Jump to content
anaid111

Kiire ainevahetus

Recommended Posts

Tere

Mul on tavaliselt kiirem ainevahetus, seega on mul raske kaalust juurde ja alla võtta. Olen üle poole aasta trenni teinud kui tulemusi pole veel märgata olnud.

Milliseid nõuandeid oleks teil mulle anda, et kaalus juurde võtmine ja lihasmassi suurendamine oleks lihtsam?

Olen veel kasvav organism, ning mainin ära, et söön päris palju, 4-5 korda päevas.(tervislikult muidui) Jõusaalis käin kaks korda nädalas ja jooksmas (üleüldse cardio) samuti.

Aitäh

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere

Mul on tavaliselt kiirem ainevahetus, seega on mul raske kaalust juurde ja alla võtta.

Need kaks asja lähevad siinkohal vastuollu. Kui kiire ainevahetus siis on raske juurde võtta ja kerge alla võtta ning aeglane ainevahetus siis vastupidi.

2543

Ütleme nii, et 2500 ei ole mingisugune number :), ilmselgelt pole sa harjunud väga sööma lihtsalt. Mina tarbisin näiteks kaalus juurde võtmiseks 4500 kcal.

Kui kaalud end pidevalt ja juurde ei tule, siis pane alustuseks 100kcal juurde. Vaata u. nädal selle suurema kaloraažiga ja kui ikka vähe, siis pane veel juurde.

Samuti vaata harjutuste tehnika üle. Võid kasvõi 50kg kangiga biitsepsit teha aga kui õigesti ei tee, siis eriti ei kasvata ka.

Muudetud kasutaja Henrikix poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×