Jump to content
madislaos27

Madise tee unistusteni..

Recommended Posts

Täiesti nõus Tim'ga. Ei saanudki aru, mis selle viimase postituse mõte oli. Mis mõte sellisel lavale ronimisel üldse oli?! Räägid oma tugevusest kulturismis ja samal ajal ise ei suuda enamat, kui viimane koht algajate rannafitnessi võistlusel. Ma kujutan ette, kui piinlik see kõik Oti jaoks oli...

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina saan aga Madisest aru. Kõige kiuste teeb mees seda, mis talle meeldib ning ta teeb seda enda jaoks. Seda enam, et tegu oli algajate võistlusega. 

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
3 tundi tagasi, Allerman ütles:

Täiesti nõus Tim'ga. Ei saanudki aru, mis selle viimase postituse mõte oli. Mis mõte sellisel lavale ronimisel üldse oli?! Räägid oma tugevusest kulturismis ja samal ajal ise ei suuda enamat, kui viimane koht algajate rannafitnessi võistlusel. Ma kujutan ette, kui piinlik see kõik Oti jaoks oli...

 

Nii ütled mehele kes läheb täna 15 korda vaimuhaiglasse ja kes on korduvalt enesetapu katseid üritanud ja 2 aastat ühiskonnas eemal olnud. Nii kurb lugeda sellist asja.Läksin teise eesmärgiga sinna võistlustele. Elamused ja inimesed ja selle saavutasin ja olengi enda silmis võitja. Sest nii tore oli. Aga pole hullu mul ei ole su vastu midagi ,lihtsalt ma olen ju rääkinud mis eesmärkidel teen.

Muudetud kasutaja madislaos27 poolt
  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
2 tundi tagasi, 0ttt ütles:

Mina saan aga Madisest aru. Kõige kiuste teeb mees seda, mis talle meeldib ning ta teeb seda enda jaoks. Seda enam, et tegu oli algajate võistlusega. 

 

Minu siiras tänu :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei tasu blogida kui kriitikat ei talu... Ei tasu jah võistelda kuii nii kergekäeliselt  neid asju võtta... Tulemus käes ka. Viimane koht algajates....  

Ära too oma haigust vabanduseks... Inimesed püüavad mõista anda, et ega see naljategemine ka pole, et mäkdoonaltsist otse lavale jne

  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
1 hour ago, Angelo said:

Ei tasu blogida kui kriitikat ei talu... Ei tasu jah võistelda kuii nii kergekäeliselt  neid asju võtta... Tulemus käes ka. Viimane koht algajates....  

Ära too oma haigust vabanduseks... Inimesed püüavad mõista anda, et ega see naljategemine ka pole, et mäkdoonaltsist otse lavale jne

 

Kindlasti mees ei võta kergekäeliselt. Usun, et õppis sellest kogemusest. let it be....

Ei ole mõtet nüüd teistmoodi mõtlejatel siin kambakesi sugema. Madis- teeme trenni edasi ja vaatame, mis saab, onju ;)

Step by step (Y)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×