Jump to content
Melder

Valk või massilisaja

Recommended Posts

Hiljuti olin veel mures, et kuidas kaalu alla saada. Nüüd on asi teist pidi käest ära - kaal on liiga all.

Tean ka põhjust - suvel olen aktiivsem ja regulaarne söömine ei tule kohe üldse välja. Lootsin, et kaalulangus jääb pidama aga ikka 0,5-1kg nädalas vähemaks. Peegli järgi õnneks pigem rasvakihi arvelt.

Otsustasin, et ärajäävate toidukordade asemel võtan siis vähemalt joogi kujul toidu sisse. Seega, kui eesmärk on kerge kaalutõus, kas siis pigem valk (mis mul on olemas) või peaks ostma massilisaja?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hiljuti olin veel mures, et kuidas kaalu alla saada. Nüüd on asi teist pidi käest ära - kaal on liiga all.

Tean ka põhjust - suvel olen aktiivsem ja regulaarne söömine ei tule kohe üldse välja. Lootsin, et kaalulangus jääb pidama aga ikka 0,5-1kg nädalas vähemaks. Peegli järgi õnneks pigem rasvakihi arvelt.

Otsustasin, et ärajäävate toidukordade asemel võtan siis vähemalt joogi kujul toidu sisse. Seega, kui eesmärk on kerge kaalutõus, kas siis pigem valk (mis mul on olemas) või peaks ostma massilisaja?

Regulaarne söömine ei tule välja,aga regulaarne sheikidega mässamine tuleb ? Seda küsin lihtsalt huvi pärast.Kaloraazi kergelt suurendamine,ütleme 500-600 on väga lihtne ju.Isegi n.ö "jooksu pealt".Ütleme üks väike koorejäätis ja kohupiimatoru on 600 umbes.See lihtsalt näide.Muidugi ma ei kujuta kui paljuga sa miinuses oled hetkel. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Miks sa arvad, et šeikeri ja vee ning pulbri kaasaskandmine on lihtsam, kui karbis toidu kaasavõtmine?

selline on õhtul minu külmkapp, et järgmiseks päevaks toit kaasa võtta:

post-20041-0-86368700-1439466972_thumb.j

pilt küll tume, kuid ülemisel on neli karpi toiduga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tänaseks olen aru saanud, et hommikul või isegi eelmisel õhtul tehtud plaan, kuidas mu päevad võiksid minna ei klapi reaalsusega üldse. Pidevalt midagi muutub ja venivad tihti isegi öötundidele välja.
pulbirvaru autos hoida on väga lihtne. toitu ju mitu päeva kuumas autos kaasa ei tassi. sheiker mahub kah istme kõrvale ootele ning vee või piima leidmine pole ka keeruline.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sorri, kaasfoorumlased, aga see pidev närimine teemal "toitu ei jõua vaaritada, aga šeikerit küll kaasas kanda" on nõme!

Kui ta leiab, et tal on mugavam võtta valgušeik, siis jumala pärast las ta teeb seda. See, et üks või teine hakkab siin pilte näitama, kui mugav tegelikult on toite kaasa võtta, ei kõlba ka kuhugi.

Päriselt soovitate osta autosse külmiku, et seal toite hoida, kui ta võiks lihtsalt võtta valgupulbri ja šeikeri? Et las teeb ükskõik mida, peaasi, et ikka jätab valgutünni ostmata ning sööks seda tõelist toitu? Et foorumlased võiksid ikka tema üle uhked olla või mis see põhjus on?

Ehk keegi seletaks lahti, naljakas siin lugeda selliseid postitusi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×