Jump to content
kaimarphysique

15 aastase Kaimari blogi

Recommended Posts

Tutvus:

Nimi: Kaimar Ennika (Asu)

Vanus: 15.01.2000

Lisainfo: Pikkus 170 (+5 max), kaal -60kg.

Tegelimine spordiga: Alates kuuendast eluaastast tegelenud maadlusega, esimesed 6-7 aastat aktiivselt, viimased 2-3 aastat mitte nii väga, seoses kooli vahetusega. 2014. aastast hakanud kasutama tegelema jõusaali treeninguga. Maist septembrini (2014) tegin kodus trenni oma keharaskusega. Septembrist hakkasin kasutama jõusaali, oma teadmistega tegin midagi. Siis pakkus üks välismaa sõber oma kava, aga tulemusi ei olnud märgata. siis hakkasin jälle oma kavaga tegelema. Suvi 2015, tegin street workouti (kui nüüd päris nii öelda saab): lõuatõmbed, käekõveradamised rööbaspuul, üksikud jõu tõusud (muscle-upid), kätekõverdused erineva stiiliga, kõhulihased, kükid jne. 2015 september - praeguseni käin jõusaalis, 2x nädalas, eelmine aasta käisin iga päev. See aasta on muutus sellepärast sisse tulnud, et 9. klass ja peab rohkem pühenduma õppimisele.

Muud tähelepanekud: Õpin Adavere Põhikoolis, elan Võhmas, Viljandimaal. Nädala sees olen Adavere õpilaskodus (s.t oma toitu kontrollida ei saa väga, söön seda mida parasjagu pakutakse). "Kolides" Adaverre hakkasin käima ka jalgpallis 2x nädalas (sel aastal teen ka peale neid trenne jõusaali). Elan 7- lapselises peres, seega mitte kõige rikkamas peres. Maadlusega saan tegeleda hetkel minimaalselt, 1x nädalas, kuid see on peagi muutumas, sest plaan on õpilaskodust ära tulla, siis saan hakata iga päev maadlusega tegelema. Sündides olin asmaatik, hakates maadlusega tegelema sain sellest üle, nüüd olen kiire seedimisega: püüan nüüd natuke tarka juttu ajada; söön liiga kiiresti (olen proovinud hakata seda muutma) ja sellepärast on ka kiire ainevahetus, mis omakorda mõjub lihaste kasvatamisele halvasti, ei saa neid toitaineid kätte, sest vetsu minnes lasen nad kohe kiiresti alla. Kas olen õigesti sellest aru saanud? Põlved on ka nõrgad, sidemed katki nagu tuli röngenist välja, aga arst noa alla ei luba minna, seetõttu jalgu raskustega treenida ei saa.

Mõned pildid:

(tulekul)

www.instagram.com/kaimarphysique

Avaldage arvamust, kriitikat ja õpetussõnu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×