Jump to content
theaestheticproject

The Aesthetic Project | YouTube

Recommended Posts

Tere kõigile fitness.ee foorumlastele!

Tänasest hakkame pidama ka siin leheküljel meie eestikeelset blogi. Umbes kuu aega tagasi panime aluse oma pikaajalisele projektile, mille jaoks tegime ettevalmistusi juba peaaegu aasta aega. Nimelt tahtsime luua esimese Eestis tegutseva Youtube kanali, mis kajastab fitnessile/kulturismile pühendunud elustiili ning loodetavasti täidab meie fitness-maastikul mingi tühimiku. Üritame teha videoid nii treeningutest, toitumisest ning kõigest muust teemakohasest. Samuti loodame anda võimalikult palju informatsiooni ning ka muidugi meelt lahutada.

Oleme juba valmis saanud nii mõnegi videoga mida saate vaadata meie Youtubest:

https://www.youtube.com/channel/UCzQbEWbocvGLZL1Vpj-pC6Q

Üritame teieni tuua iganädalaselt uusi videoid! Loodame, et meie projekt võetakse positiivselt vastu ning jääme kindlasti ka tagasisidet ootama! :)

Meie viimane video oli pühendatud selja treenimisele ning seda saab vaadata siit!

post-38135-0-61391200-1449075142_thumb.p

post-38135-0-25739600-1449075177_thumb.p

Meie sotsiaalmeediaga saab olla kursis lehekülgedel:

☩ Facebook: https://www.facebook.com/aestheticprojectofficial/

☩ Instagram: https://www.instagram.com/aestheticprojectofficial/

Muudetud kasutaja theaestheticproject poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1 küsimus.

Miks mitte eestikeelsed videod?

Hea küsimus ja võib öelda ka, et see on ka kõige küsitavam küsimus seni meile! Mõtlesime suve jooksul pikalt, kas hakata videosid tegema eesti keeles või inglise keeles - kaalusime mõlema variandi plusse ja miinuseid ning otsustasime lõpuks siiski inglise keeles teha. Peamiseks põhjuseks see, et soovime tabada suuremat vaatajaskonda ja interactida rahvusvahelisemalt. Oleme mõlemad Mikuga (nimed siis meil Miko ja Mikk :D) juba mitu aastat erinevaid YouTube'i channeleid ja fitness scene'i arengut vaadanud ning alati on olnud mõte ka kunagi ise midagi taolist teha ... ning lõpuks saigi algus tehtud. Inglise keeles on meil kindlasti raskem ja harjumatum alguses videosid teha, samuti ka tükkmaad raskem end videotes mitmekülgsemalt väljendada kuid usume, et meie ise enda arengu mõistes ja pikas perspektiivis on videote inglise keeles tegemine igati õige otsus.

Aitäh küsimuse eest!

Muudetud kasutaja theaestheticproject poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mille poolest erinete välismaistest kanalitest siis? Miks peaks eestlane just teid "eelistama"?

Minu ja ilmselt enamuste jaoks kaks täiesti tundmatut tüüpi. Sp tekibki küsimus, miks eelistada teid kui teete inglise keeles, kui selliseid juba vist piisvalt?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Miinusena toon välja võõrkeelse ropendamise. Siinkohal võib muidugi asi olla ka minus. Ei ole enam kahekümnendates ka :rolleyes:

+1

tavaelus võin ise kohati samasugune olla aga youtube videodes (eriti kui üritad kedagi nt õpetada) siis on kuidagi eemaletõukav

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

+1

tavaelus võin ise kohati samasugune olla aga youtube videodes (eriti kui üritad kedagi nt õpetada) siis on kuidagi eemaletõukav

+1 samuti ropendamise kohta, see nagu jätab halva mulje.

Eesti keeles oleks samas huvitavam kuulata, kui mõned kes alustavad treeningutega ja ja väga seda inglise keelt ei jaga oleks kindlasti parem oma keeles :). Olen trennis olles näinud/jälginud, et mehed on hingega asja juures!

Aga müts maha meeste ees, täiesti tore algatus ja edu kindlasti!

Muudetud kasutaja priibe poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olime teadlikud juba alguses, et selliseid tegijaid, kes oma lifting lifestyle'i välismaal jäädvustavad ja jagavad on juba hulgi. Kuna kõik on tegelikult veel üsna lapsekingades siis see, kuidas me teistest erineme on alles ajapikku välja kujunemas. Meie peamiseks eesmärgiks ei ole nüüd niivõrd maailma jalust rabada millegi uuega ja läbi lüüa (seda ka muidugi) aga pigem võtsime sellise asja ette kuna me ise eelkõige naudime nende videote tegemist. Kuid kui nüüd erinevuse koha pealt kohe midagi välja tuua siis peamiseks erinevuseks on juba see, et oleme enamikele täiesti tundmatust riigist nimega Eesti ja läbi oma videote saame veidi omapärast look'i pakkuda välismaalastele.

Suur aitäh tagasiside eest kutid ja ropendamise kohta tulnud kriitika võtame järgmistes videotes arvesse ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Viimastel nädalatel on poeletid täitunud Valio proteiinikohupiimakreemidega ning meil tekkis suurepärane idee noppida endale paar topsi ja teha üks korralik aus arvustus/taste test. PS: erand korras eestikeelne! Mine vaata järgi :ph34r:

Muudetud kasutaja theaestheticproject poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

"0g suhkrut" väide 100% paika ei pea. Selles suhtes, et lisatud on 0g suhkrut aga muudest koostisosades sisalduvalt on seal siiski 4g suhkrut.

Ise ananassi oma proovinud ei ole aga kakao vs banaan eelistaks kindlasti banaani. Ütleme nii, et kakao on ikka suht lahja värk, banaan ka kõige tugevam pole aga maitse on minu jaoks parem.

Makrode suhtes: kui võtta võrdluseks nt rasvata kodujuust (100g - 64kcal, 13g valku, 3g sv, 0 rasv) või rasvata kohupiim (100g - 18g valku, 3g sv, 1g rasv) siis jääb ikkagi omajagu alla. Arvestama peab muidugi, et eelnimetatud ei ole üldse maitsestatud aga selle jaoks kasutan hoopiski mina sellist asja http://www.myprotein.com/sports-nutrition/flavdrops/10530471.html

Nende maitsetilkadega tee kasvõi kõik pudrud, piimad, jogurtid, kohupiimad jm. endal selle maitsega, mis soovid ja ei ole dieedi ajal magusaga absoluutselt mingit probleemi ning kaloreid tuleb juurde ka täpselt 0. Parim asi, mis seni leidnud olen.

Tilkadest olen proovinud "Mocha", "Raspberry", "Strawberry", "Toffee", "Vanilla" ja "White chocolate". "White chocolate" kõige lahjam ja ütleks mõttetum, "vanilla" selline vahepealne aga teised proovitud kõik 5+

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise kasutan kohupiima ning muu maitsestamisel tavalist kalorivaba joogisiirupit mida toidupoed pakuvad, natukene vähem jamamist toote muretsemisel. Kuigi jah isiklikult arvan, et antud toodet rasvatu kodujuustuga väga raske võrrelda, isegi kui makrod võivad tsipa alla jääda siis on ikkagi teisest klassist toode maitse poolest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile olid enne magamaminemist hetkeks liblikad kõhus kui Branch Warren meie Instagrami pilti likes. Minge tšekkige meie Instagram'i siit www.instagram.com/aestheticprojectofficial

12313655_198758163798895_903467783747819

Mina paneks ka like kui särgi peal Ott oleks kirjutatud (Branch oskab ka lugeda ja miks mitte siis liked...))) Tublid olete, ma pean tunnistama, et võtan alles hoogu ,et teie asjale mingi hinnang anda, sest selleks pean peale kohupiima video ka mõne veel läbi vaatama...))) Kuid kindlasti ise nii tele kui videomaailmas asju teinud inimesena oskan tulevikus teile eelkõige sõnalise ja teemakoselt nõu anda - videote montaaz ei ole minu pärsumaa olnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Uploadisime just uue jala video, kus seekord hoiame kordused kõrgel, kükid eriti konnalikud ja loomulikult ei saanud me ka kumme kasutamata jätta, tseki järgi! Lisaks on meil hetkel palju huvitavaid video ideid teile varuks ning seekord ka midagi just naistele, püsige lainel :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga hea ettevõtmine, kutid! Õige on teha inglise keeles, sest saate suurema vaatajaskonna taha ja seega ka rohkem Eesti fänne. Vaatasin ka kohupiima arvustuse ära ning see oli mõistlik teha eesti keeles. Arvustus ise oli väga aus ja ühtis minu ja mu tutvusringkonna arvamusega. Ise proovisin kakaod enne ja siis banaani ning maitse osas oli eelistus just vastupidine. Kakao oli kuidagi hapu ja maitsetu aga banaani omal oli rohkem iseloomu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga hea ettevõtmine, kutid! Õige on teha inglise keeles, sest saate suurema vaatajaskonna taha ja seega ka rohkem Eesti fänne. Vaatasin ka kohupiima arvustuse ära ning see oli mõistlik teha eesti keeles. Arvustus ise oli väga aus ja ühtis minu ja mu tutvusringkonna arvamusega. Ise proovisin kakaod enne ja siis banaani ning maitse osas oli eelistus just vastupidine. Kakao oli kuidagi hapu ja maitsetu aga banaani omal oli rohkem iseloomu.

Hetkel on plaan teha selline video-series, kus võtame ette erinevad Eesti fitness-related tooted ning avaldame oma arvamust nende kohta. Enamik videosid on plaanis teha ikka inglise keeles kuid arvustused jätame ka edaspidi eestikeelseks. Suur aitäh tagasiside eest! B)

Muudetud kasutaja theaestheticproject poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna täitus üks igati tore eesmärk - nimelt õnnestus horisontaalpingil hantlitega 5x50kg suruda. Võib öelda, et MyFitness on praeguseks hetkeks vallutatud, sest hantlid lähevad üles kuni 50kg'ni :D .

Väike klipi sooritusest leiad meie Instagramist https://www.instagram.com/p/_kIgBXhpAI/

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sai üks kord seda Arcticu jooki proovitud. Paras lörr oli. Ei kipu küll enam ostma.

Tulevikus äkki proovin uuesti, äkki on paremaks läinud.

Protein smootie on ülihea asi, 100x parem kui Articu oma. Kuid jah natuke kallim.

Smart Shaker on hea investeering, kui ollakse dieedil ja tahetakse proteeni shake teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Smart Shaker on hea investeering, kui ollakse dieedil ja tahetakse proteeni shake teha.

Soovitan kindlalt Umoro One üle SmartShake.

- Umoro on valmistatud paremast materjalist

- Parem kasutusmugavus. Ei pea mässama mingite erinevate asjade kruvimisega, siis ümber kallamisega jne.

- Smart Shakega peab päris kindlalt veenduma et kork on kinni keeratud. Natukenegi lahti siis vedelik lekib.

Smart Shake ainus boonus on see, et sinna saad peale pulbri ka mingeid kapsleid vms paigutada ja kasutada ühe lisamahuti asemel (nagu Umorol) kahte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Soovitan kindlalt Umoro One üle SmartShake.

- Umoro on valmistatud paremast materjalist

- Parem kasutusmugavus. Ei pea mässama mingite erinevate asjade kruvimisega, siis ümber kallamisega jne.

- Smart Shakega peab päris kindlalt veenduma et kork on kinni keeratud. Natukenegi lahti siis vedelik lekib.

Smart Shake ainus boonus on see, et sinna saad peale pulbri ka mingeid kapsleid vms paigutada ja kasutada ühe lisamahuti asemel (nagu Umorol) kahte.

Arvatavasti on küll parem kuid

- maksab pea 30 dollarit

- peab välismaalt tellima

Kuid ma usun, shakerit igapäevaselt kasutada, siis see on oma investeeringut väärt. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on olnud 2 erinevat SmartShake v2 ja mõlemad läksid sama koha pealt korgi äärest kati. Plastik rebenes. Peale mida oli sheiker kasutu. Seega on see tüüpviga. Ei soovita osta. Kõige tavalisem 3-4 eur sheiker teeb sama asja ära ja peab kauem vastu.

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×