Jump to content
Muskel14

Vajaks väikest abi!!!

Recommended Posts

deadlift on jõutõmme sirgete jalgadega seda ära tee :) Rinda muidu hakka horisontaal pingil suruma ja siis ntx hantlitega 30 kraadisel kaldpingil suruma. Kõhtu tee 3x25 jalatõsted, külgedele mõlemale 3x25 keha tõsted. kui algul ei jõua tee 25 yhele küljele puhka 25 teisele, kui jõuad tee 25 yhele ja kohe teisele 25. Me noored veel peamine asi, et sööd korralikult 3x päevas vähemalt ja piima joo ka ;) õhtul hoidu magusast, sest see nn saku(kommi lihas) tekib kõhule päris kähku.

oot kuidas ma pingil teen naq kätekaid või kuidas :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Toitumisele ei peaks sa veel erilisi piiranguid panema-vanas eas jõuad seda teha küll ja küll! Lihtsalt jälgi, et ei sööks valimatult krõpse ja muud taolist solki, ega jooks cocat vmt. Täisteratooteid ja igasugu värsket kraami võiksid eelistada igapäevaselt. Hommikuks purdud vmt (pidev võileivandus unusta ära), söö kindlasti ka kala, kana, liha jm (jälgi et oleksid fileed, mitte mingid pihvid-kotletid, mis on tavaliselt suht rasvased) häid asju, kohupiima, kodujuustu (ei pea olema päris rasvatud, sest sul ju on kaltsiumi vaja). Söö 4-5 korda päevas kindlasti, siis ainevahetus püsib hea.

Kui jõusaali tahad, otsi seal üles treener, kes sulle harjutusi ja tehnikat näitab. Tartus Avancias olen ikka suht noori (no mingi 10-12 kuskil või isegi nooremad) näinud isaga koos jõusaalis-keegi ei tee numbrit, et ei tohiks vmt ja kui vaja, siis treener teeb sulle seal kava ka valmis ja nõustab toitumise alal (ei maksa midagi). Keegi ei pane pahaks, kui treenijate käest ka nõu küsid, õpetatakse kindlasti, kui hätta jääd. Kuukaart on 600kr ja 1 kord vist 50kr (õhtune ja limiteerimata-st iga kell ja igal ajal võib käia nii jõusaalis, spinningus, aeroobikates jnejne mitte ainult jõusaalis) aga kui ma ei eksi, siis õpilastele oli vist odavam. Küsi klubist järele kui huvi on (www.avancia.ee).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tsaar

soovitaks alustada kergejõustikuga vms, (ntx ujumine) kuna see kehalisex yldarenguks väga hea!! see loox hea põhja, et mõne aasta pärast raskejõustiku peale yle minna!! loomulilut ei tähenda see seda, et peaxid jõusaalist ringiga mööda käima. jõusaal kuulub ikka enamuse spordialade juurde!! (maletajad võibolla ei pea jõusaali eriti olulisex  )

Vale!Jõusaal on üks populaarsematest aladest,mida maletajad male kõrval harrastavad.Male on pingeline mäng(eriti tippklassi tasemel),seetõttu tegeleb enamus maletajatest mingi füüsilise alaga ja jõusaal on üks populaarsematest.

14 aastane tohib treenida.Asi on selles,et nii noored ei jaksagi tõsta nii palju,mis mõjuks noorele organismile ülekoormavalt.Ja sinu pikkus ei ole probleemiks.

Aga vaata,et saa pealiskaudseks ei lähe.Jõusaali kõrval tegele ka millegi aeroobsega.Nt võimle kodus,käi jooksmas,sõida rattaga jne.Peaasi,et sport ei oleks ühekülgne!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina soovitaksin sul teha endale jõudu enda keha raskuse abil. Nt. Kätekõverdused, kükid ilma raskustete, Istesse tõus jne. Selliseid lihsamaid asju millejaoks ei ole jõusaali vaja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja ma arvan 14 ikka natuke vara.

Ma nüüd küll ei ütleks et 14 vara on ise olen 14 ja käin samuti.

Aga eks palju sõltub sinust enest sa pead ise tundma kas oled valmis või mitte, paar korda alguses käia prooviks ja siis vaadata kas meeldib. Kui ei, siis otsida mõni teine trenn.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×