Jump to content
ninnunännu

Rasvapõletus

Recommended Posts

Kirjutasin vist alguses valesse teemasse, Squashi küsimuse all. Eesmärk oleks rasva alla saada, hektel kaal 63, pikkus 170, mida soovitate trenni ajal tarbida, et jaks ei lõppeks ja kaalunumber väheneks rasva arvelt?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jaksu lõppemise vastu aitabki järjepidev trenni tegemine. Siis oleks ju elu lill kui ühel päeval otsutaks, et võtan 10kg alla ja jooksen õige selleks ühe tiiru ümber Eesti (1270km) ja et ära ei väsiks pistaks põske mingi toidulisandi.
Mingil määral saab väsimust toidu ja lisanditega vähendada, aga jaks ei lõppe ainult energia otsa saamise pärast. Pigem liikumisega kohanematuse ehk treenimatuse tõttu.
Nii et söö normaalselt ja liigu mõistlikult ja midagi erilist peale normaalse toidu ja puhkuse ei ole vaja tarbida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kirjutasin vist alguses valesse teemasse, Squashi küsimuse all. Eesmärk oleks rasva alla saada, hektel kaal 63, pikkus 170, mida soovitate trenni ajal tarbida, et jaks ei lõppeks ja kaalunumber väheneks rasva arvelt?

Vett

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina kasutan toidukorraasendajat, otsisin kaua, sest ma ei talu teatud valke, nagu näiteks gluteen ja kaseiin. Pealegi enamus müüdavatest lisanditest ja vitamiinidest on puhas keemia!! tulemus tuli kiirelt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

divesinikoksiid on hetkel parim mis turul müüa, liitri hind pole ka kuigi kallis :) Paljud spordisaalid pakuvad seda isegi tasuta :) Aga kui soovid mingi lisandit enne trenni, et jätkuks ikka energiat 2 tundi lammutada siis scitec-i poolt on selline lisand nagu Hot Blood, mis saadaval Tartu Fitstores :D maitse ka hea :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vahepeal on levima hakanud NOCCO BCAA+kofeiin+tauriin joogid. Huvi pärast proovisin. Vahe on selgelt tunda. Eriti selge on vahe, kui samal päeval on 2 trenni. Ma katsetasin olukorras, kus hommikul tegin 25km jooksu ja õhtul tegin kangitrenni jalgadele + selg. Enne õhtust trenni jõin selle ära ja selgelt oli erinevus sees. Aga ... pool ööd istusin takkajärgi üleval nagu öökull. Proovisin veel 2 korda ja tulemus sama - pool ööd üleval oli garanteeritud. Nii et leidub jooke, mis keeravad üles, kuid võib juhtuda, et liigagi kauaks ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Joon päevas umbes liiter kohvi ja olen kindel, et see tauriini ja kofeiini segu ei anna mulle sellist kicki nagu sulle, seega igasugused sellised "kombod" on täiesti erinevad igaühe jaoks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vahepeal on levima hakanud NOCCO BCAA+kofeiin+tauriin joogid. Huvi pärast proovisin. Vahe on selgelt tunda. Eriti selge on vahe, kui samal päeval on 2 trenni. Ma katsetasin olukorras, kus hommikul tegin 25km jooksu ja õhtul tegin kangitrenni jalgadele + selg. Enne õhtust trenni jõin selle ära ja selgelt oli erinevus sees. Aga ... pool ööd istusin takkajärgi üleval nagu öökull. Proovisin veel 2 korda ja tulemus sama - pool ööd üleval oli garanteeritud. Nii et leidub jooke, mis keeravad üles, kuid võib juhtuda, et liigagi kauaks ...

Proovi Fast Boomi :DB) . Noccot sai proovitud, kuidagi lahja tundus, effekt oli väike.

Muudetud kasutaja SiimMe poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vahepeal on levima hakanud NOCCO BCAA+kofeiin+tauriin joogid. Huvi pärast proovisin. Vahe on selgelt tunda. Eriti selge on vahe, kui samal päeval on 2 trenni. Ma katsetasin olukorras, kus hommikul tegin 25km jooksu ja õhtul tegin kangitrenni jalgadele + selg. Enne õhtust trenni jõin selle ära ja selgelt oli erinevus sees. Aga ... pool ööd istusin takkajärgi üleval nagu öökull. Proovisin veel 2 korda ja tulemus sama - pool ööd üleval oli garanteeritud. Nii et leidub jooke, mis keeravad üles, kuid võib juhtuda, et liigagi kauaks ...

Ega selles ei ole üldse küsimust, et tehakse 2 intensiivset trenni päevas - eiei, see ei mõjuta üldse und. Lihtne on kõik "tuntud erguti" kaela ajada.

See on teoreetilist laadi repliik.

Isegi, kui võid öelda, et tavaliselt on uni parem, ei ole see nii 1:1-le. Lisaks - anekdootlik oma kogemus: organism harjub kohviga - varem oli sama efekt, aga nüüd, mil keskmiselt 2-3 kohvi päevas, võid ka vahetult enne und teha ühe. Ei saa öelda, et märkimisväärselt tunda annab - mitte alati küll, sõltub ikka nö kogu päeva tegemistest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Skrollisin edasi ja näen, et muidu ok, aga just see purk

Seda huvitavam. Mille kaela siis ajad selle unetuse tekke? Tauriini? Vaata natuke ringi, sellega ei maksaks küll seostada.

Veel anekdooti juurde: ise panen reeglina oma kohvile just tauriini sisse - lusikaotsaga, 2-3 g - ei mingit erilist alertnessi eraldi neil kordadel.

Platseebo - oleks hinnang su kogetule.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvitav, et oskad anda üle foorumi diagnoosi. Purgis on konkreetselt 200mg kofeiini. Platseebo? Platseebo käib ikkagi asjade suhtes, mille kohta tarbija vähemalt eeldab mingit tulemust. Ma ei eeldanud esimesel korral mitte midagi, ka teisel korral. Pidasin iga tunni tagant öösel kella vahtimist juhuseks. Kolmandal korral sain aru, et ei ole juhus. Sealhulgas katsetasin eri viisidel täpselt sama rutiini - sama päev, samad trennid. Kuid vaheldumisi - ühed ilma mingi lisandita, teised BCAA+tauriin+kofeiin jook, kolmandad vaid BCAA. Ainult kofeiin+tauriin (üllatus-üllatus) andis sellise tulemuse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

" Huvitav, et oskad anda üle foorumi diagnoosi. "

Vabandust, viga - ega ei oska küll - ja ei ole ka seda teinud. Pakkusin võimaliku versiooni (e). Mida ka kõigil inimestel soovitan - mitte võtta esimest "sobivat" seletus vaid vaadata kõik võimalikud kaastegurid üle. Keda petta - ennast ? Mis mõttega.

Kui platseebo ei sobi su arusaamadega selle sõna kasutusest, muudame - nocebo. Teatud toodet kasutades on sul ootus/hirm, et võib järgneda midagi ebameeldivamat kui tavaolukord.

Muudetud kasutaja MaPo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ka ühe intensiivse trenniga päevas on võimalik unehäireid tekitada.

Siin on kohvist pikemalt:

http://www.horisont.ee/node/118

Just.

Ja - oi kui asjalik artikkel, puha eesti keeles ja juba 2007 avaldatud. Mitmed müüdid ümberlükatud ja valgust heidetud teemale. Kuigi - 9 aastaga on palju juurde uuritud, keegi võiks teha samaväärse kokkuvõtliku loo juurde.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

" Huvitav, et oskad anda üle foorumi diagnoosi. "

Vabandust, viga - ega ei oska küll - ja ei ole ka seda teinud. Pakkusin võimaliku versiooni (e). Mida ka kõigil inimestel soovitan - mitte võtta esimest "sobivat" seletus vaid vaadata kõik võimalikud kaastegurid üle. Keda petta - ennast ? Mis mõttega.

Kui platseebo ei sobi su arusaamadega selle sõna kasutusest, muudame - nocebo. Teatud toodet kasutades on sul ootus/hirm, et võib järgneda midagi ebameeldivamat kui tavaolukord.

Jap. Selle tõttu esitasingi väite alles pärast seda, kui olin rakendanud uut tegurit mitmel korral erinevas variandis juba pikka aega toiminud ja iga kord samade tulemustega toiminud rutiinile. See on muidu alatine häda, et muudad mitut asja korraga ja ei saa päris kindel olla. Lõppude lõpuks aga ei pretendeeri ma enda peal tehtud loomkatse puhul üldistusele. Kirjeldasin ainult situatsiooni enda seisukohalt - mis juhtus. Üldistust ei esitanud, et kõigil juhtub alati sama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×