Jump to content
krister

Vale tehnika ja suur tuhara lihas

Recommended Posts

Tere ,

Mure siis selline , et olen agaralt treeninud omast arust enda jalgu kükkimisega ja jalapressiga .

Viimasel ajal olen tähele pannud , et mu jalad on ikka samasugused aga tuhar on suureks läinud , hakkasin enda tehnikas kahtlema ja avastasingi , et olen puhta mööda pannud .

Ise olen 186 pikk ja pikkade jalgadega nagu ma olen nüüd lugenud , et just pikkade reie luudega inimestel on just kükkimine raskem kui lühematel inimestel .

Olen kükkimise ajal väga palju ette kaldunud ja tänu sellele on mul alaselg ja tuharalihased just kõige rohkem rõhku saanud .

Küsimus oleks nüüd selles , et ma tahaks ainult jalgu treenida mitte tuharat ja alaselga sooviks järgi jõuda jalgadega .

Missuguseid harjutusi te soovitaksite ja mis oleks kõige mõistlikum ?

Kas ainult teha säärte sirutusi trenazööril või midagi muud mis hõlmaks võimalikult vähe tuharalihast ja alsega .

Ette tänades ,

Krister

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kükiga saadki ilusa ümara ######(loe: pepu). Kui oleksid vale tehnikaga pikalt teinud, siis oleks lõpuks selg haige. Masinatel jalasirutused ja lamades kõverdused aitavad rohkem reielihaseid isoleerida.

Muudetud kasutaja tomba poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selleks, et jalalihaseid treenida eraldi pead masinaid kasutama.

Seated_Leg_curl1.png

ja

Lying_Leg_Curls1.png

Enne kõike pead õppima lihaseid tunnetama. Proovi teha harjutust väikese raskusega umbes pool, mis sa tavaliselt teed ja nii palju kui suudad.

Kui pärast seda peaks tundma sellist mõlevat tunnet lihases.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tuharalihas on lühem ja veidi teistsuguse ehitusega. Eriti pika kasvu puhul jääbki mulje, et pikk lihas justkui ei kasvagi. Tuharalihase ümarus hakkab ilmselt rohkem silma. Teiseks ehk ka see, et ilmselt on mõlemad lihased paremas toonuses, kuid jällegi tuharalihase puhul paistab see rohkem välja. Kui teed oma kehale funktsionaalseid harjutusi, siis tekib lihaste vahel ka proportsionaalne tasakaal. Äkki õnnestub hoopis aktsepteerida ennast sellisena nagu oled? Kui just ei ole pikaajalist eesmärki tegelda tipptasemel kulturismiga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eeskükk arendab hästi sääre lihaseid. Soovitaks selle kavasse võtta. Youtubest uuri tehnikat.

Eeskükk on ikka nelipea jaoks - vastasel juhul ma võiks väita, et biitsa harjutused on head õla jaoks ;)

A.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×