Jump to content

Recommended Posts

Tervitused kõigile! Olen, nii öelda, "kuueteistkümnes" fme2016.

Täna sain mõõdetud, ning tulemuseks - peab tegema päris palju töid! ;)

post-38821-0-02466100-1455303969_thumb.j

Treeningkava on käes, kuid toitumiskava veel ootel. Aga tänasest alates on mul tervislik toitumine juba alanud, muidu olen suuuuur maiasmokk!

Aga teie olete juba nii tublid ja töökad! Soovin meile kõigile saavutada head võistlusvormi ja loomulikult palju jõudu ja edu!

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tuletan meelde, et sel pühapäeval on meil toitumisalane koolitus!!!! :rolleyes::D Kohtume kl 12.00.

Teid juba ootavad kongitused meie uurepärasest toetajast Fitshopist .... ;) Midagi magusat tuleb kindlasti ka!!!!!

Kohtumiseni ja edu trennis!!!!

post-35016-0-22435700-1455311990_thumb.p

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Нет преград, когда есть цели)))) в зале почти одиноки :D Вечер пятницы не прошел зря.... и я поняла, что труд визажиста ну оооочень тяжел :huh::o чемоданчик 17кг :P

Всем хороших выходных!!!!!

post-35016-0-02152600-1455312161_thumb.j

post-35016-0-22471100-1455312211_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hey!

Annaks väikese ülevaate sündmustest ka enda vaatevinklist! Nii palju tublisid tüdrukuid siin, et tuleb päris palju vaeva näha, et tempos püsida! :)

Korralik treening on käinud pühapäevast saadik! Kristinaga, omaette, grupis ... kardio, HIIT, jõutreening, poksi ... kõike. Pilte pole jõudnud õieti tehagi aga mõni siiski:

1_400.png2_400.png3_400.png

Tänane päev sai lõpetatud rinna-trenniga, homme saab olema kerge jalatrenn ja ilmselt veeeeel kardiot :D Aga tuleb ausalt ära öelda - võrreldes Kristina trennidega, on mu jõutreeningud nagu lõõgastavad spa-puhkused :D

Nädalavahetusel püüan võimalikult palju puhata (trennide vahepeal muidugi) ning uuel nädalal juba maksimumiga. Ootan põnevusega ka toitumiskava! Praegu püüan ise võimalikult korralik olla, aga homme ma arvan, et teen vist ühe cheati ja ... söön pruuni riisi asemel ühe korra valget riisi... #yolo.

Nädala võib üldiselt kokku võtta niimoodi:

tumblr_mym30vMOmj1qf1avqo1_1280.jpg

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna trennis ma olin väga happy, seda tõestab järgmine pilt

post-38688-0-58433600-1455382633_thumb.j

Täna mul oli kaasas professionaalne fotograaf, kes tegi minust imelisi pilte :)))

post-38688-0-03481000-1455382832_thumb.jpost-38688-0-13579600-1455382838_thumb.j

ja võib olla Mr. Rebane seletab meile, miks pilt laeb siia ümberpööratuna... )))

Kohtumiseni homme !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma nii kadestan teid kes täna trenni tegi!! mul täna oli vaba päev, keha aga tahtis trenni teha :))) isegi valule vaatamata )))) aga siiski peale 5 trennipäeva on vaja ka puhata))

pildi peal on mina ja tütred, kolmas pildistab )))

post-38689-0-09852200-1455385593_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Пошла Юля в магазин.... А шоколадное масло забыла :(

post-38821-0-05900300-1455456883_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Today was a good job! Strong is the new sexy!

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Noonii!

Uus nädal, uus treeningkava! Nädala esimene trenn tehtud ja peab nentima, et trennist kojusõit oli üsna ohtlik - käed ei tahtnud väga rooli keerata! :D Sel nädalal tuleb teha palju korduseid lühikese aja ja kergete raskustega, keha pole harjunud. Aga ootan huviga kuidas nädal läheb!

Tunne on selline, nagu ma söön liiga palju ja teen trenni liiga vähe, kuigi vaadates nii toidu kui ka treeningu numbreid, saan aru, et tegelikult see pole tõsi - aga ... miski sees nagu tahaks teha midagi kuidagi ROHKEM. Õnneks on head treenerid kes ei lase hulluks minna ja ennast ära rikkuda! ;)

Pilte pole ... aga noh - dude with a barbell - standard stuff :)

Jõudu kõigile!!

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×