Jump to content
theaestheticproject

The Aesthetic Project | YouTube

Recommended Posts

Seekord nägime rohkem vaeva ja toome Teieni veidi kvaliteetsema vlogi kui varem. Käime koertekoolis, tutvume äsja Mustamäel avatud People Fitness'iga ning jagame oma vaatajatega nippi, kuidas Instagramis ilma photoshoppimiseta suurem välja näha. Head vaatamist!

 

 

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Editing on point (Y)

Planet Fitness teemal - See on see jõusaalikett, kus vabasid raskusid/kange jm peaaegu üldse ei ole ning neil on ka nö alarm kui keegi liiga palju lärmi jõusaalis peaks tekitama.

Ise oma jalga sinna ei tõstaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma küll pole kumbagi söönud, ei seda pro taskut ega ka uulita burxi aga mulle tundub natukene ebakohtne võrrelda omavahel  35g rasva versus 20g rasva sisaldavat toitu- selge et see tasku maitseb paremini kui seal oluliselt rohkem rasva ja kaloreid :P


Offtopik veits aga alati jään mõtlema, et retsept retseptiks huvitav kui täpselt seda kokad köögis ka järgivad ;) ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
7 tundi tagasi, Helena Mang ütles:

Ma küll pole kumbagi söönud, ei seda pro taskut ega ka uulita burxi aga mulle tundub natukene ebakohtne võrrelda omavahel  35g rasva versus 20g rasva sisaldavat toitu- selge et see tasku maitseb paremini kui seal oluliselt rohkem rasva ja kaloreid :P


Offtopik veits aga alati jään mõtlema, et retsept retseptiks huvitav kui täpselt seda kokad köögis ka järgivad ;) ...

 

Ma sõin 2 taskut (üks tasku 350 kcal) - burger on kohati isegi väiksem kui üks tasku. Seega nii mahult kui ka makrode poolest :D Eks see kokkade pool võib olla veidi lappes, mainisin ka ise seda et maitses kuidagi liiga hästi :ph34r:

Muudetud kasutaja theaestheticproject poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×