Jump to content
Muskel14

Vajaks väikest abi!!!

Recommended Posts

Niisiis olen 14a. pikkus 157cm(olen lühike :) ) ja kaal on 52,4kg ja tahan kuskile tartu jõusaali minna.Tahaks teada et millist trenni teha seal ja kas tasub ikka veel minna või peaks pikemaks kasvama?Ja tahaks teada millisesse minna.

Tänan kõiki kes vastavad minu küsimustele.

Ja mitu korda käia veel trennis?

Muudetud kasutaja Muskel14 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

soovitaks alustada kergejõustikuga vms, (ntx ujumine) kuna see kehalisex yldarenguks väga hea!! see loox hea põhja, et mõne aasta pärast raskejõustiku peale yle minna!! loomulilut ei tähenda see seda, et peaxid jõusaalist ringiga mööda käima. jõusaal kuulub ikka enamuse spordialade juurde!! (maletajad võibolla ei pea jõusaali eriti olulisex :) )

PS: minu arvamus veel selline, et algajate kava järgi paar korda nädalas jõusaalitrenni teha, ei tohiks kyll kellegi luustiku arengule pärssivalt mõjuda. pigem vastupidi!!!!

Muudetud kasutaja Tsaar poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ta ei tohi lihtsalt metsikuid raskusi kasutada. Peab tasa ja targu tegema

Just, paljud algajad kipuvadki kompleksidest kohe max raskustega lahmima hakkama ja see pole üldce kasulik ;) Algul tuleb nii minimaalsete raskustega teha kus võtab lihtsalt järgmiseks päevaks lihase veitsa valutama ja nii järk-järgult vähehaaval juurde lisades edasi minna :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

oot mis trenni ma lähen siis kas ujumis või kick box või enesekaitse?Ja kas siis jõusaalis hakkan käima ja kui hakkan mis raskused? ja mis trenasöörid(or smthing)??

tänan abi eest muidu

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Näiteks hakka praegu kick boxis käima...

Käid mõned kuud ja siis hakkad lisaks sellele ka ka jõusaali kasutama..

Täpsemalt küsi oma boxi trennerilt mis harjutusi. Hakkad tegema normaalse raksusega kiireid harjutusi :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mina soovitaks ka minna Kicki boxi ning selle kõrval saab ka jõusaalis olla kui on soov. ise käisin annelinnas KLANIS see on kivilinna kooli all või siis kõrval ei mäleta enam ühes keldris slt on kaugelt näha. see oli tõesti normaalne selle raha eest parim ilmselt kuid kahjuks ei mäleta mis summa oli kuid alla 200 kindlasti. seal on selle raha eest võimalik 6 * nädalas käia + veel saun ka tetud päevadel

edu !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui tahad hakata korralikult jõusaalis käima hakata ei ole sinu vanus küll mingiks probleemiks. See suur hirm, et paneb kasvu kinni on üks suur jama. Tõesti organism on arenev ja seda tuleb arvestada treeningkava koostamisel. Kindlasti tuleks leida korralik treener kelle valvsa pilgu all alustada treenimist.

Vaatasin siin soovitatakse veel kick boxiga alustada, vat seda ma ei soovita küll sulle. Kui hakata korralikult kicki tegema, siis oma kogemusest võin ütelda, et trenni käigus võid lugematuid hoope saada vastu pead, mis aga on tõesti ohtlik, eriti veel nii noorelt! Minu teada on osades klubides ka vanusepiir 16 a.!!!!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

hoia oma ajurakud tulevase töökoha jaoks :) Kus kandis sa üldse elad siis saab soovitada jõusaali, kus saaksid enne ntx ujuda 30-45min või peale jõusaali. Kava sellist täpset vast pole vajagi peaasi, et kõik lihased teed läbi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma vaatasin, et sa eelnevalt küsisid siin, mis trenni ma siis lähen? Katsu leida midagi sellist mis sulle omale ikka meeldib, kui sa pole veel selgusele jõudnud siis käi proovimas erinevaid alasid.Kui leiad õige ala on ka motivatsioon hiljem palju suurem ning siis hakka mõtlema jõusaali peale. Ja ma arvan 14 ikka natuke vara, seda enam et sa ei ole veel kasvama hakanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma oli ka lühemat kasvu, aga kui sain 15 siis viskasin ühe suvega 13cm :)

Peale seda jõutrenn tegema hakates pole eriti juurde tulnud..

Nüüd siis olen 182 ja pikemaks enam ei kasva ega soovigi ;)

Muudetud kasutaja Deegan poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma olen 16 suve lõpus olin 185 nyyd olen 3-4 kasvanud kui jõudu tegema hakkasin. Mul isa sõnul pidi deadlift ja kükk selgroole pinget andma mis paneb kasvama lülide vahel olevad diskid. Ise tahaksin 190 täis kasvada :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võiksite öelda mulle kuidas toitudas siis :) ja kuidas rinnalihast saab kõhulihaseid saab ka mingil masinal?Muidu tnx palju abi on olnud!

vastake sellele palun plzzzz!!!

ja muide mis on deadlife or smthing mis õlalihas mainis?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

deadlift on jõutõmme sirgete jalgadega seda ära tee :) Rinda muidu hakka horisontaal pingil suruma ja siis ntx hantlitega 30 kraadisel kaldpingil suruma. Kõhtu tee 3x25 jalatõsted, külgedele mõlemale 3x25 keha tõsted. kui algul ei jõua tee 25 yhele küljele puhka 25 teisele, kui jõuad tee 25 yhele ja kohe teisele 25. Me noored veel peamine asi, et sööd korralikult 3x päevas vähemalt ja piima joo ka ;) õhtul hoidu magusast, sest see nn saku(kommi lihas) tekib kõhule päris kähku.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×