Jump to content
batmannu

Lemmikloomaga jõukasse?

Recommended Posts

Tervist!

Mujal maailmas olen päris palju näinud bodybuildereid oma koertega jõukates trenni tegemas.

Kus eestis (tallinnas) on lemmikloomadega trenni minek lubatud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No ma tahaks näha Tartu Kesklinna MyFitnessi personali nägusid kui ma oma nelja bullterjeriga platsi ilmuksin :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sul on ju mini bullikad :P

Kas keegi jõusaalide omanikest ei taha sõna võtta ja öelda et "tule siia, minu juures saab koeraga ka trenni teha!" :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei usu, et taskukoera ka võib tuua, see poleks nüüd eriti ilus. Aga üldse võiks kaastreenijate peale mõelda. Mina küll ei tahaks näha, et saalis veel koerad ringi "litutaksid". Isegi väikesed lapsed, kes seal sõeluvad, ei peaks jõusaalis olema. Trenni tulla, siis teha trenni ja koerte ja lastega mujal aega veeta.

Hästi huvitav on üldse väljend "mujal maailmas on nii". Eks igasuguseid asju mõeldakse välja, aga kas kõike peab järgi tegema?

Muudetud kasutaja breakdown poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei usu, et taskukoera ka võib tuua, see poleks nüüd eriti ilus. Aga üldse võiks kaastreenijate peale mõelda. Mina küll ei tahaks näha, et saalis veel koerad ringi "litutaksid". Isegi väikesed lapsed, kes seal sõeluvad, ei peaks jõusaalis olema. Trenni tulla, siis teha trenni ja koerte ja lastega mujal aega veeta.

Hästi huvitav on üldse väljend "mujal maailmas on nii". Eks igasuguseid asju mõeldakse välja, aga kas kõike peab järgi tegema?

Kallis foorumi külastaja, ma ei kirjutanud seda postitust, et saada teada mis on sinu arvamus lemmikloomade ning nende tolereerimise osas, vaid kirjutasin kuna soovin teada saada, MILLISESSE jõusaali saab lemmiklooma kaasa võtta. Aitäh :)

Muudetud kasutaja batmannu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei mõelnud üldse pahaga. Vabandust, kui nii välja kukkus. Netisuhtluse eripära, emotsioone ei näe ;)

Ning kui mõelda, mida üldse koerad võiksid sellest arvata? Nemad ju uues kohas soovivad kohe tutvuda, nuuskida, aga see hakkaks teisi segama. Tuleb paigal istuda, rahulik olla, aga miks siis üldse ta kaasa võtta? Kas loom ka sellest midagi saab? Vähemalt tundub küll kuidagi väga nö risky-business olevat.

Pealegi on igasugune arutelu alati arendav. Võib-olla keegi kolmas toob veel sellised poindid välja, miks just tulekski koer kaasa võtta ning saame kõik siin teha linnukese kohale, et saime jälle midagi uut teada.

Muudetud kasutaja breakdown poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

:D no koera seisukohalt on fantastiline kui ta igale poole kaasa võetakse ning enda seisukohalt on koera kaasa võtmine jälle suur aja kokkuhoid. võibolla jack russeliga ning sellise hüperaktiivse koeraga oleks tõesti saalis segav tegur, kuid kui koer on enam-vähem mõistlik ning rahulik ei tohiks olla probleem.

Arusaadav kah, et kõik ei olegi koera inimesed..

nii et siis keegi ei tea kas tallinnas/harjumaal leidub sellist kohta, kuhu saali saab koera kaasa võtta?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Panen siia ühe pildi ka koerast. Ta pole kuri ning on suhteliselt atleetlik - seega sobiks ideaalselt jõukasse motivaatoriks!

10984210_10153322113637718_7541496723101

1452466_10153341814502718_74923213610500

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sul on küll väga ilus amstaff aga poleks eriti okei kui trenni temaga läheksid :D ja veavalt sellist saali leidud kus koeri kaasa saab võtta.. aga sa tee selline ja siis staffid saavad samal ajal mängida kui me trenni teeme ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja kes süüdi jääb kui tõstekang koerale peale kukub?

Hahh, mulle kohe "meeldivad" sellised inimesed kes alati hakkavad mingit teemat üles tõmbama. Kes SÜÜDI jääb :D SINA jääd.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sul on küll väga ilus amstaff aga poleks eriti okei kui trenni temaga läheksid :D ja veavalt sellist saali leidud kus koeri kaasa saab võtta.. aga sa tee selline ja siis staffid saavad samal ajal mängida kui me trenni teeme ;)

Tema koer sööb minu taksi ära vahepeal, või vahepalaks :D

Hahh, mulle kohe "meeldivad" sellised inimesed kes alati hakkavad mingit teemat üles tõmbama. Kes SÜÜDI jääb :D SINA jääd.

Ma olen harjunud süüdi jääma :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on "taskukoer" ja ükskõik kui väga ma teda ei armastaks ja vastupidi siis ma usun,et ta pigem oleks hirmunud jõusaalis ning ma ei saaks max.oma trenni teha(vaja ju talle ka tähelepanu pöörata,et ta nimelt nt kangi alla ei jääks ning spordiklubi halba valgusesse ei jää). Koduses jõusaalis why not,kui jääb kangi alla siis oled ise süüdi ja tunnistajaid ka pole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu koer kindlasti kange ei karda ning ta on mul rahulik kukkununnu kes vahest ükskõik mis hinna eest tahab musi teha.. :D

koerad on erinevad ning sellist hirmu kindlasti ei ole, et koer jääb kuskile alla või hakkab hirmsasti segama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma täitsa lubaks su oma saali, sinu oma vastutusel :) Aga kahjuks mul pole saali :/

Sellessuhtes ju mõistetav, miks ei taheta koera saali lasta. Mõtle milline vastutus. Ja alati on peremehed seda meelt:'' minu koer ei hammusta kedagi.'' :)

Meil maal toob iga aasta sama mees küttepuid. See aasta palus koera ketti panna või tuppa viia. Küsisin mispärast? Vastas: '' Igaksjuhuks, ettevaatlikuse pärast.'' Kinnitasin mehel, et meie koer ei ründa ja on sõbralik (jumala tõsiselt! :) )

Sellepeale kostis mees:'' Seda ütlevad nad kõik, jumala tõsiselt! Ka eelmine mees, kelle koer mulle jalga hüppas.'' Ja edasi oli mõttetu vaielda. Nii on, kuigi MA ju tean, et minu koer.... ;)

Muudetud kasutaja Looduses6ber poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Samamoodi kinnitas ka peremees, kelle koer mu paariks päevaks haiglasse saatis.

Isegi, kui inimene oskaks oma looma mõtteid lugeda, milleks on ikkagi vaja koer saali kaasa võtta? Ma saan aru, kui tegemist on teenistuskoeraga, kelleta näiteks nägemispuudega inimene lihtsalt ei saa liikuda. Aga niisama? Miks?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga miks mitte? Kuigi tõsi, olud peaksid ikka ideaali lähedased olema, et võimaldada samaaegselt ka maksimaalselt hea trenn (:

Näiteks, kui oma perre koera sain( 8 aastat tagasi ), siis käisin küll kõikjal koeraga. Alati, kui välja läksin oli koer kaasas. Kõik sõbrad teadsid sellega arvestada. Näiteks helistab sõber:'' jou, mis teed? läheks välja?''

Mina:'' Nõus.''

Sõber:'' Ma olen autoga.''

Mina:'' okei, cool. sobib.''

Mõned sekundid vaikust..

Sõber:''...öööö..mmm..kas võtad koera ka kaasa?''

Mina:'' Muidugi!''

Sõber:'' mm, nooo okei.''

:D Sellestsuhtes arvestasin ikka sõpradega ka, et panime auto istmele teki nt...Aga Isegi sõprade poole võtsin kaasa :) kuhu muidugi lubati. Kuhu ei lubatud, sinna lihtsalt ei läinud :P

Sellesmõttes mõistan küll seda koera kaasa vedamist. Kui ta sulle ikka parim sõber on siis ju tahakski teda siia-sinna vedada. Osadel on isegi võimalik tööjuurde kaasa võtta. Väiksemad koerad pikutavad rahulikult nt kontoris :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina käin oma kääbustaksiga praktiliselt igal pool - tööl, restoranides (viimati Tuljakus, mis on viisakam koht, kuid koera vastu polnud kellelgi midagi), külas, poodides (Solaris on üks normaalsemaid lemmikloomade suhtes, seal pole keelavaid märke ka ustel). Kuna see lemmikloomade kaasastassimise kultuur hakkab Eestisse pärale jõudma, siis kohtan aina enam avatud meelega inimesi, kes mõistavad, et hästi kasvatatud loom ei tee midagi halba. Üldine soovitus on see, et enne mõne asutuse külastamist helista ja küsi üle, kas see on okei, siis ei saa hiljem probleeme olla. Vastus kipub olema üks: "Kui koer oskab käituda, siis muidugi võtke kaasa!"

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kinnisemas, väiksemas ruumis, alal võib tekkida ka see probleem, et mõni inimene on koerakarvade suhtes allergiline.

Tavaliselt inimestel ei ole koera karvale allergia, vaid kõõmale. Kuna mul on lühikarvaline koer, kelle kõõma kogus on väike ning keda pesen tihti, ei ole täheldanud et allergilistel inimestel oleks koeraga kokkupuutest allergiahoog tekkinud.

Mina käin oma kääbustaksiga praktiliselt igal pool - tööl, restoranides (viimati Tuljakus, mis on viisakam koht, kuid koera vastu polnud kellelgi midagi), külas, poodides (Solaris on üks normaalsemaid lemmikloomade suhtes, seal pole keelavaid märke ka ustel). Kuna see lemmikloomade kaasastassimise kultuur hakkab Eestisse pärale jõudma, siis kohtan aina enam avatud meelega inimesi, kes mõistavad, et hästi kasvatatud loom ei tee midagi halba. Üldine soovitus on see, et enne mõne asutuse külastamist helista ja küsi üle, kas see on okei, siis ei saa hiljem probleeme olla. Vastus kipub olema üks: "Kui koer oskab käituda, siis muidugi võtke kaasa!"

Aga miks mitte? Kuigi tõsi, olud peaksid ikka ideaali lähedased olema, et võimaldada samaaegselt ka maksimaalselt hea trenn (:

Näiteks, kui oma perre koera sain( 8 aastat tagasi ), siis käisin küll kõikjal koeraga. Alati, kui välja läksin oli koer kaasas. Kõik sõbrad teadsid sellega arvestada. Näiteks helistab sõber:'' jou, mis teed? läheks välja?''

Mina:'' Nõus.''

Sõber:'' Ma olen autoga.''

Mina:'' okei, cool. sobib.''

Mõned sekundid vaikust..

Sõber:''...öööö..mmm..kas võtad koera ka kaasa?''

Mina:'' Muidugi!''

Sõber:'' mm, nooo okei.''

:D Sellestsuhtes arvestasin ikka sõpradega ka, et panime auto istmele teki nt...Aga Isegi sõprade poole võtsin kaasa :) kuhu muidugi lubati. Kuhu ei lubatud, sinna lihtsalt ei läinud :P

Sellesmõttes mõistan küll seda koera kaasa vedamist. Kui ta sulle ikka parim sõber on siis ju tahakski teda siia-sinna vedada. Osadel on isegi võimalik tööjuurde kaasa võtta. Väiksemad koerad pikutavad rahulikult nt kontoris :)

yup, nii ongi! olen palju kodust ära ning et koer ei peaks hommikust õhtuni üksi kodus olema, kaasan teda oma tegemistesse nii palju kui võimalik. Ta käib minuga tööl kaasas ja igal pool mujalgi. Kui ikkagi hommikul 9 paiku kodust välja lähed ja 11 paiku õhtul koju jõuad, siis minu meelest on täitsa mõistlik sõber kaasa võtta. See on ka üks põhjuseid miks otsin kohta kus saan trenni koera kaasa võtta. Mul lihtsalt ei ole aega, et kodu ja töö ja muude tegemiste vahelt vahepeal koer koju viia ning siis uuesti peale võtta ning edasi toimetada. Hetkel on elutempo lihtsalt selline kiire, mistõttu otsin lahendust, et saaks saalis trenni ka teha!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tavaliselt inimestel ei ole koera karvale allergia, vaid kõõmale. Kuna mul on lühikarvaline koer, kelle kõõma kogus on väike ning keda pesen tihti, ei ole täheldanud et allergilistel inimestel oleks koeraga kokkupuutest allergiahoog tekkinud.

yup, nii ongi! olen palju kodust ära ning et koer ei peaks hommikust õhtuni üksi kodus olema, kaasan teda oma tegemistesse nii palju kui võimalik. Ta käib minuga tööl kaasas ja igal pool mujalgi. Kui ikkagi hommikul 9 paiku kodust välja lähed ja 11 paiku õhtul koju jõuad, siis minu meelest on täitsa mõistlik sõber kaasa võtta. See on ka üks põhjuseid miks otsin kohta kus saan trenni koera kaasa võtta. Mul lihtsalt ei ole aega, et kodu ja töö ja muude tegemiste vahelt vahepeal koer koju viia ning siis uuesti peale võtta ning edasi toimetada. Hetkel on elutempo lihtsalt selline kiire, mistõttu otsin lahendust, et saaks saalis trenni ka teha!

batmannu - millises jõusaalis (või trennis) oma lemmikuga käid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

batmannu - millises jõusaalis (või trennis) oma lemmikuga käid?

Ma ei käigi, sest ei ole leidnud sellist kuhu saaks minna! Mul on elektriauto (mille aku mahtuvus on piiratud) ning lühikesekarvalisel koeral on talvel külm mitte töötavas autos või siis õues passida. See ei ole lahendus, et ta trenni ajaks autosse jätan ning samuti ei ole aega, et päeva jooksul mitu korda kodu-töö-trenni-kodu-jne vahet sõita.

Otsin ikka veel kohta kus treenima hakata, kas kuskilt tuleb mõni sõbralik pakkumine ka?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×