Jump to content
RaAr

Lisandid

Recommended Posts

Kui teen igapäevaselt võrdlemisi rasket füüsilist tööd, siis kas oleks mõtet kasutada mingeid rasvapõleteid või lihasmassi kasvatavaid lisandeid? Kuna töö kõrvalt muu trenni jaoks aega ei ole, saaks kaks asja ühendada, aga kas see toimida ka võiks?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mida sa raske töö all mõtled? Kogu puhkuse aja kaevan kirkaga majale uut vundamenti, pildil on ühe päeva kirka ja labidaga möllamise tulemus. Lisaks rattaga maale ja tagasi, 32 km. Küsimus rasvapõletusest tekib sul ilmselt sellest, et ka raskema füüsilise töö puhul ei taha polster kaduda? Ma pakun, et siis ikkagi peaks toidulaua esmalt üle vaatama. Sest rasvapõletid ja rämpstoit on väga halb kombinatsioon. :)
Isegi väga raske füüsiline töö aga eriti lihasmassi kasvama ei pane, nii et lisandid on ka siin esialgu ülearused. Vaata ikka normaalse toidu poole esmalt.

kivid.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lihasmassi kasvatavaid lisandeid ei ole. Ehk siis selliseid, mis muudavad füüsilise töö järsku lihasmassi lisavaks.

Selliseid töid, mis reaalselt lihast kasvuks stimuleeriks üle teatud piiri (algaja kergejõustiklane) praktiliselt ei ole.

Jah, kirkamehel võib olla hea õlg v defineeritud selg, aga massipiir tuleb väga kiirelt ette.

Tööga on progressiivset koormustõusu ikka väga raske saavutada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tööga on progressiivset koormustõusu ikka väga raske saavutada.

Püüa seda ehitajatele selgeks teha. Tüüpiline asi on, et mis seal saalis ikka kangi tõstad. Tule tõsta ehitusel kive parem - samamoodi trenn ju! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rämpsu ei söögi. Praegu ise arvan, et suurimad vaenlased on suhkur ja sai. Saiast saaks loobuda, aga suhkruta on veidi raske. :) Olen üritanud ajada seda asja nii, et ei hakka iga toidukorra selles olevaid kaloreid üle lugema, aga ikka valin, mida söön.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rämpsu ei söögi. Praegu ise arvan, et suurimad vaenlased on suhkur ja sai. Saiast saaks loobuda, aga suhkruta on veidi raske. :) Olen üritanud ajada seda asja nii, et ei hakka iga toidukorra selles olevaid kaloreid üle lugema, aga ikka valin, mida söön.

Miks suhkruta on veidi raske on? Kui sööd korrektsetel aegadel ja tasakaalustatud toitu, siis ei tohiks magusasööste ette tulla. Ning valge saia asemel võid süüa täisteraleiba või sepikut.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suhkur läheb peamiselt kohvi ja tee sisse. Samas ma ei usu ka, et see suhkrukogus seal tassi kohvi sees liiga suur oleks, et rasvast lahti saamist takistaks?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suhkur läheb peamiselt kohvi ja tee sisse. Samas ma ei usu ka, et see suhkrukogus seal tassi kohvi sees liiga suur oleks, et rasvast lahti saamist takistaks?

Sul pole ju õrna aimugi palju kaloreid umbkaudselt päevas tarbid.See lusikatäis on ainult killuke sinu päevasest kaloraazist.Pisike detail suures pildis.Suures plaanis kas see,too, või kolmas asi takistab sul midagi või mitte ei oska keegi sulle kohvipaksu pealt ennustada . :) Et rasvaprotsenti vähendada tarbi lihtsalt vähem.Et aga vähem tarbida võiksid esmalt aru saada "vähem millest" . :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siis tuleb ikka üle lugema hakata. Minu pilt illustreeris seda, et võid end surnuks rabelda, kuid üsna lihtne on see kõik tagasi süüa. Nagu lugenud olen, siis isegi profiratturid pigem ei tarbi toidulisandeid ja söövad ka 5000-6000kcal kuluga päevadel putru ja võileibu. Ehk siis saavad oma energia kätte. Harrastajad seevastu lähevad juba 50km pealt pulbritele ja geelidele üle :) Nii et ka raske töö puhul, kui keskealisel mehel on laual midagi tahedamat kui vorstivõileib ja puder läheb kaaluga raskeks. Eriti kui õhtul teleka ees võetakse ette nt. pakk pähkleid ja õlu :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×