Jump to content
Kuido Jõgisalu

Kuido Jõgisalu FAST Team

Recommended Posts

Näiteks see

http://suppversity.blogspot.com.ee/2016/01/peri-workout-bcaa-glutamine-citrulline.html

Teisi praegu mu historyst ei näita enam, aga rasvarakkudele maitseb BCAA väga

Eks sellega on veidi nii nagu paljude asjadega, et alguses näitavad uuringut ühte, aga pikema aja möödudes, nt 10 a on näha trendi teises suunas, ja praegu võib seda BCAA-dega täheldada. Et asi pole nii lihtne kui võiks. Ise olin varem väga suur BCAAde fänn, aga nüüd aina vähem. See lisa-BCAA väärtus on ikka väga kaheldav. Ja loomulikult see, kuidas asjad toimivad erinevates ainevahetuslikes seisundites.

Nälgimisel vms on teine asi.

Aga kui mul oleks mõni dieeditav sportlane, kes toidulisandinõu küsiks, siis mina laseks kõik värvilised ja imelised joogid ära jätta, sellest võib pigem kahju kui kasu olla. Aga ärge minu juttu uskuge, proovige ise või lugege:)

Siin veidi samal teemal

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2857013/

Vabandust et nii nüüd teise teemat lagastasin :)

Kui BCAAd võta täiskõhuga, siis võib olla küll. BCAAd tarvitan enamasti ikka tühja kõhuga.

Kui dieedi faas on siis BCAA on kasulik, varustab keha energiaga trenni ajal.

Viimasel ajal kuulnud, et BCAAsi tuleks kasutada proteiini asemel. Kuna proteiin tekitab paisutnud kõhu. Ei saa sellist siledat vormi. :D

Mine tea, äkki müügimehe jutt. Pole viitsinud uurida :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui BCAAd võta täiskõhuga, siis võib olla küll. BCAAd tarvitan enamasti ikka tühja kõhuga.

Kui dieedi faas on siis BCAA on kasulik, varustab keha energiaga trenni ajal.

Viimasel ajal kuulnud, et BCAAsi tuleks kasutada proteiini asemel. Kuna proteiin tekitab paisutnud kõhu. Ei saa sellist siledat vormi. :D

Mine tea, äkki müügimehe jutt. Pole viitsinud uurida :rolleyes:

Üldist veepeetust :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Heihei fitnessi huvilised:)

Kuidagi harva satun siia kribama aga katsun endast parima anda:) See kui ma endast märku ei anna, siis ega see ei tähenda, et töö ei käi! ;)

Töö käib ja esimene võistlus paigas, 15.04 sõidan Rootsi, kus toimub 16.05 Sweden GP. Lennupiletit olemas ja majutus bronnitud, seega kindel minek! Eestist minemas veel mitu sportlast, saab olema vinge tripp ja korralik võistluskogemus samuti garanteeritud! Siin lingil info võistlejate kohta: http://www.swedengrandprix.com/notified.html

Täna pidi küll trenni vaba olema aga kuna viimastel päevadel olen endale lubanud natuke menüü välist kraami, siis võtsin kätte ja tegin hommikul 1h kerget jooksu, aparaadi järgi 905kcal. Pühapäeva hommikul 08:15 on ennast ikka üsna raske sinna saali ajada aga kui trenn juba tehtud siis on tunne hea ning ei kahetse midagi :D

post-37415-0-46179600-1456649986_thumb.j

Peale trenni tööle, Rimist kerge salat sisse ja valgusheik kõrvale :)

post-37415-0-32425000-1456650060_thumb.j

Vormiga olen graafikus, poseerimist harjutan ning trennid on korralikud. Eilse rinna ja biitsepsi päevaga algas pikkade seeriatega treeningtsükkel, kordused seerias vähemalt 15. Homme õlg ja triitseps!

Viimasest Ramili ja Edgariga ühisposeerimisest ka üks klõps :)

post-37415-0-93118800-1456650394_thumb.j

Kahe nädala pärast 12.märts toimub Arigato spordiklubis Tallinnas järjekordne Oti ja Egle seminar. Vaata siit Facebooki lehelt täpsemat infot seminari kohta: Bikini Fitness & Men's Physique Masterclass

Eelmisel seminaril käisin ja seekord lähen ka, kui sul on huvi ning soovid saada näpunäiteid kuidas head vormi saavutada, siis kindlasti tule ka, saab põnev olema! :)

Olge tublid!

SPORT TEEB ILUSAKS!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õhtust kamraadid! :)

Tänane selja trenn seljataga, hea lause :D igatahes päris pikalt ei ole olnud nii väsitavat trenni kui täna. Eks võistlusdieet vist annab vaikselt tunda juba ka aga see nädal käsil pikkade tööseeriatega tsükkel, seeriates kordused 15. Kui ei jõua täis teha siis kohe raskus väiksemaks ja kergemaga seeria täis. Selg on selline lihasgrupp ka et kui pikad seeriad, siis tõmbab pulsi korralikult üles ja võtab lõpuks päris läbi. Aga kes ütles, et kerge peab olema :D

1h peale trenni oli ka kodus veel tunda, et selg sai hea koormuse ning lihas oli alles nö täis.

post-37415-0-58415100-1456945099_thumb.j

Õhtusöögiks täna FAST PUDDING marjadega, see viib keele alla ;) kreemi-küpsise minu lemmik! Sportlandist saad Puddingu -20%! Nüüd müügil ka väiksed pakikesed, saad ennem maitse ära proovida kui suure paki soetad ;)

post-37415-0-46125600-1456945203_thumb.j

Mõnusat õhtu jätku!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei!

Täna oli kiire päev, töö, peale tööd korteriühistu koosolek, mis venib alati korralikult, sada asja mida arutatakse ja julm mokalaat käib ikka :D venis ja venis, lõpuks tõusime elukaaslasega püsti ning lahkusime, trenn oli vaja ära teha :)

Sain siis lõpuks saali 20:00, tegin jalapäeva ja koosolekust oli selline "viha" sees, et sai korralikult ennast seal välja elatud :D

Panin esimest korda pressile 365kg, varem olen 350kg teinud viimast neljandat seeriat. Plaan oli teha 4-6 kordust, kuid tuli 8 ära(vb oleks 10 ka tulnud aga seda juba järgmine kord) Mõne jaoks pole see pressil nagu eriline raskus aga minu jaoks ikka midagi suurt ;) ja tore on see, et dieedi ajal kui kaal langeb, suudan uusi rekordeid milleski teha :)

Õhtusöök on ka täna hilja peale veninud, kuid sööma peab, head isu sõbrad!

Kodujuust, tuunikala, kurk, tomat, avokaado.

post-37415-0-75674100-1457555892_thumb.jpost-37415-0-56902500-1457555949_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hommik! Laupäeval pidi toimuma Arigatos mens physique seminar aga kahjuks väheste osalejate tõttu see tühistati, kahju :(

Aga ehk tehakse veel järgi lähiajal :) kui uuesti tuleb, siis soovitan kõigile huvilistele seda, põnev ja õpetlik!

Täna õhtul rind ja biitseps, hommikusöögiks puder Hera80 banaani-vanilje maitselise proteiiniga ja kõrvale veel Profeel kohupiimakreem marjade ning kiiviga. Lisan sinna ka natuke Alma muah koorejogurtit, annab hea maitse ;)

post-37415-0-58850800-1457588546_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pühapäeva hommikul nagu ikka sööme pannkooke :)FAST proteiini pannkooke! Juba pikemat aega oleme iga pühapäeva hommik söönud midagi, mis oleks erinev tavapärasest hommikusöögist (tavaliselt puder, omlett vms). Ning proteiini pannkoogid on hea valik, sobib dieediga ning maitsevad ülihästi! Meie arvates vähemalt :) Pannkookide kõrvale maasikaid, kiivit, füüsalit, banaani ja Alma Muah koorejogurtit. Hetkel sai vahtrasiirupi maitseline jahu otsa, kuid banaani-iirise pakk on juba tellitud :)

Täna õhtul veel poseerimine/pildistamine ning seljatrenn. Pühapäev üldiselt trenni vaba, kuid eile olin maal ning trenni ei olnud võimalik teha, sai jooksma käidud aga seljatrenni lükkasin tänasele.

Head nädalalõppu!

post-37415-0-59341300-1457858289_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei!

Proovisin täna esmakordselt sellist trenni nagu BodyPump :) Teisipäevadel mul tavaliselt kerged kardiotrennid, seega mõtlesin, et ei viitsi sinna jõukasse ratast, linti või stepperit sügama minna. Ramil mind juba pikemat aega üritanud pumpi tegelikult meelitada, aga ma pole varem vedu võtnud, kuid täna otsustasin minna. Kõige rohkem kartsin jalgade osas, kuna eilsest jalatrennist korralikud pakud all ning sellega ma puusse ei pannud! Esimese ringi jalgadele tegin ära aga lõpus viimaste väljaastete ajal loobusin kangist(10kg+10kg+kang) ja tegin keharaskusega. Trenni algul muidugi võtsin samad raskused mis Ramilil, tema seal trennis vanakala, kuna annab neid BodyPump trenne seal juba aastaid. Seega mõtlesime, et ma võiks ka proovida samade raskustega, jõukas oleme suht sama masti mehed muidu...aga jah... :D Õlg oli ka algul kerge, kuid viimase ringiga tegin 2 üles surumist, kui tuli tegelikult 4 teha :D seal oli äkki kangil ka sama raskus nagu väljaastetel 10+10+kang.

Kokkuvõtteks võin öelda, et tõmbab pulsi ikka korralikult lakke, higi voolab ojadena ja vägev kogemus! Ramil arvas, et sain edukalt hakkama ;)

Pakun, et satun selle ettevalmistusperioodi ajal veel rühmatrennidesse :)

Muide, tänasest täpselt 1 kuu esimeste võistlusteni( Sweden GP 15.04-16.04). Aeg lendab :)

Laupäeval õhtul Tallinna Revalisse trenni ja teeme Otiga vormi ülevaatuse ka! Siis vormipildid!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Heihei!

Kolm nädalat jäänud ja siis Rootsi minek, aega läheb ikka jube kiiresti, alles oli kuu esimeste võistlusteni :)igatahes ootan juba, et saaks selle esimese võistluse ära teha! Olen lõpuks paika saanud ka terve kevadise hooaja võistlusgraafiku, sellest ka varsti täpsemalt, algab Rootsiga nagu juba mainisin ja siis pm terve kuu jutti, iga nv :D tuleb põnev ja kiire aeg!

 

Vormiga olen graafikus, kõik sujub hästi, ei taha ennast täiesti ära näljutada nagu eelmine kevad, seega võtan rahulikult ja vaatan peegelpilti!

Täna lähen jälle Ramili bodypumpi, kuna jõusaalist vaba päev, seega mõnus kardio ja pärast piinan kõhtu ka :)

 

Nädalavahetusel oli mul sünnipäev, 26 ja kõik on uus :) ütleme nii et on ikka raske küll dieedi ajal laua taga istuda ja kõike seda head ja paremat silmadega õgida! :D jah ma lubasin endale kaks koogi tükki ka :P sünnipäev ikkagi.

 

Avastasin enda jaoks uue valgusheigi, Fasti Hera80 mustika-vanilje, see on parim maitse!!! Tarbin seda kohe peale trenni veega. Olen varem ka Hera80 valke tarbinud aga seda maitset mitte, no see on nagu magustoit(veega segades, ei pea panema mahla vms), ei jõua trenni lõppu ära oodata :D

Nüüd Fastil ka uued pakendid, hästi mugav purk, parem kui need vanad pakendid, hea sealt seest kulbiga kahmata.

 

 

20160329_070921.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja siis siin ta on, siis ma laadisin, siis tegin ja siis ja siis :D igatahes 3min puterdamist ja kokutamist on Teie ees, minu esimene videoblogi! :D
Kõik tagasiside ja kommentaarid on enam kui teretulnud!

 

 

Muudetud kasutaja Kuido Jõgisalu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei!

Võistlused lähenevad ja lähenevad, õnneks vorm paraneb ja paraneb samuti :D ütlen ausalt, mulle see dieet ei meeldi, tunne on selline, et võistlusteks tõmbun täiesti kokku :D lihased hakkavad küll järjest paremini välja joonistuma aga peas on ikka mõte, et kaotan kogu lihas lopsakuse mis on. Jõusaalis käiakse ikka, et suuremaks saada, mitte kahaneda ju :D Aga õnneks olen hetkel saanud vormiga rahulikult tulla, kiirustama ei pea, esimesed võistlused järgmine nädalalõpp aga viimased alles ca kuu pärast. Plaan on parim vorm teha ikka viimastel võistlustel. Leian, et vormi hoida ideaalsena terve üks kuu, on ikka suht keeruline, seega ajastan selle lühemale perioodile.

Mis muidugi hästi tore, eile õhtul läks enesetunne imelikuks, külmavärinad ja jube palav jne. Täna ka väga nadi olla, õnneks palavikku ei ole veel tulnud, ptui-ptui-ptui! Võtan kaheks päevaks hoo maha, trenni ei tee, lasen kehal puhata viimastel nädalatel ikka korralikult hagu andnud ka. Söön vitamiine ning turgutan immuunsüsteemi!  Reedel tahaks juba uuesti trenni minna ja laupäeval Tartusse, toimub ju Lõuna-Eesti karikas :) Lähen koos elukaaslasega abistama lava taha trenni ja tiimikaaslast Edgarit, kes astub lavale juunioride rannafitnessis :) Poisil on hea vorm! Lähme kindlasti medali järgi ;) 

Kes on tähele pannud, siis hakkasin pidama ka väikest moodi videblogi või nii :) lähipäevil on uut klippi oodata!

 

Kui kõht tühjaks läheb! Protein Smoothie mix, keefir, banaan, chia seemned ja apelsin!

20160406_191657_resized.jpg

Olge terved!

 

 

 

 

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei!

Eelmises postituses mainisin, et tervis kehva, kahjuks see siiani nii :( täna juba viies päev ilma trennita. Kerge palavik ja päevad läbi olen vines, pea on tohm otsad. Tundub et keha andis alla ja ei ole nõus selle ettevalmistusega, õnneks pole kaalu käest ära lasknud, pean püsima lainel, et tuleval laupäeval laval vormi näidata. 

Täna käisin ja tegin Ramiliga poseerimise ja pilt on hea, need haigus päevad vb natukene tühjaks keha tõmmanud aga kui uuesti saali saan ning järjepeale, siis usun, et pilt läheb kohe märkatavalt paremaks! :) loodan teisipäeval trenni teha!

 

Vaatamata kehvale tervisele käisin eile Tartus, toimus algajatele LEKV, meie Pärnu Spa&Sport Tiim Go Fit esines hästi, kõik võistlejad esikolmikus! :)Minu tubli neiu Kadri aitas seal paljusid grimmiga, seega sain ise rahulikult olla. Trennikaaslane Edgar võttis võidu juuniorite ja absoluudi rannafitnessis! Poisil on sellel alal tulevikku ;) 

FB_IMG_1460273653414.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei sõbrad, toetajad ja kõik, kes Te minu tegemisi jälgite! :)

Venitasin natukene postitusega, varsti juba nädal möödas hooaja avalöögist Rootsis aga nüüd teen postituse ära. Lõpuks ilmusid ka pildid võistlusest, seega hea need  siia juurde lisada. Laupäeval toimus Rootsis Malmös väga kõva tasemega Sweden Grand Prix fitnessi ja kulturismi võistlus, mina käisin laval men's physique +182cm kategooria raames ning õnnestus saavutada koht finaalis ning lõpetasin kuuendana. Minu pikkuses oli laval kokku 16 kutti, üks eestlane (hea sõber Hans) veel peale minu ning 14 Rootsi atleeti, seega rõõm on tõdeda, et jätsin seljataha 9 kohalikku noormeest! Viiendale kohale kaotasin 3me punktiga, seega palju puudu ei jäänud paremast kohast.
Reedel kui Malmösse jõudsime ning õhtul regama läksime, siis jäi hing ikka kinni kui minu võistluskaaslased särgid maha võtsid, tase on seal kõva, vormid ulmelised. Arvasin, et mul seal väga asja ei ole, lähen esimese lennuga tagasi :D Kuid järgmisel päeval läksin külmanärviga peale, et tuleb mis tuleb! Esimene ring sai laval käidud, tundsin ennast jube närviliselt, Kadri ütles ka et hästi on näha kui pinges ma olen, vahetasin pidevalt poose,kuna olin ebakindel jne. Saime lavalt maha ja tuli ootama jääda kuni öeldakse kuus nime, kes finaali saavad. Kadri tegi grimmile veel parandused, kuna äkki ikka pääsen finaali, lootus sureb viimasena! :) Laval oli jube palav, seega grimm voolas korralikult :D Lõpuks tuli lavakohtunik nimesid ütlema, et kes need kuus finalisti on ja kuulsin siis ka enda nime ning see oli selle võistluse parim hetk! Finaalis võtsin rahulikult, ei poseerinud üle ja katsusin sujuvalt asja ära teha. Ning autasustamisel 6nda koha karikas! :) Võib hooaja alguse lugeda edukaks, üks põhjamaade tippvõistlusi ja finaali koht :)

Üldiselt sujus reis hästi, lennud/rongid sõitsid nii nagu vaja, hotell võistluspaigast 200m. Ilm oli kahjuks seal nadi, sadas ja tuul jne.
Super grimmi tegi loomulikult minu elukaaslane Kadri, aitäh kallis! ;)

Panen siia ka mõned pildid lavalt. Kehakaal 86,2kg võistluspäeval. Viimati käisin laval sügisel EMV raames, siis oli kehakaal 88,4kg. Pilt võiks veel teravam olla aga väga auku ennast toiduga tõmmata ei taha. Kõige rohkem jään vastastele alla kõhuga, no ei tule see nii esile nagu teistel, tee mis tahad! Aga annan endast veel parima ja tulevased võistlused teen teravamana! ;)

Järgmine võistlus pühapäeval Riias Läti meistrikad!

Suur Aitäh toetajatele, kes aitasid Rootsi tripile kaasa!
 Vaata ka pilte: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=470695049802208&id=375832252621822

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nädalad lähevad nagu päevad, päevad mööduvad nagu tunnid jne. Aeg lippab käest :)
Alles planeerisin mis võistlusi kevadel kaasa teha ja siis see tundus kõik nii kauge tulevik aga nüüdseks juba kaks võistlust tehtud. Kaks nädalat tagasi sai tehtud Sweden GP nagu teate, kes kursis on. :) Ning möödunud pühapäev Läti lahtised meistrivõistlused, jäin kohalikule atleedile alla 1 punktiga ning platseerusin teisele kohale. Eks jääb kripeldama aga kindlasti annab see motivatsiooni juurde!

Laupäeval toimuvad Tallinnas Salme kultuurikeskuses Eesti Karikavõistlused kulturismis ja fitnessis ning peale seda Balti matš. Eelmine aasta jäin karikal 3ndaks, seega katsun nüüd selle vea parandada ning kõrgemale astmele tõusta. Balti matšil tahaks ka osaleda, kuna seal võimalik uuesti sama kutiga laval ragistada, kellele Lätis alla jäin. Kuid see kas Balti matši koondisesse koha saan sõltub juba karika tulemusest. Tulge vaatama ja kaasaelama, saate kindlasti motivatsiooni, et oma ka keha suveks rannavormi viia! ;)
Minu kategoorias muidu palju uusi nimesid, seega midagi kindlat ei ole, kes kus platseerub. Piltidelt olen poisse näinud, kuid reaalsus selgub laval! ;)
Ise tean, et olen kõvasti vaeva näinud aasta algusest saati ning annan endast parima!
Sellest nädalast lükkan aga gaasi põhja ning hakkan viimast lihvi vormile andma, sest võistlushooaeg ei lõppe see laupäev, vaid 09.05 Hispaanias, kus esindan Eesti koondist Euroopa meistrivõistluste raames. Sain võimaluse esindada Eesti kulturismi ja fitnessi koondist, seega ei lase seda käest ning lähen proovin suurel areenil ennast realiseerida! :) Hispaaniasse lendan tuleva teisipäeva öösel, viimased trennid tuleb teha kohapeal ning laupäeval minu kategooria laval. Eks seal saab näha mis see nö rannafitness tegelikult tähenda :D aga päris käega lööma ei lähe (võitleja hing on mul kõva)! :)

 

Olge tublid ja näeme laupäeval Salmes!!
https://www.facebook.com/events/1735041563445616/

 

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Homme Eesti karikas ja Balti matš! :)
Tulge kõik ikka vaatama! Kell 11:00 karikas ja 18:00 Balti matš! 

 

Kuna paljude jaoks lõppeb selle laupäevaga kevadine hooaeg, siis lastakse rihm lõdvaks ja läheb söögiga korralikuks andmiseks, kindlasti juba hommikul hakatakse hea ja paremaga laadima :D ise küll hakkaks :P
Mul aga vaja nädalake veel nö "clean" püsida, seega hankisin endale lava taha mõned Fasti vahepalad ja batoonid. :)
Loodetavasti tuleb mul pikk päev ja saan õhtul Balti matšil ka osaleda. Seega need kiired vahepalad kuluvad kindlasti ära! Puddingut hea lihtne keefiriga sheikeris teha ning batoonid kiireks ampsuks. Eks mõnes nendes leidub ka suhkruid, kuid kindlasti süütum kui lihtne šokolaad vms! :) Magusaisu saab enamgi kui täis!
Mina naudin head ja paremat juba Hispaanias peale EMi ;)

 

Näeme homme Salmes!
 

IMG_20160429_171445.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei!

Pole ammu ammu midagi kribanud! :) Vabandan Teie ees, kes minu tegemisi jälgite! :)

Pärast EMi võtsin hoo maha ja tegin nädalase pausi! Peale seda olen käinud nii 4-5 korda nädalas trennis, teinud tugevad ja rasked trennid, ei ole mingit lebotamist, töö käib edasi, tean, et areneguruumi on kõvasti! Kehakaal hetkel 94-95kg :) plaan on minna tagasi ca92 kg peale ning seal püsida! Praeguseks liialt head ja paremat näost sisse ajanud, nii see kaal tuleb :P 

 

Pikematest plaanidest kirjutan varsti lähemalt! Olge tublid ja loodan, et suvi tuleb ka lõpuks tagasi!

 

Vormipilt

IMG_20160609_215227.jpg

 

Hetkel tarbin järgmiseid toidulisandeid

20160609_220732_resized.jpg

Muudetud kasutaja Kuido Jõgisalu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×