Jump to content
ILoveGains

Tugevad kõhugaasid

Recommended Posts

Tere. Piinab tôsine mure juba 2nàdalat.. Vaevavad tugevad kôhugaasid ehk rahvakeeli "Ajab tugevalt ja rôvedalt peeretama" :D Tundub esialgu naljakas aga asi on krdi tôsine... ennem pole kunagi nii hull asi olnud. Olen 25a ja tegelenud kehaehitamise ja selle juurde kuuluva ôige toitumisega juba pàris mitu head aastat. Hais on jube tugev ja gaasid vàljuvad iga 5min tagant. Tööl juba mitu màrkust tehtud, et kas olen tâis ennast lasknud vôi.. Ûks lubas mutrivôtmega visata kui veel situn...Ärge naerge.. Hea et naist pole, muidu oleks pàris piinlik, deidile ei julge ka minna. Midagi suurt ma muutnud oma igapäeva rutiinis pole. Ehk on siin sama murega inimesi? Oskab keegi nôu anda, mingit rahvatarkust, kogemusi jne..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

söö vähem valgupulbrit ja vaata üle, kas ikka on nii palju endale valku sisse ajada vaja :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii ongi. Vahel olen ise võtnud vahepalaks valgubatooni ja juba see tekitab gaase väheke .Ja kui veel valku üleliia palju tarbida ning kõht pole ka parimas korras (eeldab arstiga konsulteerimist gaaside osas ja uuringuid) siis pole miskit imestada. Samas tekitavad gaase ka osad juurviljad, porgant nt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×