Jump to content
laukus

Lihasvalu jalgades, üks õlg suurem +DEXA muscle tissue mass vs lean muscle mass

Recommended Posts

Tere,

kaks muret on. Esiteks treenin jalgu üks kord nädalas ning probleem seisneb selles, et jalad on pea terve nädala valusad. Milles võib probleem olla, sest  päeva lihas annab ehk tunda on ok aga terve nädala ja nii et ķäia on valus. 

Teiseks ma ei ole enda imetleja jõusaalis ja ei pannud tähele, et minu nõrgem vasakpoolne õlg on arengust maha jäänud ja on väiksem. Kuidas seda probleemi lahendada. Hetkel siis teen õlgasi eraldi nö hantlitega jne ja peale setti teen vasakule õlale 4-6 lisa kordust, et järgi aidata. Kas saaksin veel kuidagi midagi muuta treeningus, et vasak õlg järgi jõuaks?

 

Tänud

R.

Muudetud kasutaja AlanBStard poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jalgade harjutusel halb tehnika voibolla? Treeningust pohjustatud lihasvalu (DOMS) yldiselt yle 72h ei kesta.

Selleparast yks olg ilmselt ongi vaiksem, et oled hantlitega teinud. Hakka kangiga tegema, siis on liigutused sarnasemad/vordsemad. Norgem/vaiksem olg tuleb ajapikku ise jargi. Raskused vali norgema ola jargi.

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
2 tundi tagasi, SKG ütles:

Jalgade harjutusel halb tehnika voibolla? Treeningust pohjustatud lihasvalu (DOMS) yldiselt yle 72h ei kesta.


Mul samuti jalgade treeningutest põhjustatud lihasvalu kestab kuni järgmise jala trennini või siis päev trenni ehk umbes 4-5 päeva. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No ma siis ei muretse enem, et jalad peale trenni nii kaua valusad. Järelikult oli hea trenn ;)

 

Ei hakka uut teemat tegama, aga käisin mõõtmas oma lihasmassi ja rasva %. Ja tekkis küsimus, et muscle tissue mass ja lean muscle mass, mis neil vahet on? Ma saan aru, et see lean muscle mass on see puhas lihas, aga mis mass see tissue on siis. Selline tobe küsimus, aga ehk keegi selgitab.

 

 

 

 

 

 

 

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
3 hours ago, laukus said:

Ei hakka uut teemat tegama, aga käisin mõõtmas oma lihasmassi ja rasva %. Ja tekkis küsimus, et muscle tissue mass ja lean muscle mass, mis neil vahet on? Ma saan aru, et see lean muscle mass on see puhas lihas, aga mis mass see tissue on siis. Selline tobe küsimus, aga ehk keegi selgitab.

 

Kas testi labiviija seda siis ei selgitanud?

 

Pakun tunde jargi, et lean muscle mass on skeletilihased ja muscle tissue mass on skeletilihased + organid voi ainult organid..

Mis nende vaartused on?

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ma saan aru, et lean muscle mass on puhas lihas mass, lihtsalt tekkis küsimus/huvi mis see tissue mass on :D  no lean on mul 75 ja tissue on 83 ja ise kaalun 86 kg. Jus siis 8kg in organid. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
2 tundi tagasi, laukus ütles:

Ei ma saan aru, et lean muscle mass on puhas lihas mass, lihtsalt tekkis küsimus/huvi mis see tissue mass on :D  no lean on mul 75 ja tissue on 83 ja ise kaalun 86 kg. Jus siis 8kg in organid. :)

 

Võibolla asi minus, aga kui lean mass on 75 ja kõik ülejäänu (rasv ja organid jne) on 11kg ? päris hea vorm peab siis olema :D

 

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Googel ei aita ja DEXAguru ma pole, aga lihtloogiline lahendus oleks et see suurem muscle tissue mass on koos lihasesisese rasvaga ja väiksem lean muscle mass on ilma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×