Jump to content
DarkCloud

Uus võistluskategooria "Classic Physique"

Recommended Posts

Eile avalikustati otsus luua uus IFBB võistluskategooria ingliskeelse nimega Classic Physique. Sellega loodetakse luua sild men's physique ja klassikalise kulturismi vahele ning kindlasti on suurimaks põhjuseks ka niiöelda rannafitnessi võistlejad, kes annavad klassikalise kulturisti mõõdu välja.

Rohkem infot kaalu/pikkusklassidest ning kohustuslikest poosidest:
http://npcnewsonline.com/npc-announces-new-mens-division-classic-physique/218682/

Video:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See, et mõned ei taha/viitsi jalgu treenida sai alguse juba ammu enne meie aja arvamist.
Samas ma ei mõista, miks on kohe enamasti välja näidata negatiivsust. Võtke seda, kui positiivset asja.
Jälle väljund, mis võib juurde tuua inimesi, kes tahavad fitnessi ja kulturismiga tegeleda nii, et tulevad ka lavale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See, et mõned ei taha/viitsi jalgu treenida sai alguse juba ammu enne meie aja arvamist.

Samas ma ei mõista, miks on kohe enamasti välja näidata negatiivsust. Võtke seda, kui positiivset asja.

Jälle väljund, mis võib juurde tuua inimesi, kes tahavad fitnessi ja kulturismiga tegeleda nii, et tulevad ka lavale.

Ilmselgelt hoitakse jalgade pealt kokku, et ülakeha suuremaks paisutada jalgade arvelt. Heal juhul võib-olla kord nädalas hakatakse jalgu treenima ja arvatavasti madala intensiivsusega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No näed, kord nädalas on rohkem, kui varem. ;)

Aga saan aru,vana-hea "eestlase mentaliteet" ning vaja vinguda koguaeg.

Sa ei saa vist üldse aru, mida ma mõtlen. Kui ma oleksin MP võistleja, siis ma ei paneks jalgadele nii suurt rõhku kui ülakehale, sest milleks raisata 5kg jalgadesse, kui selle saab ülakeha peale kasvatada, et oma kategooriasse ära mahtuda? Sest niikuinii jalgu ei hinnata, et head tulemust saada.

Või kui sul on ülakeha ülihea ja rasvaprotsent on ka madal, aga et oma pikkuse-kaalukategooriasse ära mahtuda on vaja 5kg alla võtta. Ilmselgelt sa ei kaotaks massi ülakeha arvelt, vaid ikka jalgade.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mens physiques pole kaalukategooriaid (seega pole vaja muretseda kaalu saamise pärast). Ja mõistlik on alati jalgadele rõhku panna, sest see annab korralikult terve keha arengule juurde.

Samuti ei saanud sina minu pointist aru, et ei ole kohe vaja hakata igas asjas negatiivsust otsima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mens physiques pole kaalukategooriaid (seega pole vaja muretseda kaalu saamise pärast). Ja mõistlik on alati jalgadele rõhku panna, sest see annab korralikult terve keha arengule juurde.

Samuti ei saanud sina minu pointist aru, et ei ole kohe vaja hakata igas asjas negatiivsust otsima.

Pikkuse ja kaalukategooriad:

48Z9Bki.png

Ma ei leidnud midagi negatiivset, vaid asjad nii hakkavadki olema. Et võimalikult suur välja näha jäetakse jalad treenimata, sest "liigset" massi pole vaja koguda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Uues kategoorias kannavad nad lühikesi liibuvaid boksereid ning poseerimine sisaldab ka "kõht & reied" poosi. Nii et jalgade treenimisest nad küll ei pääse.

Selge. Arvasin, et ujukatega. Seega praegu mina rääkisin aia postist ja Siht aiast. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×