Jump to content
pioneer

äkiline valuhoog

Recommended Posts

Eile, sooritades pos kaldpingil lendamist, punnitasin natsa rohkem, tegin ka suurema tempoga kui muidu, mistõttu kaelale sai osaks tavapärasest märksa suurem pinge. Äkki lõi pähe tugev valu. See sai alguse umbes kuskilt kõrva tagant, kaela ja kukla piirkonnas ja levis kiiresti pähe. Valu tugevnes iga südamelöögiga ja seejärel, normaalse hingamisrütmi taastudes, vaibus vaikselt. Tegin ettevaatlikult prooviks veel paar seeriat plokitõmmet rinnale ja paar seeriat reiepingil - olulist valu enam ei tekkinud, kuid selline kergelt valulik tukslemine jäi pähe püsima, süda oli paha. Saunas oli samuti ebamugav olla.

(Täpselt sama juhtus mul rinnalt surudes ka u aasta tagasi - siis ei saanud enam mitu nädalat tavaliste suurte raskustega treenida - valu oli kohe peas tagasi.)

Millest selline valu võis tekkida? Kas kaela võimalikust valest asendist ja ülepingest? Tuttava käest kuulsin, et tegu võis olla isegi mõne väikse veresoone lõhkemisega. Ei tahaks seda uskuda, sest siis peaks valu ju püsiv olema?

Ja kas oleks nüüd õige näiteks nädalake vahet pidada? Praegu saan pead ja kaela liigutada, pöörata, painutada jne sama valutult nagu ennegi, kuid jah, mingi selline tuikamine on kaela ja kukla piirkonnas alles. Palun andke nõu, kel kogemusi, teadmisi. Thx.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on sama olnud. Surusin kaldpinnal kangiga ja siis lõi ka selline valu pähe ja kuklasse. Kaelale sai osaks suur pinge ja nii see valu tuli. Arvan, et see oli närvivalu. Igatahes hoidusin nädal aega tegemast surumisi suurte raskustega ja kasutasin hantleid. Kõik möödus iseenesest ja pole enam kordunud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×