Jump to content
peugeot

Eesti kulturismi ajalugu...

Recommended Posts

Hiljuti tuli jutuks tuntud jalgpalluri Martin Reimiga, et tema isa võistles ka kunagi ühe korra, kelle nimi on Olev Reim. Teistest Reimidest ei tulnud nagu jutuks. Tõenäoliselt on need kõik Reimid siis kuidagi sugulased.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vlad Petrograadov aastal 1998 Izmiiris meeste maailmameistrivõistlused.

Hotelli toas käis vormi konroll ja grimmimine.

post-17-1197653820_thumb.jpg

Vandenõuteoreetik nagu ma olen, küsiks, et kas tugev akne põskedel ei võiks viidata millelegi keelatule...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võib viidata, aga ei pruugi. Aknega inimesi on ikka tunduvalt rohkem kui keelatud ainete tarvitajaid. Kui neid vanu ppilte vaadata, siis kunagi nägid kulturistid päris normaalsed välja...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vandenõuteoreetik nagu ma olen, küsiks, et kas tugev akne põskedel ei võiks viidata millelegi keelatule...

Ja kui viitabki?Mis siis?Tegemist on siiski kulturistiga,temale võib tarvitamise andestada ;):P:lol::D:lol: :lol: Nagu öeldakse-eesmärk pühendab abinõu :lol:

Muudetud kasutaja matti poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vasakult paremale Raivo Roosna(jah see sama!), Silobichikov ja kohtlajärvekad oli aasta 1983 a. EMV juunioride absoluudi valmine

post-17-1203142550_thumb.jpg

JA 10 aastat varem, 1973. a EMV mehed

võrdle taset ;)

post-17-1203143096_thumb.jpg

JA 20 aastat hiljem Jaanus Mumm 1993. a EMV absoluutne juunior samuti absoluutne võitja - pretsedent

post-17-1203146478_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvitav miks, 73 aastal oli metaan ja retakas ju Eestis sama kättesaadavad kui 83 aastal. (oletan) Kas 73aastal olid mehed targemad? Ausamad? Või siis sellise mõtlemisega nagu kunagi üks noormees minult küsis: "Kui ma metaani võtan kas ma pean siis ka ikka seda kohupiima sööma?" ;)

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Huvitav miks, 73 aastal oli metaan ja retakas ju Eestis sama kättesaadavad kui 83 aastal. (oletan) Kas 73aastal olid mehed targemad? Ausamad? Või siis sellise mõtlemisega nagu kunagi üks noormees minult küsis: "Kui ma metaani võtan kas ma pean siis ka ikka seda kohupiima sööma?" :P

Huvitav, et 1998 oli keegi sama mees suurem kui 2008. Ained sama kättesaadavad. Mis toimub ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Huvitav, et 1998 oli keegi sama mees suurem kui 2008. Ained sama kättesaadavad. Mis toimub ;)

MM tahab öelda, et Kalmus sõi 98-l AS-e. Huvitav miks ma praegu siis tugevam olen, peale nende kasutamist ju ilma enam samale tasemele ei jõua. Aga kui sa arvad, et ma siis rohkem kulturisti moodi olin kui praegu siis ma saan väga hästi aru su viimasteks võistlusteks tehtud vormi. :P Suur suurem veel suurem.

Jah, Kalmus tundis ennast puudutatuna. Mind on varemgi selle teemaga torgitud ja ära nüüd ütle MM, et sa selle 98 aasta suure mehe all kedagi teist silmas pidasid, see oleks juba hale. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Huvitav miks, 73 aastal oli metaan ja retakas ju Eestis sama kättesaadavad kui 83 aastal. (oletan) Kas 73aastal olid mehed targemad? Ausamad? Või siis sellise mõtlemisega nagu kunagi üks noormees minult küsis: "Kui ma metaani võtan kas ma pean siis ka ikka seda kohupiima sööma?" :P

Paljud arvasid 73. aastal, et ilma tablettideta on võimalik kasvatada sama suurt lihast kui tablettidega. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
MM tahab öelda, et Kalmus sõi 98-l AS-e. Huvitav miks ma praegu siis tugevam olen, peale nende kasutamist ju ilma enam samale tasemele ei jõua. Aga kui sa arvad, et ma siis rohkem kulturisti moodi olin kui praegu siis ma saan väga hästi aru su viimasteks võistlusteks tehtud vormi. :P Suur suurem veel suurem.

Jah, Kalmus tundis ennast puudutatuna. Mind on varemgi selle teemaga torgitud ja ära nüüd ütle MM, et sa selle 98 aasta suure mehe all kedagi teist silmas pidasid, see oleks juba hale. ;)

Võtsidki südamesse. Sorry, mulle lihtsalt meeldib nokkida :P

Ise olin meelega (mitte heameelega) viimasel EMV-l pehmem kui vaja, kuna ei tahtnud Ottiga samas kaalukategoorias võistelda. See sügis on pilt teine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas sama tendents tuleb välja ka siis, kui võrrelda 73.a & 83.a maailma tippe?

Kui O.Annus ja "muinasaja" kangelased välja jätta, keda saab lugeda meie parimaks (kes omal ajal on olnud kõige lähemal tipule)?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väike OT, aga millised on kulturisti, ma ei oskagi küsida, alad äkki ? Nagu klassikaline kulturism... Rohkem ma nagu ei ole kuulnud...

Aga Ott Kiivikas tundus küll '97 a nii pisike ja siis vaatasin edasi '99 aasta pilti ja mulle tundus, et areng oli metsik.

Kalmusaatori pilt on lahe ^^

Kas eesti kergejõustiklastest pole pilte ? Tahaks neid ka näha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

60/70 - nendatel eksisteeris kulturismi võistlustel avalik hindamine,

kohtunikud andsid punkte ja publik elas emotsonaalselt kaasa.

On mõtlemist ja juurdlemist - Mati Õun annab 7,5 punkti ja Ervin Liebert 7,8 puntki ...

post-17-1203162883_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×