Jump to content
peugeot

Eesti kulturismi ajalugu...

Recommended Posts

Ja veel väike valik 1996a võistluspilte ajakirjast Atleet

Aleksander Jemaljanekov

post-2073-1196085124_thumb.jpg

Aleksander Svetsov ja Valdislav Petrogradov

post-2073-1196085214_thumb.jpg

Petrogradov, Jemeljanekov, Mumm

post-2073-1196085273_thumb.jpg

Vladislav Petrogradov

post-2073-1196085349_thumb.jpg

Mumm ja Kalmus

post-2073-1196085421_thumb.jpg

Petrogradov, Mumm, Kalmus

post-2073-1196085481_thumb.jpg

Kalmus, Jemeljanekov, Mumm

post-2073-1196085533_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
vot siit juba tuleb Eesti kulturismi ajalugu.

see Svetsov Alexandr on praegu ju ka väga tegija minuteada -jube laiaõlgne on tema eripära.

Jemeljanekov peaks surnud olema, olen kuulnud. Mumm on kadund?

Jemeljanekov sai aastal 2000 autoavariis õnnetult surma. Avarii oli rohkem nagu teelt väljasõit libedaga, aga Alex magas ja ja muris õnnetult kaela. Keegi teine viga ei saanud.

Sevtsov treenib endiselt ja võistleb WFF profileeris eelmisest aastast. Mumm treenib nädalas korra kaks. Elab Tallinnas, töötab Narva Kreenholmis, kui ma nüüd midagi valesti ei mäleta. Nägin teda sel kevadel Elvas. Elvast on ta ka pärit ja käib aeg-ajalt ikka siin vanematel ja vennal külas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Millest selline järeldus???

Klassikalises kulturismis n2iteks. Mees, kes j2i alati silma. Pikka aega poseeris ta kunstikoolis grokiide jaoks. Ka mina olen teda joonistanud. Oli, mida joonistada.

Ma olen teda n2inud ainult massiperioodil (ta oli pidevalt tunduvalt kuivem kui teised), tema v6istlemise kohta mul informatsioon puudub. Tead sa midagi rohkemat?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Klassikalises kulturismis n2iteks. Mees, kes j2i alati silma. Pikka aega poseeris ta kunstikoolis grokiide jaoks. Ka mina olen teda joonistanud. Oli, mida joonistada.

Ma olen teda n2inud ainult massiperioodil (ta oli pidevalt tunduvalt kuivem kui teised), tema v6istlemise kohta mul informatsioon puudub. Tead sa midagi rohkemat?

Tegin tema koos trenni 93-97aastal. Olen sinuga nõus, et mehel oli füüsilist eeldust liha kasvatada kuhjaga. Kahjuks läks ta seda teed nagu paljud noored. Peod ........ jne. Saame siiani vahel kokku. Teeb kodus ikka pidevalt trenni, kasvatab kahte poega. Umbes 5 ja 3 aastast.

Tubli potsepp, kellel vaja ahju, kaminat pliiti teha võin tel. numbri anda.))

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jemeljanekov sai aastal 2000 autoavariis õnnetult surma. Avarii oli rohkem nagu teelt väljasõit libedaga, aga Alex magas ja ja muris õnnetult kaela. Keegi teine viga ei saanud.

Sevtsov treenib endiselt ja võistleb WFF profileeris eelmisest aastast. Mumm treenib nädalas korra kaks. Elab Tallinnas, töötab Narva Kreenholmis, kui ma nüüd midagi valesti ei mäleta. Nägin teda sel kevadel Elvas. Elvast on ta ka pärit ja käib aeg-ajalt ikka siin vanematel ja vennal külas.

tähendab sevtsov saab profi palka ja ei pea muud tööd tegmagi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tähendab sevtsov saab profi palka ja ei pea muud tööd tegmagi?

Profilitsentsi saades ei kaasne mingit palka, peab kurvastusega tõdema. Siis alles kulutused algavad kui tahad edukalt võistelda. Plussis on heal juhul esi 10 meest, need ka tänu reklaamlepingutele. Teised maksavad endale peale, et kiiremini siit ilmast lahkuda. Kulutused küündivad meestel seal aastas miljoni krooni kanti. Maailmas on ainult üks tunnustatud liiga milleks on IFBB, kus korraldatakse ka Mr. Olympia valimisi. Teised liigad on teisejärgulised nt. WFF, NABBA jms.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tähendab sevtsov saab profi palka ja ei pea muud tööd tegmagi?

WFF-s saavad nö palka ainult esimesed kolm meest, nende hulka Sevtsov ei mahu. Muuseas saavad need kolm meest ikka päris korralikku pappi. Nende kuu eelarve on 90.000.- EEK-e Poole sellest saavad nad kätte sulas, poole selles mis nad suureks teeb. Nii rääkis mulle üks nendest kolmest jõmmist 2005 aasta WFF-i elukutseliste MM-il Moskvas kus ma 4 koha sain. Tiitlivõistluste auhinnaraha võitjale on samuti sinna 40.000- kanti. Aga jällegi, pappi saavad vaid esimesed kolm.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tegin tema koos trenni 93-97aastal. Olen sinuga nõus, et mehel oli füüsilist eeldust liha kasvatada kuhjaga. Kahjuks läks ta seda teed nagu paljud noored. Peod ........ jne. Saame siiani vahel kokku. Teeb kodus ikka pidevalt trenni, kasvatab kahte poega. Umbes 5 ja 3 aastast.

Tubli potsepp, kellel vaja ahju, kaminat pliiti teha võin tel. numbri anda.))

Hmm... Tahaks enne m6nda tema tehtud ahju n2ha ka. Ma m6tlesin, et need oskused hakkavad juba k6ik hauda minema. :D Ys... meil oleks talle t88d kyll.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No kes see on ... klassikaline kulturist mingi vist :lol:

post-2073-1196076255_thumb.jpg

Eestis on hea olla klassik, oled enamus kulturistidest üle. :D 94 aasta Atleedi esikaas ja keskel kalender. Kui Ott Kiivikas veel Viljandis elas sai tal kord külas käidud. Üllatus oli suur kui tema toast seinalt vaatas vastu tuttav nägu. :o

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kas sina oled ka siis ikka wff proff?

mis seal siis profidel ja amatööridel vahet üldse? lihtsalt parimatest parimad ühes kategoorias vä võistlevad?

millal siis eestis wff võistlust on oodata. või P.kossenko fitnessiföderatsiooni võistlusi?

WFF-i profi litsents on mul 2005 a.novembrist. Põhimõtteliselt võiksin seal võistelda kuna tahes, sest see ei aegu. Iseküsimus on see kas ma seda tahan. Kossenko enam EFF-i president ei ole, minuteada on sellel kohal nüüd Viktor Tkašenko. Kuna nende võistlused on ei ole kursis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aga et võid ka siis teistes liigades esineda?lubatud? miks wff ei taha? kui sa aint wff võistleks siis poleks sa vähemalt pidand niipalju lihasmassi kaotama :D

Kas ma olen kusagil öelnud, et mul sellest massist kahju on olnud. Niikuinii olen ikkagi suurem ja tugevam kui sina ja enamus inimesi.

Vastan su küsimustele siis oma eeskuju A.Schwarzeneggeri sõnadega. " Mulle pole peamine mitte tervena teistele mõjumine-tundumine, vaid eelkõige tahan ma ennast ise tervena tunda." Omaltpoolt lisaksin sellesse lausesse ühte kohta, ENAM...

Sellest loetakse nüüd välja kindlasti ei tea mida aga ütlen päris tõsiselt, see ongi peamine mis pani mind otsustama klassikalise kulturismi ja IFBB kasuks. Uskuge mind, suurt hulka lihasmassi endaga pidevalt kaasa vedada ei ole kerge. Veelgi raskem on selle säilitamine või edasi arendamine. Mingi hetk lihtsalt ei taha , ei jõua enam, tüdined sellest igapäevasest SUUREMAKS-SUUREMAKS hullusest. Noortel on seda kindlasti raske mõista. Ka minul oli kunagi, peamine oli ikka edasi, suuremaks, tugevamaks.

Need mehed keda teil oli võimalus 10 novembril Salme laval näha.... Kindlasti väsivad ka nemad sellest ühel päeval ja siis tagasi vaadates tunnevad mõtlevad nad enam-vähem samamoodi nagu mina praegu. Igaljuhul soovin ma neile parimat ja et see mõte liiga hiljaks ei jääks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ah jah - kui kuskil pildil on jäänud nimi panemata või aasta arv vale või lihtsalt väike kommentaar abiks, siis andke teada :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×