Jump to content
Ssnozzz

Ühesõnaga triitseps :)

Recommended Posts

Ei osanud seda mujale kategooriasse liigitada, kuigi päris algaja ka pole ... :) Küsimus teile, targematele, et mis võib olla probleemiks kui ühtäkki triitseps ei kasva enam :( Poolteist aastat olen jõusaalis käinud, 1 aasta vältel oli kõik tipp-topp kuid viimase 3-4 kuu jooksul pole miskit muutunud.

Enam ei teki seda tunnet ka mis oli varem peale tugevat triitsa trenni, et ei tahaks käsi liigutada enam :) :)

Triitsepsile teen dippe keharaskusega 10x5 või +15kg 5x5, teiseks bloki surumist, hantliga peataha kõverdamist ja kitsa haardega rinnalt surumist. Ainuke mis tunda annab on dippide tegemine :)

Oskate soovitada uusi harjutusi või mingeid kombinatsioone mis aitaks kaasa triitsepsi arengule :) ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mitmeses seeriad teed?

Soovitaks teha: 16:12:10:8

Probleemiks võib-olla, et teed trenni liiga tihti ei lase taastuda.

Tere! Proovisin täna teistpidi, muidu on ikka harjumus olnud, et alustan raskega ja lõpetan kergega, ehk kordused 6:8:10:12: ja siis 2 seeriat raskest kergeni ehk superseeriaid. Kuid teen nüüd kergest raskeni, homme on ilmselt triitseps kange kui kivi :D tänud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas teed rinda ja triitsepsit samal päeval? Mina näiteks peale rinnatrenni enam kitsahaardega surudes ei jaksa triitsa piisavalt koormata. Eraldi päeval aga küll. Mis järjekorras teed harjutusi? Kitsalt surumine võiks kindlasti olla esimene harjutus ja dips viimane. Vaheta harjutused üldse välja, et lihast ehmatada! Variatsioone ju palju - scull crusher näiteks on väga mõnus harjutus, mis võiks kindlasti kavas olla. Minu viimaseaja lemmik on triits lõpetada ühekäega ploki allasurumine lihtsalt trossist kinnihoides pöial üleval - mõnusalt võtab põlema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas teed rinda ja triitsepsit samal päeval? Mina näiteks peale rinnatrenni enam kitsahaardega surudes ei jaksa triitsa piisavalt koormata. Eraldi päeval aga küll. Mis järjekorras teed harjutusi? Kitsalt surumine võiks kindlasti olla esimene harjutus ja dips viimane. Vaheta harjutused üldse välja, et lihast ehmatada! Variatsioone ju palju - scull crusher näiteks on väga mõnus harjutus, mis võiks kindlasti kavas olla. Minu viimaseaja lemmik on triits lõpetada ühekäega ploki allasurumine lihtsalt trossist kinnihoides pöial üleval - mõnusalt võtab põlema.

Mul triits peale selja päeva, rinnapäeval ei jõua väga teha jah enam triitsa. Ma ikka proovin vahetada harjutuste järjekorda, kuid dips on üldjuhul esimene olnud :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Treeningmahu,raskuste ja treeningsagedusega tuleb mängida.

Tee tihedamalt(mitu x ndl,lisa mõni seeria triitsa näiteks siia-sinna),mängi raskuste ja mahtudega eelkõige oma tähtsamatel baasharjutustel (näiteks dipid).Püüa progresseeruda milleski nädalast nädalasse,olgu siis kordused,raskused,parem tehnika etc.

Ja btw,see kui kangeks su triits jääb pole näitaja,pigem mõõda progressi kordustes,raskustes etc. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×