Jump to content
Sander Kaasik

Sander K blog

Recommended Posts

Tsauki
Täna tegin sutsu cardiot ja jalgu turu saalis.
Kokku trenn 1h~

Katsetasime Einri GoPro Silver HERO4-ja. Tõesti väga head pilti teeb :P

 

http://www.youtube.com/watch?v=p85l2Keg6uI

 

Hakkame siia kanalile nii trennist/söökidest/vabast ajast jnejne videosid tegema :P

Take Care, and Go Freaking get it !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tsauki

Nonii, homme on see päev käes.
See nädal on kõik trennid olnud ~60-70% + kerge cardio lõppu.
Täna puhkasin. Kerge jalutuskäik Pirital...
Kaal sai sinna kuhu enamvähem plaanisime 94-94,5kg.
Karvad aetud(julm tegevus ikka xd)
Vorm...Eks homme ole laval paista ;)
Peale võistlusi 1nädal pausi rauast.

Aitäh kõigile, kes sellel teekonnal kaasa elasid/elavad :)

Stay positive, and Go Freaking Get it!

 

13120632_222353761472632_1245354154_o.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tsau Fitness rahvas.

2.koht oma pikkuses, 3.koht kokkuvõttes ja 4.koht baltimatšil..
Kaalux tuli 94.2kg, Pikkus mõõdeti 191.9cm

Mis ma oskan ütelda, Super elamus. Kõik, kes kaasa elasid - see mis seal toimus....Ulme lahe, ma ei ole mitte kunagi midagi sellist kogenud.
Hooked, for life tunne peal.

Kuidas enda esinemisega rahule jäin ? No ütleme nii, et kõik kriitika, mis on tulnud - ON point. 
Kõik õige. Jah 2-3kg jäi vormist puudu...
Poseerimine ei olnud see, mis oleks võinud olla :/ (ei heida meelt, õpin ja saan paremax ;) Selja poosidega on see jama, et peab filmima, muidu ei saagi aru, kuidas see selg välja tuleb.
GRIMM, oijummel...kui nägin, lavalt tulles, kuidas see asi voolama oli hakanud :D motilangus väga hull...EI tohi enne lavale minekut 20pumpa teha ja siis nagu sipelgad püxis iga 2sec tagant positsioone muuta. Prošed lihtsalt kütsid peakohal selle asja sulama. Õliga EI tohi üli paisutada...Näogrimm. Tumedamax, nagu Baltimatši piltidel. Eestikate jäi nii kahtlane kontrastivahe
Poseerimis lühikesed püxid. Jamh olgem ausad, olexid võinud olla erksama tooniga ja natukene suuremad. Jama oligi selles, et ei leidnud lihtsalt...Hooaeg pole veel alanud ja valik on nagu on. Järgmine kord rohkem eeltööd.

Muidu oli lavatagune teema ülilahe. Kogu see melu jne, tõesti ongi nii lahe nagu kõik räägivad :P
Nagu räägitud 1 nädal pausi.
Eile sõin veits torti jne, no need veenid mis täna jooxevad on ulmelised :D
Kaalus üle 100kg kindlasti ei lase. Lihtsalt ei näe vajadust sellex. NN oli ju tegelikult kaloraaž päris kõrge läbi 4ja kuu prepist.

Suur tänu kõigile, kes kaasa elasid. See mis tunde teie kisa, karjed ja plaksutamised jnejne tekitasid. #Blessed
Väga suur tänu Peep Reinartile, kes aitas mind sellel teekonnal kaasa. Ütlen täie aususega, see mees viib edasi. Paremat treenerit ei oskagi tahta. Iga päev hoidsime ühendust - kaal/toitumine/treening/enesetunne. Mina õppisin vägaväga palju.

Ei jõua neid emotsioone ära kirjutada. Järjekordne lugu eluraamatusse kirja pandud.
Take Care, and just Go Freaking Get it !
 

26125140764_1fc554b8a4_h.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nonii, tsauki :)

 

Olen tagasi rajal. 
Nädal puhkust kulus ära, keha on parem kui varem. 
Dirty bulking oli eelmise nädala märksõna :D...kaal 94ja pealt 98-99kg.
Nüüd käivad trennid vähemalt sama intensiivselt edasi, kui varem :P
Üleeile oli rind/selg. Eile oli 1h ergomeeter(14.1km)+full body.
Kaalu üle 100kg ei lase, suvi ikkagi :D

 

Nii ja tänane põhiteema. Nagu lubasin, on valminud video võistluste järgsest päevast.

 

Nautige.

Go freaking get it ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Heyhey Fitness rahvas.

 

Eile puhkasin aga täna plaanis rind/käed + crossfit. Harjutan 22-26 juuni Poolas Torunis toimuvatex TFA(toughest firefighter alive) ja CombatChallenge võistlustex.

Üli suur võistlus 200+ osavõtjaga üle maailma. Eelmine aasta olin Combatis keskel ja eraldi crossfit kategoorias 7. koht...1mene kes finaalist välja jäi -.-...

See aasta proovin reaalselt valmistuda ka, mitte lihtsalt proovima minna.

Auhinnad on küllaltki head, aga kas poodiumi koht olex reaalne ? Ei oska hinnata, ex ole paista...(Tipu vennad reaalselt teevadki ainult neid alasid spordina)

Kaal 98-99kg

Pikkus 191.9 cm 

 

Vahepeal käisin ka Tallinnas peol - Grind "KOVE" kuulamas. Ülihea vibe jääb kauax püsima. Sai nähtud teisigi fitness entusiaste, kellega sai nii mõnigi mulje jagatud :P

 

Take care, and Go Freaking Get it ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
On 15.5.2016 at 15:36, TopGear ütles:

Mis alad eelmisel aastal crossfitis olid?

 

Eelmisel aastal olid aladex:

Ergomeeter 25kcal, 25 lunget, 25x 32kg sangpomm rinnul üle poolemeetrise kasti peale ja maha astumine - 1. blokk

Ergomeeter 20kcal, 20 lunget, 20x 32kg sangpomm rinnul üle poolemeetrise kasti peale ja maha astumine - 2. blokk

Ergomeeter 15kcal, 15 lunget, 15x 32kg sangpomm rinnul üle poolemeetrise kasti peale ja maha astumine - 3. blokk

Lõppu Bearcrawl kunstmuruväljaku ulatuses(käisin virna, põlvel oli marrask kuuaega). 15min hingeldasin peale võistlusi.

Finaal alax oli 60kg kang clean & jerk.

Siin finaal:

(see kõige suurem tüüp oli 6. enne finaali, sain temalt 6-7sec ära...

Siin ka tutvustav video eelmise aasta TFA ja FFC võistlusest.

 

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Heyhey Fitness rahvas.

Pole ammu postitanud. 

Trennid käivad täiehooga. Praegu treenin 1 crossfit/TFA ja 1 jõusaal kordamööda.

Peale võistlusi hakkan täielikult sügishooajax valmistuma.

Kaal ~100kg +-1kg.

Jõudu pm samapalju kui enne kevad võistlus preppi.

Vahepeal tegime TheAestheticProjectiga selja/õla trenni:

Ärge unustage panna fullscreen ja parim kvaliteet ;)

 

Take care and Go Freaking Get it ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hey 
Trennid liikusid väga edukalt, kuni üleeilseni v pühapäevani isegi.
Nimelt tegin eestkükki veits suurema raskusega ja põlvest käis selline imelik kange tunne läbi. Ei suunanud sellele erilist tähelepanu ja tegin trenni lõpuni.
Päev hiljem olin päästes tööl ja tõmbasin ergomeetrit. Olen siiamaani peale ergomeetit kõhulihaste asemel valmistunud Poola võistlustex. Hakkasin oma voolikuid lahti rullima kui käis ränk valu põlvest läbi.
Ei saanud enam põlve korralikult kõverdadagi...jätsin kohe trenni pooleli. Vedas, et õhtupoole rohkem väljakutseid ei tulnud.
Hommikuks oli olukord palju parem aga mitte päris korras.
Nüüd igakord, kui põlv rohkem koormust saab, isegi jalutades hakkab tuksama ja rõve ebakindlus tunne sees..
Väga valele ajal tuli see põlve jama...
Praegu annan jalale lihtsalt puhkust.
Ülakehale saan ka vaid jõmmi teha, sest "crossfit tfa" harjutused annavad kõik jalale korraliku koormust.
Kaal ca ~101kg

Take Care ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tsauki Fintess rahvas.

 

Pole üle aasta ühtegi blogi postitust teinud. Parandame selle vea.

 

Selle aasta jooxul olen teinud pm koguaeg trenni (keskmiselt 6x nädalas, jõusaal/cardio/tuletõrjesport). 2016 aasta lõpus tegin jõutõmbega seljale liiga. Sellest tulenevalt tuli umbes 3 nädalane paus. Muid pause pole olnud. Toitumine oli eelmise aasta lõpus täiesti paigast. Kaalusin kusalgi 110kg. Lisaraskuse moodustas enamasti rasv ja vesi. Jõunäitajad tõusid minimaalselt. Alates 2017 aasta algusest(märtsist) hakkasin tegema TFA (Toughest Firefighter Alive) treeninguid. See päästis mu olukorra, kuna treeningud põletasid meeletult kaalu( 1-he treeninguga, mis kestab umbes 2h oli kaalulangus ca 4kg. Muidugi enamasti vee arvelt aga saab aimu, kui raske treening see on).

Hetke seisuga kaalun ca 97kg, mis on 3kg rohkem, kui 1.võistluste kaal(kevad 2016) ja 2kg rohkem kui sügiseste võistluste kaal(2016 sügis).

 

Miks ma selle blogi postituse teen ? 2018 aasta kevadel 99.9% lavale. 

See sügis oli au külastada Salme Kultuurikeskust(EMV), et olla pealtvaataja/kaasaelaja. See andis meeletu motivatsiooni, et osaleda järgmistel võistlustel.

Prognoositav kaal võix olla 1-2kg vähem, kui kevadistel võistlustel (92-93kg ). See on samas täiesti lahtine, selgub prepi ajal.

 

Vahepeal olen käinud erinevatel TFA/FCC(Firefighter Combat Challenge) võistlustel nii Eestis, kui ka välismaal(Poola, Torun). Hetke seisuga oman FCC-s Eesti rekordit(euroopas olen 22.kohal umbes 350 sportlase seas). Tuleval aastal on tulemas uued võistlused. Eesmärk on 2018 aasta septembris toimuvad Tuletõrje sportlaste MM. Võistlused toimuvad Lõuna-Koreas. Samuti on võimalus minna võistlema Indiasse Mubaisse, need toimuvad hetke seisuga veebruari lõpus aga 100% kinnitust pole.

 

Ma ei tea, kui tihti blogisse postitama hakkan aga ots on lahti tehtud :P

 

Olge tublid. Loodan, et teie sisemine tuli põleb ereda leegiga.

 

Lisan siia ka ühe video, mis on tehtud umbes 2 nädalat tagasi koostöös Eesti youtuberiga Martins Lapins.

Kui teil tekkis selle videoga seoses mingeid küsimusi või arvate, et see mis rääkisin on "bullshit," andke teada. Kriitikat ei karda ;) 

 

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×