Jump to content
Kert Kaljula

Team OLIMP - Kert Kaljula

Recommended Posts

HEAD VABARIIGI 98. AASTAPÄEVA!

Nonii, räägin natukene, kuidas siiani läinud on kogu see dieet ja kõik muu. Esimene nädal on dieedil oldud ja enesetunne on endiselt hea, päevasel ajal olen ka juba kerget nö naljatunnet tunda saanud, mis annab märku, et olen tõesti dieedil, sest kui tunneksin koguaeg, et kõht on täis, siis ei saaks seda ju dieediks nimetada.

Kaloraaži hoian hetkel natukene alla 2900 kcal ja eks aeg näitab, kas tuleb toitu veel kärpida või saab hoopis juurde panna, nagu mul eelmise dieedi lõpuks juhtus ja selle vastu ei saa mul ju midagi olla :P
Lisaks ostsin vahepeal ära selle aasta esimeste võistluste lennukipiletid, mis toimuvad 16.aprillil Rootsis, kel huvi, mis võistlusega on täpselt tegemist, siis lehekülje link on siin: http://www.swedengrandprix.com/
Muudetud kasutaja Kert Kaljula poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pea kuu aega on jäänud esimese võistluseni!

Kevadel teen kaasa 5 võistlust:

  • Sweden Grand Prix 2016 - 16.aprill, Rootsi, Malmö
  • IFBB Open Latvian Championships - 24.aprill, Läti,Riia
  • Eesti Karikavõistlused kulturismis ja fitnessis - 30.aprill, Salme kultuurikeskus
  • Baltic Match 2016 - 30.aprill, Salme kultuurikeskus
  • IFBB European Championships - 4-8.mai, Hispaania, Santa Susanna

post-37061-0-08437500-1457955707_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

2 NÄDALAT ESIMESE VÕISTLUSENI!

 

Kuidas mul on vahepeal läinud?

 

Siiani on kõik suurepärane, nimelt kaal on normis ja enesetunne hea, jõud ei ole ka veel raugenud ning suudan raskuseid, treeningkoormust ja mahtu üleval hoida.

Loodan, et see hea tunne püsib ilusti dieedi lõpuni ning saan endast maksimumi anda. Viimased nädalad enne võistluseid peab kindlasti palju poseerimisele keskenduma, sest sel on väga oluline osa kogu tervikust. Toidu osas suuri muudatusi ei ole, eks näis, kas lõpus tuleb pisut kaloraaži vähendada või mitte, kõige olulisem on ju ikkagist pilt.

 

Lisan mõned pildid minu igapäevasest elust:

 

12910203_10154717381779377_651470627_n.jpg

 

TOIDUD ON ALATI KAASAS, SEST JUHUSE HOOLEKS EI SAA MIDAGI JÄTTA!

 

 

PÄEVA ALUSTAN HOMMIKUPUDRUGA

12939603_10154717381764377_620963072_n.jpg

 

NÄIDE VAHEPALAST

12919075_10154717377439377_432899249_n.jpg

 

EI OLE VAHET, KUS PARASJAGU VIIBID, KUI ON AEG SÜÜA, SIIS NII SEE KA ON

12935191_10154717375179377_1738544510_n.jpg


ÕHTUSÖÖK

12957372_10154717381839377_1952553812_n.jpg

Muudetud kasutaja Kert Kaljula poolt
.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

IFBB Open Latvian Championships II koht

received_10154786466039377.jpeg

 

Tahan tänada kõiki toetajaid ja pöidlahoidjaid, eelkõige tänan enda kallist elukaaslast Heddy, kes on mulle igal võimalikul viisil toeks olnud ning enda treenereid Peepu ja Elerit, kes on aidanud mind soovitud vormi saavutamisel.

 

Juba ülehomme on mind võimalik laval näha EKV Kulturismis ja Fitnessis ning kui kõik läheb hästi, siis ka samal õhtul toimuval Balti Matšil. Ootan kõiki kaasa elama, sest tõotab tulla tugev võistlus.

Muudetud kasutaja Kert Kaljula poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere, kevad ja suvi on möödunud kiiresti ning tegemisi on olnud palju. See on ka üks põhjuseid, miks siia mõnda aega midagi kirjutanud ei ole. Viimane postitus oli Läti lahtistest meistrivõistlustest, pärast seda olid veel Eesti Karikavõistlused, Balti matš ning Euroopa meistrivõistlused. Karikavõistlused ja Balti matš läksid väga hästi, nimelt võitsin taaskord kõik, mis võita andis. Konkurents oli tugev, oli palju uusi nägusid ning ka vanasid tegijaid. Lisaks sain teada, et lätlane, kelle järel ma Läti lahtistel teiseks jäin, jäi dopinguga vahele ning ei ilmunud seetõttu ka Balti matšile. Pärast seda sai osaletud Euroopa meistrivõistlusetel Hispaanias, kus kahjuks nii hästi ei läinud, tuleb tõdeda, et konkurents on meeletu. Kuivusega ma kindlasti varju ei jää, aga massist tuleb veel puudust. Õnneks on mul veel pikk teekond sel alal ees, kuna olen alles esimest aastat täiskasvanute vanusekategoorias. Töötahe on suur ja eesmärgid on kõrged, praegune kaal on 77kg juures, enesetunne on hea, jõud on ka tasapisi tagasi tulnud ning saan juba raskemat rauda liigutada. Igal juhul tahan tänada kõiki, kes minuga sel teekonnal kaasas on käinud/käivad, mind toetanud ja aidanud. Tänan enda elukaaslast Heddy, tublisid treenereid Peep Reinartit ja Eleri Õismat. Järgmised võistlused on plaanis kevadhooajal, kus tahan kaasa teha võimalikult palju võistluseid. Seniks aga raskeid trenne ja suurt isu!

 

Pilt hetke vormist:

 

k.jpg.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×