Jump to content
123123

Lihasgruppide jaotus

Recommended Posts

Tere

Olen käinud veidi üle aasta spordiklubis erinevates rühmatreeningutes, sh Bodypump, ning soovin nüüd üle minna jõusaali, kuid ei suuda kuidagi välja mõelda, mida teha. Põhimõtteliselt siis tehnika on korras ja käin regulaarselt trennis. Kas ma peaksin kõigepealt tegema trenne tervele kehale või oleks mõttekas erinevad lihasgrupid mitmele päevale jaotada (kui jah, siis milline oleks hea jaotus?)? Mitu harjutust võiks igale lihasgrupile teha? Soov oleks käia jõusaalis 3-4 korda nädalas (pigem 4).

Muudetud kasutaja 123123 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1.Rind,õla esiosa kõht 2.Selg, õla kesk-ja tagumine osa 3.Triits ,biits  kõht ,4 Jalg

Baasharjutusele tavaliselt olen ma teinud 4 seeriat ja kui on mingi väiksem lihasgrupp siis 3 seeriat max(nt käed), oleneb mis sa soovid saavutada seal

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
1 hour ago, Sucameunus ütles:

1.Rind,õla esiosa kõht 2.Selg, õla kesk-ja tagumine osa 3.Triits ,biits  kõht ,4 Jalg

Baasharjutusele tavaliselt olen ma teinud 4 seeriat ja kui on mingi väiksem lihasgrupp siis 3 seeriat max(nt käed), oleneb mis sa soovid saavutada seal

 

Aa jah, eks unustasin lisada, et naissoost olen, seega pigem keskenduks rohkem alakehale siiski... :D Seega on siis mõttekam jaotada päevadele, kui et teha tervele kehale korraga?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis te arvate sellisest kavast?

 

E,K,R

tavaline rinnalt surumine 3*10

piitseps 3*10

triitseps3*10

õlg kangiga 3*10

delta hantlitega 3*10

selg 3*10

kõht-istessetõusud-negatiivse kallakuga 3*25

 

kükk 3*30 keharaskusega

päkad3*40 keharaskusega

 

peale trenni tarbin whey+ 40-50g

 

igasugune tagasiside oodatud...

 

 

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×