse tuttava juurde. Kolmapäeval mõtlesin, et lähen teen Myfitnessis oma trenni ära aga kohale jõudes sain teada, et nad ei lase mind ilma täiskasvanuta sisse...kuigi suvel sain väga ilusti üksinda sinna minna aga ma ei hakanud probleemi ka tekitama seega jäi asi sinna paika. Mõtlesingi, et kuna Myfitness mul tuju alla lasi siis ega ma ei taha niisama ka käed rüpes olla ja trenni tegemata jätta. Natuke sõprade käest uurides sain teada, et viljandi spordihoones on samuti jõusaal olemas. See polnud küll mitte just kõige suurem ja uuem aga seal sain ma väga hea trenni ära teha ja poole odavamalt ka ja no ega kokkuvõttes mul ei ole vahet, kas ma teen oma trenni uute masinate peal ära või vanade. Neljapäeva hommikul sõitsin sõbrannaga Tartusse õhtul tulime tagasi. Läksimegi selleks, et seal ringi uudistada, sest ega ma sinna tihti ei satu ja oligi mõnus vaheldus!! Reedel startisin lõunal koju tagasi ja rongijaamast läksin otse Salme kultuurikeskusesse vabathtlikuks appi seoses Eesti Meistrivõistlustega kulturismis ja fitnessis. Kokku olimegi seal oma vabatahtlike tiimiga kuskil 3tundi kuna võistlejate garderoobid oli ära vaja kiletada (grimm määrib kohutavalt, sellepärast kiletasime). Peale seda saingi lõpuks koju ja siis sõin ning läkisn magama. Hommikul kella 11-ks pidin taaskord seal olema. Aitasin reportaaži võistlustest teha ehk lisasin jooksvalt pilte siia foorumisse. Võistlused said läbi ja me hakkasime koristama lavatagust ja seal asju kokku panema. See käis üsna kiirelt kuna kõik olid näljased ja tahtsid üleval toimuvasse banketile minna. Pühapäeva hommikul valmistasin endale maitsva hommikusöögi. Lõunal läksin trenni ja tegin mõned reksid ka:D. Seekord tegin siis kükkides 8x55 ja sumokükk 8x30kg hantliga. Super trenn ja üleüldse väga tore nädal on möödas ja ega nüüd muud ei olegi, kui uuesti kooli lainele tagasi saada. Õnneks juba tuleval neljapäeval sõidame isga Hispaaniasse, kus tal toimuvad MM ja ma näen oma väikest õekest lõpuks ometiiii!!! Seega ma usun, et kahjuks või õnneks tuleb järgmine blogi postitus alles siis kui ma tagasi kodus olen. Samalajal aga saate mu toimetusi instagramis jälgida;).

 

Väike pilidi klipp mu trennivideost

14914845_1306702176046910_1827735941_n.jpg

 

Kanal2 intervjuu

14894519_1306702192713575_1912861896_o.jpg

 

Sain head ja paremat ka!! Mett sinna natuke juurde lisades on eriti head:wub:

14895615_1306702212713573_889532248_o.jpg

 

Tartu tripp

14859510_1306702202713574_877589836_o.jpg

 

Pühapäeva pannkoogid ja smuuti sealjuures:rolleyes:

14859368_1306702189380242_1598789889_o.jpg

 

Töö käis salmes!! :)

14813143_1306702182713576_145120122_o.jpg

 

14923861_1306702186046909_158558724_o.jpg

 

Olge tublid ja järgmise postituseni!! 

Niisiis mu instagrami link on siin

https://www.instagram.com/amanikiivikas/

Trennivideot saate vaadata siit

http://www.fitness.ee/tv/6/189131625

 

Muudetud kasutaja AmaniKiivikas poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Heips!! Üle pika aja saab siia taaskord kirjutada. Põhjus, miks ma siia kirjutanud pole oli see, et olin kodust eemal ning enda arvutit polnud kaasas. Igastahes sain Hispaanias ja hiljem mõni päev ka Poolas oma imelised 11 päeva kokku veeta. Hispaaniasse sõitsime isaga 3 novembri varahommikul. Toimus ka mitu ümberistumist. Õnneks väga edukalt ja turvaliselt. Esialgu Tallinnast Helsingisse sealt Düsseldorfi ning Düsseldorfist Hispaaniasse Alicantesse, kust hiljem sõitsime bussiga edasi Benidormi. Benidorm on nüüdsest üks lemmikumaid linnu mul nii armas väike kuurorti laadne linnake aga samas oli see täis pilvelõhkujaid, mis jättis sellest suure linna mulje. Ilmadega vedas meil seal väga! Esimesed päevad oli 20-25 kraadi sooja hiljem läks juba natuke jahedamaks. Hotellid, kus ööbisime olid samuti korralikud. Nägin ka oma väikest õeraasu kohe esimesel päeval. Me polnud peaaegu, et pool aastat näinud. Lausa õnnepisarad tulid mulle silma, kui ta mulle sülle hüppas. Isal toimusid 6.novembril maailmameistrivõistlused kulturismis. Ütleme nii, et seal võistlus paigas olles nägid mu silmad nii mõndagi seal lavataga. Täielik kollidekompanii:D aga sellegipoolest oli see ikkagi järjekordne vahva kogemus. Mu isa tegi oma spordikarjääri jooksul parima tulemuse ning saavutas seal 4 koha!! Uskumatu, et minu isa oma maailmas neljas mees bodybuildingus, võimas! Järgnevad päevad peale isa võistlust veetsime lihtsalt mõnusalt koos aega. Nägime ka ära, kus Emilia elab ja nooo see vaade, mis ülevalt katuselt- terassilt avanes:wub: vauuuu. Muidugi oli see, et hommikul pidi isa Emmi viima aga peale kooli saime siiski koos olla. Trenni sain ka seal teha aga muidugi mitte sellist nagu kodus olles. Pigem lihtsalt, kas jooksin ja siis tegin nipetnäpet terve keha läbi. Samuti sain poseerimist harjutada ja min õpetas imeline Natalja Nazarenko! Alguses olin veidike ebakindel kõndimises ja poseerimises aga igakorraga läks aina paremini ja lõpuks oli lausa kahju, et nii kiirelt see tund läks:mellow:. Sain jälle targemaks ja tean nüüd, mida veel paremini teha saaks. Päevad läksid lennutiivul seal olles! Neljapäeval 10.novembril startisime hommikul bussijaama ja sealt Atlicante lennujaama. Pidime sealt Londonisse sõitma ja, kui hakkasime kohvreid kaalu peale panema ja pileteid näitama siis öeldi, et me ei saa minna kuna lennuk on täis. Mõtlesime siis, et kuidas see võimalik on aga ju siis oli netis müüdud rohkem pileteid, kui lennukis kohti. Tuli seal veel ka jutuks, et ma olen laps ja, kui seda see naine teada sai vaatas ta silmad pärani otsa meile naeratas ning ütles, et siiski saame lennata, sest olen laps :D. Väga hea! Londonisse jõudes saime suhteliselt kohe Varssavi lennu peale. Lennukisse sattusime kokku mingi noormeestega, kes meist kaks rida eespool istusid ja ainult karjusid ja viskasid mingeid asju laiali. Ühesõnaga see sõit polnud just kõige meeldivam. Varssavist sõitsme mõned peatused metrooga ning edasi istusime rongi peale, et sõita Bialystoki. Poola läksime, sest seal toimusid Fitnessi maailmameistrivõistlused ja me läksime isaga kaasa, et aidata omasi ning neile kaasa elada. Mul oli seal olles ikka korralik motivatsiooni laks, kui bikiinikaid nägin. Tahaks ka juba lavale minna:wub:. Pühapäeval saime saalis eesti hümni laulda ja lausa kolmkorda!! Kristina Korlojak ja Oleg Anissimov võitsid kuldmedalid ning Krissukas võitis hiljem ka    aboluuutsetiitli seega ma lausa esimesel korral hümni lauldes nutisn õnnest. See oli selline emotsioon, mida ei saa sõnadesse panna. Poolas olles viimastel päevadel tuli juba vaikselt kodu igatsus ka peale ning seetõttu sain esmaspäeval kell 5 hommikul tuttavatega tagasi sõita. Väsitas muidugi ära see pikk autosõit aga sellegipoolest oli mul väga tore. Nüüd tuleb rutiini tagasi naasta ja hakata korralikult tööle nii trennis, kui ka koolis. Igaljuhul suur aitäh kõigile, kes selle reisi nii toredaks tegid!!:rolleyes: 

 

Meie hommikusöök enne sõidule minekut. Ikka üks korralik pudruports:P

15064133_1325764814140646_2061238976_o.jpg

 Mu väike päike!!

15127543_1325764804140647_658831713_o.jpg

15044681_1325764810807313_114469406_o.jpg

15101821_1325764820807312_1369376945_o.jpg

 

15050412_1325780020805792_28297560_n.jpg

Jaaa see ongi see miljonivaade:wub:

15064205_1325764807473980_276652082_o.jpg

15127509_1325764780807316_1869697798_o.jpg

Poseerimistund ja väike videoklipp ka instagramis olemas!

15101935_1325764794140648_658273393_o.jpg

15133662_1325764787473982_1046286003_o.jpg

15053386_1325764777473983_1904957219_o.jpg

Ühe imelise võistlejaga Venemaalt

15060464_1325764827473978_299604326_o.jpg

Õhtusel banketil peale Fitnessi maailmameistrivõistlusi

15102134_1325764844140643_614360793_o.jpg

 

 

Meeldivat õhtut teile kõigile ning olge tublid!! Järgmise postituseni;)

Minu tegemisi saate jälgida samuti ka instagramis

https://www.instagram.com/amanikiivikas/

Ning kes mu trennivideot veel näinud pole siis selle leiate samuti siit

http://www.fitness.ee/tv/6/189131625

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Muudetud kasutaja AmaniKiivikas poolt
  • Upvote 3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Terekest! Nädal on möödunud väga tegusalt! Olen jõudnud ka koolis oma tegemistega ja töödega enamvähem järje peale, kuid mõned on veel teha. Saabuv nädal tuleb tihe ning vaja on teha veel viimased pingutused, sest trimestri lõpp on. Natuke võibolla ongi kehv see, et reis oli täpselt enne hinnete väljapanekut ning nüüd on vaja oma tegemised järgi teha, mis tähendab, et tulemas on pikad päevad koolis. Ma ei põe sellepärast ja tean, et saan hakkama. Samuti on hea olla normaalses trenni režiimis tagasi. Sain ka sumokükis ehk harkkükis raskema hantliga teha, kui tavaliselt teinud olen. Kui isa juures on siis hakkavad raskused muutuma:D. Ma oleksin seeria lõpetanud 24kg hantliga, kuid tegin hoopis 10x28kg ning järgmisel korral on plaan 32kg teha viimane seeria. Ma ei teagi, milles asi võib olla, aga ma nagu natuke pelgaks raskust juurde panna...:huh:. Sain ka seda imemaitsvat  Nije pudingut Sparta Fithsopist. Olin seda eelnevalt juba soomes proovinud seega maitse polnud uus aga see maitse on täpselt selline nagu oleks tegemist TAVALISE pudinguga, kuigi sinna pole lisatud suhkrut ja seal on 20g valku sees seega üli hea!! Soovitan tõsimeeli! Laupäeval käisin sugulasega pöffil vaatamas noortefilmi ¨Hördung¨ väga meeldis ja kinldalt tahan lähiajal veel sealt valikust midagi vaatama minna :). Kusjuures leidsin internetist hommikusöögi retsepti, mida tahtsin kohe proovida teha. Tegemist on kaerahelvestega,mis ma segasin koos piima ja Hera80 valgupulbriga kokku ja jätsin ööseks külmkappi likku. Ma postituse alla panen retsepti aga minu üllatuseks oli see väga maitsev ja kindlasti järgmisel korral lisan sinna midagi krõmpsuvat sisse näiteks pähkleid. Ja seda on ülimalt lihtne valimistada ka! Postitus tuli küll üpriski lühike ,sest ma teisipäeval alles kirjutasin siia ning nädala jooksul väga miskit suurt ei toimunudki. Nädala pärast jälle!!;)

 

RETSEPT

2dl kaerahelbeid

2dl piima (vahet ei ole, mis piim peaasi, et endale maitseb)

ja lõpuks lisasin mina Hera80  25g vanilje maitselist valgupulbrit

Lisandiks võib sinna lisada puuvilju, pähkleid, kaneeli, mida iganes soovite mina lisaks järgmisel korral kindlalt pähkleid.:wub:

15129913_1331407376909723_1943651815_n.jpg

15184095_1331407390243055_214159523_o.jpg

Empsi väljapandud jõulunurgake :wub: tuleks lumi ka maha tagasi!!

15127434_1331407393576388_376180168_o.jpg

 

 

Seniks olge mõnusad!!

Minu instagrami leiate siit

https://www.instagram.com/amanikiivikas/

Ning Njie instagrami link on siin

https://www.instagram.com/njieeesti/

 

 

 

 

 

 

Muudetud kasutaja AmaniKiivikas poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei-hei! Soovin teile kõigile taganjärgi ilusat esimest adventi ning vabandan, et eile ei jõudnud postitada. Põhjuseks oli see, et jõudsin hilja koju ning lihtsalt ei jaksanud sellega enam tegeleda. Agaa nüüd siis tagasivise möödunud nädalasse, kus sain kõigi oma toimetustega järje peale. Oli palju sagimist ja rapsimist, sest tööd oli vaja järgi teha peale tunde enne tunde... ühesõnaga igatpidi :D. Sain hakkama ja trimestri hinded pandi reedel välja. Kokkuvõtteks oli mul kolm nelja ja ülejäänud viied. Olen vägaaaa rahul! Õnneks saab nüüd väheke rahulikumalt võtta ja ei pea enne vaheaega muretsema hinnete pärast.  Trennid sujuvad oivaliselt ja sain teha kükis 6x60kg eks vaatab, kas enne aastalõppu paneme sinna veel juurde. Harkkükk 10x34kg ja jalapress 6x160kg. Ütleme nii, et jalad purskasid mitu päeva all tuld aga lihasvalu on kõige parem valu üldse!!! Samuti surusin õlalt hantleid 6x11kg. Sirgete jalgadega jõutõmmet tegin 6x20kg hantel kummaski käes. Peaks mainima, et aina keerulisem on neid raskeid hantleid käes hoida, sest sõrmed ja käed on mul üpriski väiksed:D aga pole hullu saab hakkama. Reedel käisime klassiga botaanikaaias, mis oli üllatavalt huvitav tänu giidile, kes meil oli. Laupäeval ma tõepoolest lihtsalt puhkasin ja logelesin enamus päevast. Pühapäeval käisin hommikupoole trennis ja hiljem kinos. Õhtul isa juures ehtisime kuuse ära ja lõime vaikselt juba jõulumeeleolu. Viimasel ajal olen avastanud enda jaoks avokaado, millest ma ennem nii väga vaimustunud polnud. Lasin emal poest tuua ja tekkis mõte purustada see röstsaia peale ja sinna lisaks panin veel tomatis ja lisasin aroomisoola naguuuu niii hea lihtsalt:wub:.  Mõtlesin, et proovin uusi valgubatoone huvi pärast ja ausalt need, mida ma proovisin lihtsalt viivad keele alla.

 

15231627_1342082682508859_1772228619_o.jpg

15231517_1342082665842194_886671831_o.jpg

15231662_1342082725842188_937271553_o.jpg

15271456_1342082675842193_816112321_o.jpg

15293231_1342082709175523_1322358150_o.jpg

Täistera kaerahelbe puder koos banaani, mandlilaastudega, mustikatega ning Muah jogurtiga

15215738_1342082672508860_701902503_o.jpg

 

Eks siis järgmise korrani ning seni olge kursis mu tegemistega instagramis, kus ühtlasi on mu harkküki video üleval;)

https://www.instagram.com/amanikiivikas/

Kui küsimusi tekib, siis olen meeleldi nõus vastama!

Olge mõnusad!!

 

 

 

 

 

 

Muudetud kasutaja AmaniKiivikas poolt
  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei-hei! Soovin teile kõigile tagantjärgi ilusat teist adventi;)! Jätsin pühapäeval kirjutamise meelega ära kuna otsustasin, et, kui mul nädala jooksul midagi suurt ei toimu siis kirjutan kahest nädalast kokkuvõtte. Võiksin seda sama hästi ju pühapäeval teha aga mõtlesin, et tahan praegu seda teha. 

Koolis ja trennis läheb endiselt ilusti. Järgmisel nädalal on tulemas saksa keele eksam, mis veidike tekitab pinget ja samuti on ka võimlemisvõistlused, mille pärast ma nii väga ei põe.. Saksa keele eksam ongi selleks, et teada saada, kas meil on vajalik keele tase olemas. 

Eelmisel nädalavahetusel käis mul viljandist sõbranna külas. Peale jõule on mul plaan minna tema poole viljandisse. Hea on, kui kusagil väljaspool tallinnat teises linnas on tuttavaid. Vahelduse mõttes on see super ja meil Irisega( sõbranna) on ääretult hea klapp ka. 

Viimasel ajal mõtlen juba vaheajale, jõuludele ja tulevasele aastale. Reaalselt kõik AEG läheb nii meeletult ruttu. Lausa hirm tuleb peale:D 

Kolmapäeval arutasime just isaga trennist ja 2017 aastast. Hetkel teen oma vana trenniplaani edasi, mille me isaga augustis tegime sellega vean aasta lõpuni välja ning uuel aastal juba teeme uue plaani. Pean kaalu juurde saama umbes sama palju, kui praegu olen juurde võtnud nii c.a 4-5 kg ja hiljem siis hakkan sealt omakorda pekki maha võtma. Mõelda vaid, et kui aasta kukub siis põhimõtteliselt ongi veel aastake jäänud. Tulevasel aastal pean maksimaalselt pingutama ja andma endast kõik. 

Jõulud on lähenemas ning sünnipäev samuti:D. Peale jõule nädala ajapärast ongi minu sünnipäev 31.12 ja varstivarsti saan hakata lugema juba päevi, millal me isaga Ameerikasse sõidame!!! Täpsemalt lähme sinna jaanuari algul ning see on ka üks osa mu sünnipäeva kingitusest, mis on vahepeal mõeldes sellele lausa uskumatu. 

Mulle andis tagasisidet üks armas lugeja, kes mind tõsiselt innustas ja andis hea idee. Nimelt tahaksin uuest aastast teha mõne trenni VLOGI, kus näitangi ära, mis harjutusi ma mingil päeval parasjagu teen. See on mulle päris suur väljakutse mõnesmõttes, sest kaamerate filmimise   ja kõige muu, mis sinna alla kuulub olen ma täielik võhik:wacko:. Õnneks on mul väga hea sõber, kes on nõus mulle seda kõike õpetama!:D Aga eks näis, mis sellest saab igaljuhul idee on olemas ja vaja on ennast selle kohapealt natuke targemaks teha ja teostada oma ideed. 

Siinkohal ongi mul hea, et sain teiega oma mõtteid jagada! Olge kõik tublid ja järgmise postituseni siis;)

 

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpegMr. Olympia, uhke värk!

image.jpeg

image.jpeg

 

 

Minu tegemistega saate end kursis hoida siin

https://www.instagram.com/amanikiivikas/

Ning samuti olime isaga reporteris, kus rääkisime oma tegemistes, kui sind huvitab siis viska pilk peal ;)

http://m.postimees.ee/section/2

Ma oleksin siiralt tänulik, kui  annaksid ka oma hääle sportlasele, kes sinu meelest vääriks aasta parimat tiitlit

http://m.postimees.ee/section/3227/3914535

 

 

Muudetud kasutaja AmaniKiivikas poolt
  • Upvote 4

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Heia!!

Üle nädala on möödas mu viimasest postitusest ning teengi siis väikse tagasiviske möödunud nädalasse. Täpselt nädal tagasi toimus teamkiivikas kokkutulek Saunamaailmas, kuhu tulid siis need tiimi liikmed, kes parasjagu said. Reaalselt see saunaküla on lihtsalt nii amazzzing:wub:. Viimati käisingi saunas vist siis, kui isal sünnipäev oli ehk 3 kuud tagasi ja peale pikka vahet oli see ikka super! Tulevikus tahan isegi seal sünnipäeva pidada..:D.

 Niii aga see nädal on olnud suhteliselt tegus. Kolmapäeval oli see kaua oodatud saksa keele eksam. Algselt ega ma väga sellega oma pead ei vaevanud ja närvi nagu ka see polnud, kuid, kui aeg kätte jõudis siis hakkasin realseerima, et midamida mul on 10 minuti pärast EKSAM! Väike pinge tuli peale. Läksime siis klassi ja noh kõik istusid üksinda ja nii. Esimene ülesanne oli kuulamine ehk õpetaja pani maki pealt teskti käima ja siis vastavalt ülesande käsule pidime seda täitma. Õpeataja pani maki tööle ja, kui ma kuulama hakkasin siis mu peas oli lihtsalt selline laus *ma ei saa mitte midagi aru, mida ma tegema pean!?*  Usun, et enamus eksamit sooritanud õpilastest käis kasvõi korra selline lause peast läbi. Tõsimeeli ma paningi seetõttu poole vastused sisetunde järgi pehmelt öeldes siis huupi. Sellest ma kahjuks läbi ei saanud aga õnneks pole sellest midagi hullu, sest kirjalik osa läks palju paremini. Kirjalikus osas tundsin ennast palju kindlamalt ja seega sain läbi selle. Oeh ja jaanuaris on tulemas veel suuline pool ka niiet jah eks näis, mis saama hakkab.

 Neljapäeva hommikul toimusid võimlemisvõistlused. Meie kool korraldab igal aastal algklaasist kuni gümnaasimui lõpu klaasini välja neid võistlusi, kus tehakse üle kitse/hobuse hüppamist, vabakava, akrobaatika ning rööbaspuud. Algselt mulle väga ei meeldinud, kuid sel aastal läks mul positiivselt hästi ning andsin endast parima. Toimuvad need siis klasside vahel 1-4klassid 5-7 ja 8-9 klassid ning gümnaasium eraldi. Selline meeldejääv ja tore traditsioon!

 Neljapäeva päeval helistas mulle ka isa ja uuris, et kas ma sakusurhallis toimuvale jõulugalale tahaksin tulla. Loomulikult olin ma sellega nõus ning nautisin täiel rinnal üritust.

 Jõulud lähenevad ulme kiirusega ja juba algav nädal ongi viimane koolinädal!! jehhuuu! Teisipäeval toimub Kaarli kirikus meie kooli jõulukonsert. Kolmapäeval on tavaline koolipäev ja neljapäev on meil jõulunäidend koolis ja klassihommik. Peale seda oleme vabad. Samuti toimub ka samal päeval rinnalt surumise võistlus ja mõtlesin, et võiks ka proovima minna:D. Vaatasin, et põhikooli esimese koha tüdruk surus eelmisel aastal 40kg usun, et, kui iss tehnikat mul veel lihvib siis olen ka täitsa võimeline selleks... 

 Aga jeps see ongi kõik jaa toredat jõulumeelolu teile kõigile, armsad! 

 

Säilitasime naerul näod enne eksamit

15536653_1362962113754249_547000057_o.jpg

15515712_1362961957087598_1053062753_o.jpg

15609204_1362962097087584_461345378_o.jpg

Mu lemmik magustoiy Cookie pudding mixitud külmutatud marajdega ja natuke mett...

15608694_1362961953754265_305980353_o.jpg

15609208_1362961983754262_1505946148_o.jpg

15609254_1362962003754260_1666565532_o.jpg

Jõulugala2016

Jõulugala2016'.jpg

Mu little princess tuleb laupäeva öösel kojuuu ja tegime Victoriaga talle plakati:P

15595573_1362962147087579_718965648_o.jpg

15609274_1362962137087580_491261987_o.jpg

 

 

 Aga jeps see ongi kõik jaa toredat jõulumeelolu teile kõigile, armsad! 

Minu tegemistega olge kursis siin

https://www.instagram.com/amanikiivikas/

Muudetud kasutaja AmaniKiivikas poolt
  • Upvote 3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Heihoo!! Teate see möödunud nädal oli lihtsalt super ja seda igasmõttes!! Kirjanduse tunnis pidime kirjutama kirjandi möödunud aasta kohta ehk siis, mida ma õppisin sellelt aastal ning, mida ma ootan tulevaselt aastalt. Ma olen sellel aastal tohutult palju uusi ja huvitavaid kogemusi saanud ning sealjuures on mu kõrval olnud väga palju kalleid inimesi, kellele ma olen ääretult tänulik. Laupäeval toimus Hilton Tallinn Park hotellis Kulturismi ja Fitnessi Liidu aastalõpugala. Muidugi ma olin selle jub ära unustanud ja põõnasin rahulikult vanaema juures ja koju liikudes ning insta stroysi vaadates nägin, et enamus lähevad galale....Algas see kell neli ning mina täpselt see aeg jõudsin koju. Need olid mu elu vist kiiremad 5-10 minutit, mil pidin enda valmis sättima:D. Gala ise oli väga hästi korraldatud ja see paiga valik oli muidugi super!! Ei jõudnud ära imetleda, kui ilus seal Hiltonis kõik oli. Laupäeva ööl vastu pühapäeva tuli mu väike õeke koju ning käisimegi siis tal lennujaamas vastas.

 Esmaspäeva hommikul käisime klassiga kooli kõrval asuvas lasteaias lastele muinasjutte lugemas. Paari kaupa olime rühmadesse laiali jaotatud. Nad kõik olid niii nunnukad:wub: ja lugedes läks aeg nii ruttu. Peale kooli läksin trenni ja leppisime isaga kokku, et lihvime mu rinnalt surumise tehnika üle. Algselt oli kõik hästi aga hiljem ei tahtnud kuidagi enam välja tulla hingamine oli paigast ära ja mu ootused olid suured ning lootsin, et 40kg surun ikka ära, kuid 35kg oli viimane piir, mille korralikult ära surusin. Peale kehvasti läinud katseid oli muidugi tuju päris null terve trenni vältel. Eks meil kõigil ole paremaid ja kehvemaid päevi. 

Teisipäeva hommikul toimus Kaarli kirkus meie kooli jõulukontsert. Seega päev oli õnneks suhteliselt lühike.

 Neljapäeval oi koolis jõulunäidend ja peale seda klassihommik. Kella poole kolme paiku hakkas rinnalt surumise võistlus meie kooli jõusaalis pihta. Väga seal rahvast polnud põhikooli tüdrukutest olin ainuke. Andsin endast PARIMA ja surusin 40KG ära!!! See rõõm peale seda oli üüratu. Üleüldse oli see päev kuidagi nii korda läinud ja ma mõtlesin, et kui õnnelik ikka ma olen, et mu ümber on nii palju kalleid inimesi!! 

 Täna hommikul ärgates tundsin, et pea valutab ja hiljem kraadides tuli välja, et mul on väike palavik. Oskan ka õigel ajal haigestuda...:huh: Õnneks nüüd enam pole, kuid hoidma pean ikkagi ennast. Samuti loosin oma instagrami lehel välja 31.12 Doubleredi poolt välja pandud naiste saapad, mis siis võitja ise valida saab;). Mine tšekka üle!!

Teile kõigile soovin ma sellegipoolest imelisi jõule ning väärtustage seda, mis teil on!! Olete kõik mulle tohutult kallid!!! 

15696178_1369747573075703_722729823_o.jpg

15658989_1369747576409036_340281853_o.jpg

15696208_1369747619742365_186102256_o.jpg

15682326_1369747603075700_1186794934_o.jpg

15725510_1369747606409033_1101935131_o.jpg

15696695_1369747559742371_553569099_o.jpg

Siin väike ülevaade saabastest, mida on võidu puhul võimalik valida!! Läheaamlt leiate mu instagramist, mille lingi panen siia postituse alla;)

15666068_1369747549742372_979112496_n.jpg

 

Minu instagrami leiate siit ning loosis osalemise samuti:P

 

Olge mõnusad hoidke end ja nautige pühi!:wub:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Muudetud kasutaja AmaniKiivikas poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Heia!! Nonii jõulud ja aastavhetus peetud nüüd täie rauaga edasi oma unistuste poole!! Soovin teile omaltpoolt ilusat uut aastat ning, et teie soovid täituksid!;) Jällegi on jäänud pikem vahe sisse minu viimasest postitusest, kuid usun ja loodan, et sellest midagi hullu ei ole:rolleyes:.

 Jõululaupäeva hommikul käisime Dresshouse.ee poes ja valisime välja kleidi Spordiaasta tähed aastal 2016 jaoks. See pood oli nagu printsessi kleitide pood...:wub: nii raske oli valida, sest nii paljud sobisid ja meeldisid mulle. Kleit, mille välja valisin toodi mulle esimeste valikute seas, kuid selga proovisin ma kõige viimasena. Algselt mõtlesin, et, kas üldse proovin seda, sest ei tundunud midagi vau-d minu jaoks. Hiljem selga pannes olin kohe, et see kleit on minu!!:wub: Tõepoolest see on nii kaunis, kuigi seal oli veel paljupalju ilusaid valikuid.  Esimest korda olin ka isaga kaasas Sporiaasta tähtede valimisel kaasas ja tõesti väga tore melu oli.

 Jõuludeajal muidugi oli laud lookas head ja paremat. Ennast ma tagasi ka ei hoidnud seega sõin seal lihtsalt kõike!! Verivosrtid hapukapsad kartulid koogid jätsid jne... Sama oli ka aastavahetusel. Tavaliselt ma ikka jälgin, mida ma söön ja sellesmõttes, et proovin tervislikult süüa ja see tuleb välja aga jah see nädal on veidike käest lastud, kuid pole midagi! Uuel aastal uue hooga:D. Nüüd pole muud, kui trenni cardiot minna tegema. 

 Teispäeval kutsus üks mu tuttav mind pildistama. Loomulikult olin nõus ning jäin tema tehtud tööga igati rahule!!

 Peale jõule paar päeva veetsin kodus ja kolmapäeval käisin meigikursusel, kust sain nii mõnegii uue teadmise juurde.Peale kursust kiirustasin bussijaama, et Viljandisse sõbranna juurde minna. Nii hea vaheldus oli sai Tallinnast ära. Aeg, mis seal möödub läheb nagu meeletult ruttu, kui juba saabuski mu sünnipäeva hommik! Üks õhtu enne seda oli teinud Iris mulle nii armsa üllatuse, mis tõi mulle lausa pisara silma! Pilid panen siia postituse alla. Juba varahommikul, kui Iris mind lauluga üles oli ajanud ja jätsi peale küünlad pannud sõime selle ära ning siis pidingi juba sättima hakkama, et rongijaama minna. 

 Eilne päev oli pikk, kuid samas ka nii lühike, sest kõik möödus, kui silmapilk. Ma ütlen ausalt, et see oli üks parimaid sünnipäevi üldse ja ma tänan teid kõiki, kes te mulle õnnesoovisite jaa kallistan kõvasti teid!! AITÄHHH!!:wub: Sünnipäeva pidasin sõbrannadega exit roomis ja hiljem läksime sööma. Peale seda läksin m kahe sõbrannaga maale, et seal uus aasta vastu võtta. Täna aga koju tagasi ja nagu ma ütlesin siis uue hooga edasi! 

 Minu selle aasta lubadus ongi see, et pingutada veel rohkem trennides!:D

 

 

15824337_1377465882303872_2144577176_o.jpg

15824025_1377465878970539_689203924_o.jpg

15823732_1377465842303876_2017635487_o.jpg

15817849_1377471692303291_1515816352_o.jpg

15820601_1377471702303290_821408139_o.jpg

15824200_1377465868970540_822484215_o.jpg

15824158_1377465862303874_911888668_o.jpg

15856963_1377465788970548_1056291663_o.jpg

15857005_1377465892303871_2062013451_o.jpg

Selline üllatus oli Iris mulle üks õhtu enne õiget sünnipäeva päeva teinud:wub:

15820622_1377465818970545_670900584_o.jpg

Käisin ka suhteliselt äsja valmis saanu Viljandi Leola jõusaalis, kus oli nii hea!! 

15817537_1377465835637210_274941941_o.jpg

Sünnipäeva hommik:D

15823749_1377465812303879_436369806_o.jpg

Mu armsad sõbrannad!!:wub:

15823830_1377465792303881_239312917_o.jpg

15824710_1377471695636624_1161881547_o.jpg

15824197_1377465798970547_11970103_o.jpg

Proovisin ka natuke kätt harjutada, muidugi pildi pealt ei pruugi see meik isegi nii nähtav olla, kui päriselt oli.

15870555_1377475052302955_968437696_n.jpg

 

Mina tänan teid kõiki südamest ja tehke siis kõvasti trenni!!!

Minu instagram

https://www.instagram.com/amanikiivikas/

Lisan siia alla ka selle neiu fotograafia lehekülje, kes mind pildistas

https://www.facebook.com/eliiseendemannphotography/?fref=ts

 

 

 

 

 

 

Muudetud kasutaja AmaniKiivikas poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere õhtust!! Loodan, et teil kõigil on ilusti vahepeal läinud. Mul on üsnagi tegude rohke vaheaeg olnud, mis hakkab kahjuks lõppema... aga ma ei lase pead norgu, ses loetud päevade pärast sõidan perega Ameerikasse Los Angelisse. Alles oli see poole aasta kaugusel ja nüüd juba silmapiiril. Igaljuhul kavatsen sajaga seda reisi nautida!!:wub:
 Oma esimese trenni tegin sel aastal 1 jaanuaril Reval Spordis, nii ammu polnud seal käinud kohe hea vaheldus oli. Üleüldislelt trennid sujuvad hästi, kuigi ma juba vaikselt tunnen, et tahaks taastavat tsükklit, mis oleks pidanud detsembris olema aga otsustasin, et kannatan reisini ära. See tähendab seda, et ma ei tee nii tugevaid trenne, kui praegu+ peale seda saan uue treeningkava, mis on kõige põnevam.
  Vahepeal möödus ka aastake minu bikiinifitnessi teekonna algusest:). See on täiesti uskumatu!! Paljud küsivad minult, et, mis mind motiveerib seda tegema..? Vastus on lihtne! Teie kõik, kes te mulle kaasa elate, minu tegemisi jälgite, mulle tagasisidet annate ja üleüldse minu kõrval olete!! Mulle meeldib kuulda, kuidas inimestele läheb korda see, mida ma teen. Mul teeb südame nii soojaks see, kui mulle öeldakse, et tead Amani sa oled mulle eeskujuks! Vot see motiveeribki see paneb mind veel rohkem pingutama ning oma esmärgini püüdlema, mis pole enam sugugi kaugel või no aasta veel, kuid ma tean, et see läheb ruttu.
 Samuti hakkasin ma toidukaalu kasutama ja üles märkima, mida ja, kui palju ma söön. Ütleme nii, et nüüd hetkel olen täielikult selle fitnessi maailma sees, sest toidu jälgimine, kindlad kogused on selle ala puhul ülimalt olulised. Mina panen praegu kirja kindlad kogused ja, kui palju valke, süsivesikuid ja rasvu seal sees on ning lõpuks arvutan välja protsendi. Kõlab päris hullult võibolla inimestele, kes seda kunagi teinud pole... eks see üks paras matemaatika ole aga noh saab hakkama:D.
 Vaheajal oli suhteliselt palju vaja teha kooli jaoks. Ma mõtlen, et just nagu ajaloo jaoks referaat, loovtööga tegelemine ja veel saksa keele suuliseks eksamiks valmistumine. Tuleb päris pingeline see aeg, kuni siis loovtöö lõpliku kaitsmiseni, mis on minu teada kevadel...Welll letzz do this!!
 Olen mõelnud hambaid valgendada päris tükkaega aga see on kuidagi unarusse jäänud. Lisaks nii paljud räägivad, et see kahjustab jnejne... Agaaaa nii tore, et mu armas sugulane hakkas hammaste fotovalgendusega tegelema ja sünnipäeva kingiks kinkis mulle selle protseduuri. Ühesõnaga olen mina selliste asjade suhtes suhteliselt skeptiline nagu enamik inimesi ma eeldan. Igaljuhul käisin ära ja olen niiiii MEGA RAHUL!! :D Tõepoolest tulemust oli kohe näha ja nüüd peaaegu, et iga peegel millest möödun tšekkan neid. Tegemist on 100% loodusliku geeliga, mis ei sisalda vesiniku ehk ei kahjusta hamba kaitsekihti aga sellest kõigest lähemalt panen postituse alla lingi.
  Mis siis veel head..? Aaagaa uued proteiinijogurtid tulid välja. Kui ma nendest maitsetest kuulsin esimest korda siis olin kindel, et ahjuõun ja karamell on kindlasti super head jaa sellest maasika omast mul nagu arvamus puudus. Nüüd, kus ma kõiki proovinud olen on mul nii raske järjestada neid, milline siis minu lemmik oleks ja see maasika oma üllatas mind tõsiselt niiiii hea!!! Tuleksid nad juba ometigi kiiremini toidupoodidesse.
 Pühapäeva õhtupooliku veetsime kärgperega Baieri keldris õhtust süües. Suurepärased toidud ning väga hubane koht vanalinna ääres!!

 

IMG_5678.JPG

IMG_5690.JPG

IMG_5773.JPG

IMG_5758.JPG

IMG_5765.JPG

 

IMG_5775.JPG

IMG_5784.JPG

 

Mõnusat algavat nädalat teile kõigile ja järgmise postituseni!! :)

Minu tegemistel hoidke silm peal siin ;)

https://www.instagram.com/amanikiivikas/

Hammaste fotovalgenduse kohta saate uurida facebookist Hammaste fotovalgenuds KookosSära või instagramis

https://www.instagram.com/cocowhitehambavalgendus/

 

Muudetud kasutaja AmaniKiivikas poolt
  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nüüd kui toite kaalud ja makrosid arvestad, küsiksin puhtalt huvi pärast (mitte kopeerimiseks), et palju päeva peale kcal kokku tuleb ja kuidas makrod protsendiliselt jagunevad/grammi kehakaalu kohta? Minu jaoks on lihtsalt huvitav võrrelda erinevate fitness-inimeste lähenemisi :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Heihopsti! Oeh, kui hea on tagasi olla ja taas siia kirjutada:). Ära käia on alati tore ja fun, kuid kodus on ikka kõige parem olla. Muljetan teile siis oma reisist Los Angeleses.
Lendasime L.A-sse 3 lennuga, esmalt tallinnast helsingisse, helsingist londonisse ja sealt hiljem siis Ameerikasse. Viimane lend oli üpriski pikk. Kõik toidud ja värgid toodi nina ette valmis niiet polnud väga vigagi:D. Pikkade lendude peal on õnneks see hea ja suur pluss, et filme sai vaadata hulganisti. Lennujaamas olles seisime seoses turva kontrolli jne tõttu 2h meeletult pikas järjekorras. Üsna väsitav...aga see tasus ära ennast!! Tagasi tulie tallinnase samade lendudega.
 Sinna jõudes oli juba õhtu ning ajavahe tõttu olin väga väsinud (10h oli ajavahe). Sellel õhtul venitasime ilusti välja magama minemisega ning alates järgmisest päevast olime hästi kohanenud. Peatusime täpsemalt Westwoodis. Olime seal endale korteri võtnud, kus järgnevad 10päeva veetsime.
 Eestis ilmateadet vaadates tundus kõik väga meeldiv. Paraku reaalsus oli midagi muud. Kuskil 14-17 kraadi või no kõige soojemal päeval 20 kraadi.
 Eelnevas postituses ütlesin ka, et tahaksin võtta vähe rahulikumalt trennidega seal... No, kus sa sellega igapäev tegime trenni isegi, kui puhkepäev oleks pidanud olema siis tegime cardiot ja kergelt kõhtu. See oli paganama mõnus! Muidugi sealsetes saalides käies nii L.A fitness kui ka Gold's gym see õhkkond on juba hoopis teine, kui siin saalides. Lähed sinna ja sa tunned, et vohhh siin tuleb täna hea trenn!! Eriti Gold's gymis olles. Tõeline paradiis sõna otseses mõttes. Igaljuhul sai seal palju lammutatud ja kellel huvi on vaadata meie trennivideoid mida seal tegime siis panen alla lingi. Mulle meeldis see, et meie apartment oli suhteliselt lähedal meie kodu jõuksile seega panime kodus riided selga ja läksime. Enamus inimesed käisidki nii seal, et ei läinud eraldi riideid vahetama garderoobi aga see kuidagi oli nii mugav ja hea Eestis väga tihti ei näe sellist vaatepilti, eks see tuleneb ka meie kliimast muidugi. Jõukas sai muidugi igasugu karvalisi ja sulelisi näha vaata ja imesta!:D
 Päevad möödusid väga teguderohkelt. Vastavalt enesetundele käisime, kas siis hommikul või õhtul trennis ära. Peamiselt poodlesime seal odavate hindade tõttu. Kaasa endaga me väga palju riideid ei võtnud ning sinna minnes oli meil kolme peale üks kohver. Hinnad olid meeletult odavad just sellistes suurtemates poekettides kuhu oli kokku toodud erinevad firma riided, mis kuskilt kollektsioonidest  järgi on jäänud vms. Tõsimeeli ma ei uskunud oma silmi, kui neid hindu nägin!:o
 Kõige ilusamal ja lisaks ka kõige soojemal päeval käisime Santa Monica rannas, kus ühtlasi lõppeb ka Route66 ära. Võimas oli seal ikka, selline tunne nagu oleks mõnes filmis olnud, sest kõik oli nii kaunis!! Käisime ka Hollywoodis ja seal olles ja seistes Walk of Fame tänaval tundsin, et nüüd olen ma küll Ameerikas! Väga äge, mis melu seal ikka oli. Tänavad olid täis meeletult erinevaid disney maailmast välja hüpanud tegelasi, kes muidugi kohe külge haakusid ja pilte soovisid teha, kuid selle nalja jätsime vahele. L.A loomaaed oli samuti võimas ja seal sai ka muidugi igast imeloomi näha. Minu lemmikuteks jäid siiski kaelkirjakud:wub:. Silm puhkas kohe, kui oli näha, et loomadel on suured alad, kus olla. Soovitan vaadata seda videot, mis isa tegi, panen selle postituse alla lingi ka.;)

 Nüüd pole muud kui laine peale tagasi saada. Õnneks ajavahega probleeme polnud ka tagasi tulles. Kolmapäeval on tulemas saksa keele suuline eksam eks näis kuidas läheb, kuid väike närv hakkab vaikselt sisse küll tulema. Trennidest nii palju, et hetkel teen selle taastava tsükkli, kus ma siis ainult teen kardiot ja kergelt mingeid lihasgruppe läbi, kuid ei midagi rasket. Lisaks tegime isaga ka uue kava ning juba olen põnevil!! 

Teile aga seniks kõike head ja olge mõnusad!!:)

 

16325681_1399986693385124_2132423366_o.jpg

16325798_1399986683385125_339700474_o.jpg

Gold's gymi minemas

16326165_1399986740051786_707100543_o.jpg

Santa Monica beach

16326120_1399986783385115_396269803_o.jpg

16326408_1399986753385118_777998570_o.jpg

16326438_1399986780051782_219042432_o.jpg

16231055_1399986730051787_1751038675_o.jpg

16244555_1399992033384590_1046516991_n.jpg

Hollywood

16326024_1399986590051801_2109236941_o.jpg

16244723_1399986576718469_1765363445_o.jpg

16326626_1399986690051791_599217331_o.jpg

16326885_1399986646718462_1812460822_o.jpg

L.A loomaaed

16251455_1399986520051808_327069879_o.jpg

16251345_1399986573385136_613840860_o.jpg

16231128_1399986543385139_1884733885_o.jpg

16325498_1399986583385135_618296423_o.jpg

16325936_1399986546718472_1068583170_o.jpg

Meie igapäeva hommiku pudrud

16231221_1399992063384587_1297959384_o.jpg

Mmmmm...

16251325_1399992056717921_644552283_o.jpg

Teel kodupoole

16231474_1399986533385140_1872366888_o.jpg

 

Nii siin siis mõningad lingid

https://www.youtube.com/watch?v=x9JA2iBcdsw

Meie trennivideo esimene osa, kuid teamkiivikas kanalilt leiate kõik videod, mis me teinud oleme

 

 

 

 

 

 

Muudetud kasutaja AmaniKiivikas poolt
  • Upvote 4

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei! Jällegi on jäänud kirjutamisest pikk vahe sisse, kuid otsustasin, et kirjutan siis, kui ikka midagi kirjutada on. Eelnevalt kirjutasin või no proovisin kirjutada iga nädal aga sain aru, et nädala jooksul ei jõua midagi väga juhtuda või toimuda:)

 Well üle on elatud saksa keele suuline eksam ja tulemus on 16-20st ma olen positiivselt üllatunud, sest arvasin, et läks kehvemini. Tunne enne eksamit oli isegi üllatavalt rahulik ja väga ei pabistanud aga klassi minnes....muutus kõik:D Meie saksa keele rühm oli jaotatud pooleks ja mina olin teises pooles. Loomulikult olin ma kohe esimene, kes pidi rääkima minema. Välja nägi see siis järgnevalt: esmalt tutvustasin ennast, sellele järgnesid erinevad küsimused a-la, mis sündmusi ma oma perega tähistan jnejne ning viimaks siis minu enda valitud teema, mida eelnevalt harjutanud olin (minu hobi) ja siis küsis ta mõned küsimused veel selle hobi kohta ning oligi kõik!!! Te ei kujuta ette, missugune kergendus mind valdas peale seda! Uskumatu see sai läbitud. Eksam eksamiks aga sellegipoolest pole pinge veel vaibunud. Veebruari lõpus on tulemas loovtöö kaitsmine. Saime klassiõe Victoriaga teistele klassidele teatevõistluse ka ära korraldatud, mis oli nii tore!!! Armas oli näha nende laste siirast võistlushimu ja rõõmu ning seda, kui rahule nad selle võistlusega jäid. Ühesõnaga, kui loovtöö kaitsmine saaks ka tehtud vot siis oleks super!

 Taastav trennitsükkel on lõppenud ning uus treeningkava on käsil. Kava on jaotatud kaheks tsükkliks. Esimene tsükkel kannab nime poolpüramiidi tsükkel ja teine on pumpav, kus korduste arv on 12-5 ning nii seitse seeriat järjest. Huvitav on seda teha, sest see on midagi täiesti uut minu jaoks. Esimesed rasked trennid on seljataga ning lihasvalu oli korralik! Eriti peale jalapäeva kooli minnes paljud küsisid, et kas jalapäev oli mul trennis, et nii imelikult kõnnin:D. Mul on heameel, et lõpuks hakkab ka liha luudele tekkima ja saan selga endale juurde, sest ülakeha on mul ikkagi päris raske saada. Vot nii õnneks kaal on ka ikka suuremaks läinud kilo võrra. Tundub võibolla kummaline, et ütlesin õnneks? Aga jep just täpselt nii ongi, sest kui kaalu ei tule juurde siis ei saa ka lihas, millestki tekkida. Mul on ainevahetus suhteliselt kiire ning lausa raske on juurde võtta:mellow:, kuid hetkel on ilusti kaal jäänud 56kg peale. 

 Viimasel ajal on mõtted suve peal. Kõik see pimedus ja ilm on nii väsitav aga õnneks tasapisi hakkavad juba õhtud hiljem pimedamaks minema ja isegi trennist koju minnes on veel valge. Soe, ilus ja teguderohke suvi on ootamas ja mõningad plaanid ka juba tehtud:D. Võite nüüd mõelda ja, et kõik vist ei ole mul korras, kui veebruaris teen suve plaane aga jeps paraku just nii on. Tore, et see kevad ei ole eksameid või mingeid tasemetöid. Muidugi mõtlen, et whaaat aasta ja pool saan ma oma klassiga veel koos olla ja siis on põhikool läbi...päris hirmuäratav kui nii võtta.

 Nüüd natuke ka toidust. Ma lihtsalt jumaldan uusi Valio profeeli jogurteid:wub:. Tõsimeeli need on nii imemaitsvad ning olen hakanud neid ka koolis kaasas kandma näiteks söögi vahetunnis peale soolast on nii hea oma magustoit välja võtta. Lisandiks panen sinna pähkli mixi. Samuti pean mainima, et fitshopis ja ka Spotrlandides on uued puddingud nimega "Pudix" aghhh lemmikud!! 

 

Vahelduseks pudrule 

16731516_1419834734733653_465437527_o.jpg

16731306_1419834748066985_1053335710_o.jpg

Võistluste läbiviimine

16706848_1419834728066987_490319786_n.jpg

16667595_1419834771400316_262754313_o.jpg

Koolis oli meil music week ja sellega seoses käis meil palju erinevaid artiste esinemas ja rääkimas.

16735014_1419834731400320_1495262619_o.jpg

Fitshopist palju head kraami :wub:

16732056_1419834751400318_1071137272_o.jpg

 

16735064_1419834758066984_2054991527_o.jpg

Suur aitah Doubleredile, kes selle camo pusa mulle kingituseks saatis:wub: Kasutades koodi "amanikiivikas10" saate kõigilt toodetelt 10% soodust;)

16731760_1419839398066520_404047642_o.jpg

16735081_1419834754733651_1937812359_o.jpg

Jaaa viimaseks mu lemmikud Fasti proteiini pannkoogid....

16732017_1419834738066986_737507396_o.jpg

 

Selleks korraks siis ongi vist kõik:D Igastahes olge mõnusad tehke trenni ja nautige!!!

Minu tegemistega saate kursis olla instagramis

https://www.instagram.com/amanikiivikas/

Kel huvi siis panen siia ka Doubleredi kodulehe

https://doublered.ee

 

 

  

 

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

   Oi, kui kaua aega pole siia kirjutanud. Minu suured vabandused, et selle unarusse olen jätnud, kuid põhjuseid on mitmeid. Esiteks aja puudus on päris suur viimasel ajal...teiseks suur pinge peal koolis seoses hinnete välja panemisega ja kolmandaks väsimus! Kevadväsimus kipub peale tulema või no vahepeal seda ilma vaadates siis ei saagi nagu päris täpselt aru, kas talv on tagasi või mis toimub??:huh: Samas ootan juba niii sellist ilma, et saaks tagi selga  ja tennised jalga panna...Okey, mis ma siis selle kuu aja jooksul head teha ära jõudsin. Sain palju ägedaid emotsioone seoses erinevate üritustega. Loovtöö kaitsmine läks vägasuper hästi ja saime 5!! Samuti Eesti laul 2017 oli väga tuus ja sain     palju põnevate inimestega kokkupuutuda. Eesti laulul olin ma esimest korda aga see oli võimas! Mõni moment täitsa tekitas tunde nagu oleks eurovisoonil.:wub:

                                                 17121502_1441532009230592_1278357285_o.thumb.jpg.4236e350f2174bf9a493dc594e8b34b5.jpg

 Trennid!! Motivatsioon pidevalt kasvab. Suvi pole enam mägede taga ning seda enam on isu teha korralikult trenni. Kuigi jah olen aus ja, kui vaatan kõrvalt erinevaid võistlejaid, kes plaanivad minna võistlema kevadel, siis väike hirm on ikka sees. Erinevad emotsioonid..tõusud mõõnad, dieet, motivatsiooni langus jnejne need erinevad tunded, mis valitseda võivad. Ma ei hakka ennast üldse sellega üle stressama ja pigem olen postiivses noodis. Uus trenniplaan meeldib mulle väga!! Ma lausa tunnen, kuidas erinevates harjutustes jõudu juurde tuleb. Raskused, mis algselt tundusid rasked ei olegi enam nii rasked!:) Lisaks on mul heameel, et mul on nii tore trennisemu, kellega ma oma enamus trennid koos teen! Koos treenides on motti veel rohkem. Kükis olen teinud juba 10x60kg algselt tegin 6x60kg aga igal järgneval raskel jalapäeval tegin paar kordust rohkem. Harkkükk hantliga 10x50kg. Seljale ülatõmbed vabaraskus 8x70kg ja traktor tõmme 6x60kg (erinevaid videoid nendest on mul instagramis ka üleval). 

                                                 17122001_1441532032563923_1291466617_o.thumb.jpg.1477393433970858cf9754d6bb96af55.jpg

                                                17193818_1441532029230590_800604618_o.thumb.jpg.2d7751cc36a71d6c48a0649ec40587a7.jpg

 Käisin vahepeal ka oma kulme hooldamas. Pikalt olen seda edasi lükanud, kuid ühel hommikul võtab üks naine minuga ühendust ja pakub välja teha mu kulmud korda. See oleks olnud nagu mõtete lugemine! Minu arust on naise näo juures üks olulisemaid osi just nimelt kulmud ja nende väljanägemine. Tegi ta mul kulmud korda kasutades niiditamise tehnikat. Olen seda alati prrovida tahtnud ja nüüd saingi!! Ma olen niii rahul oma kulmu kuju ja üleüldse selle lõpptulemusega. Super!

                                                 17269082_1446800385370421_168777048_o.thumb.jpg.4f180fbef557e87202760678296097f8.jpg

 

  Tegin instagrami storys oma ühe päeva toitumisest ka väikse ülevaate. Ma olen nii ääretult tänulik teile kõigile, kes te mulle positiivset tagasisidet selle kohta andsite!  Üleüldse on viimasel ajal nii paljud inimesed mulle imelisi soove soovinud, ma tänan teid kõiki kogu südamest te ei kujuta ette kui palju see minu jaoks tähendab!!! Suured kallid teile kõigile ja päikest! :wub: 

Lisaks võtsin osa sportlandi ühest mängust ja oleksin väga tänulik kui võtaksite hetke aega ja avaksite selle lingi, mis ma siia alla jätan.:) Ps! Isegi, kui olete hääletanud siis saab seda veelkord teha!!;)

Spotrlandi mäng- http://sport.sportlandmagazine.com/text_images/98caf2afe22f05a749d834b3/ee?l=ee

Kulmude modelleerimise kohta leiate infot ja pilte siit- https://www.instagram.com/makeupbykatrekrik/

Minu instagram-https://www.instagram.com/amanikiivikas/ 

                                                             

  

Muudetud kasutaja AmaniKiivikas poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×