Jump to content
Kuido Jõgisalu

Kuido Jõgisalu FAST Team

Recommended Posts

Õhtust!

 

Mõtlesin et jagan täna trennis tehtud, kavas oli rind/biitseps. Eilne jalapäeva annab korralikult ikka tunda, ei saa istuda ega astuda :D

Nagu eelmises postituses mainisin, siis see nädal tegutseme drop set'idega(ehk esimesed kordused ära, raskus väiksemaks ja korra tõmbad hinge ja kohe uued kordused). Jõuksi kamraadid mul Ramil ja vanem vend Keit.

 

Harjutused:

Lamades surumine kangiga(soojenduseks 100kg x10) 

1)120kg x7 -> 100kg x6 -> 90kg x4

2)120kg x4 -> 100kg 3x -> 90kg x4

3)120kg x3 -> 100kg x3 -> 90kg x3

 

Kaldpingil surumine hantlitega

1)50+50kg x5 -> 40+40kg x5 -> 30+30kg x6

2)50+50kg x4 -> 40+40kg x5 -> 30+30kg x6

3)40+40kg x8 -> 30+30kg x6

 

Viimaseks tegime rinnale plokil trossidega lendamist. Siin ei kasutanud drop set'i, tegime kergema raskusega tunnetuse ning venituse peale.

3 seeriat, raskus mõlemal plokil 35kg ja kôik seeriad 20x.

Rinnale seega kõik, pole mõtet rohkem teha, tööseeriaid tuleb mõtetult palju muidu ühele lihasgrupile.

 

Biitsepsile tegime ainult kaks harjutust, kuna siin tegemist lihasega, mida ei ole mõtet üle paugutada. Palju vendi jõusaalis lammutab terve 1-1,5h ainult biitsa teha :D olen kindel et see ei anna head tulemust. Tegemist üsna väikse lihasega. Enda peal olen selle ära proovinud :D viimased aasta aega olen teinud biitsale poole vähem harjutusi kui varasemalt. Esimese harjutuse olen teinud raske(kohati väga raske) ning järgmise/järgmised kergemad. Tulemus on aastaga märgatav, käsi kõvasti arenenud :)

 

Täna tehtud:

Seistes kangiga

1)60kg x9 -> 50kg x7

2)60kg x9 -> 50kg x6

3)50kg x10 -> 40kg x11

 

Istudes plokktrenazööril(scott pink pm)

1)60kg x8 -> 40kg x7

2)60kg x9 -> 40kg x8

3)55kg x8 -> 35kg x10

Biitsale kokku 12 seeriat ja korduseid ka nii et tapab, seega küll :)

 

Järgmine nädal tegutseme vähe rahulikumalt, panen kindlasti mingist trennist siia näite ka!

Hetkel ootab ees kiire nädalavahetus, õnneks homse toiduga korras, Kadri pani karbid valmis ;)

IMG_20160923_225852.jpg

 

Olge terved!

 

Muudetud kasutaja Kuido Jõgisalu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Laupäeval sai käidud Jõgeva maakonnas Pajusi vallas sellises kohas nagu Tore Talu. Sealne talupere on teinud oma maisipõllule vägeva labürindi ning laupäeva õhtul toimus seal labürindi ÖÖ. Kui kell 20:00 sinna jõudsime oli õues juba suht pime ning kui rajale läksime, siis juba kottpime. Päris pull oli seal taskulampidega ringi ekselda :D eesmärk oli labürindist leida 6 kontrollpunkti. Esialgu tundus, et sinna me jääme ka :D aga kui esimese juba ära fikseerisime, siis läks lihtsaks, saime kaardile pihta ning järgmised tulid juba kiiresti. Kokku ca 1h seiklesime seal.

Inimesi oli päris palju, korralik sumin käis põllul :) https://www.facebook.com/245334998898264/photos/?tab=album&album_id=962811387150618

 

Täna aga uus nädal ja uue hooga trenni! Õhtul kavas õlg/triitseps! Trennis näeme!

 

Et rahvamassist eristuda, tõmbasime endale selga valged kombinesoonid :D

PicsArt_09-24-11.43.24.jpg20160924_212644.jpg20160924_212532.jpg20160924_212554.jpg20160924_212606.jpg

 

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna lammutasime õlg/triitseps. Hetkel algas nädal kus iga seeriaga raskus tõuseb, seeriaid 3-4.

 

Alustasime õlaga:

 

Istudes kangiga surumine(pink on seljatoega ja soorituse ajal laseme kangi korralikul lõua alla, isegi vastu rinda iga surumisega ning käed üles sirgelt välja)

1) 70kg 10x

2) 80kg 8x

3) 90kg 3x raskus maha 70kg 4x peale

 

Seistes laia haardega kangi alt rinnani toomine õla küljele

1) 70kg x12

2) 75kg x10

3) 75 x10

 

Trossidega plokil ees risti vedu õla tagaosale(siin raskust üles ei vii, rohkem tunnetusega harjutus)

1) 7,9kg 10x

2) 7,9kg 10x

3) 7,9kg 10x

4) 7,9kg 8x

 

Hantlite tõsted küljele(istudes mõlemas käes hantel)

1) 20+20kg 15x

2) 22,5+22,5kg 12x

3) 25+25kg 10x

4) 20+20kg 13x

 

Triitseps 3 harjutust:

 

Kahe käega surumine plokil seistes alla(sirge käepide/pulk)

1) 105kg 10x

2) 115kg 8x

3) 120kg 8x

 

Triitseps kangiga istudes kaldpingil kukla tagant surumine

1) 55kg 10x

2) 57,5kg 10x

3) 57,5kh 10x

 

Dips lisaraskusega

1) +20kg 20x

2) +40kg 13x

3) +60kg 6x raskus maha ja 14x peale

 

Selline see trenn oli, kohati kindlasti viimastes seeriates trennikaaslastega aitame teineteist, paneme käe alla ja aitame teha, ei lõpeta seal, kus endal jõud raugeb. Nii tuleb 1-2 kordust veel, see aitab piire nihutada ;)

 

Olge terved!

Muudetud kasutaja Kuido Jõgisalu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Uus aasta-uued lubadused, üritan selle aasta sees oma blogile eluvaimu sisse puhuda! :) 
Statistika näitab seda, et tegin 2016 teise poolaasta sees 7 postitust :D katsun seda viga paranda!
 
Miks ma üldse tahan blogida?!! Ma tahan, et fitnessi ja kulturismi huvilised näeksid, kuidas mina oma asja teen ja kuhu ma sellega jõuan, mis ma sellest saan. Kuna mulle meeldib ka võistleda, siis võiks küsida, et miks ma siis seda kõike kajastada tahan?? Konkurendid ju näevad, mis ja kuidas sa tegutsed... AGA see ei ole saladus, et bodybuildingus viib edasi ainult järjepidevus ning teadlik treenimine/toitumine. Ei ole siin mingeid otseteid ja seega ei ole siin varjata midagi J
Pigem tahangi eeskujuks olla paljudele, kes tänapäeval saalis rügavad ilma, et nad teadvustaksid endale miks ja milleks.
 
17.01.2015 oli see kuupäev kui mina kohtusin esimest korda Kiivikaga, panime paika plaanid ning minu fintessihullus algas. Hullus kestab siiani, isu veel täis ei ole ja ilmselt ei saa ka :) Ühesõnaga 17.01.17 olen juba kaks aasat jõusaalis rassinud, teinud kaasa mitmed võistlused, saavutanud häid tulemusi jnejne....Algusest peale olen kahelnud, et miks, ei muutu ju midagi, olen ikka samasugune sportlikku kehaehitusega kutt. Siiani tunnen nii kui aus olla :) aga alati ma suudan oma negatiivse mõtte viiani selleni, et aga mis ma siis saavutanud olen kui ma teen seda 1a, 2a või 5a. Ma teadvustan endale, et tegemist on nö asjaga, kus ei juhtu üle öö midagi! Muidugi tahaks kiiremini tulemusi näha, sealt ka tekivad need mõtted, et milleks ma tõmblen. Kulturismi tuleb kõvasti aastaid rasket tööd investeerida, hea näide Ott isiklikult! Ärge andke alla! :) 
 
Panen siia endale kui ka teile tõestuseks, et tegelikult asjad muutuvad ikka küll :) 
Vasakul olev pilt tehtud 2015 veebruari alguses, siis kui Oti juures teist korda ülevaatusel käisin ning paremal olev pilt tehtud 2016 novembri lõpp, ehk siis pm hetke vorm. Vasaku klõpsas oma kaameraga Ott ning teised sõber Allan oma õunaga.
img1483383775560.jpg
 
Kindlasti, 110% kindlasti oleksin saanud selle 2a jooksul teha asju paremini, kuid esimestel aastatel teeme me kõik algajad(üsna julgelt väidan seda) oma vead ära. Astume dieediga korralikult ämbrisse, näljutame, peas on ainult mõte et ma söön liiga palju, siis peale dieeti õgime paksuks, trennis paugutame üle, taastumine ei ole meile oluline jne... Hetkel tunnen et olen nüüdseks palju targem ja tean mida teen, ei mõtle üle, analüüsin ja olen kannatlik.
 
Võistlustest rääkides jätsin vahele 2016 sügishooaja, plaan jätta vahele ka eesolev kevadhooaeg ning lavale uuesti sügisel. Kuigi isu lavale ronida on suur :P aga annan oma kehale veel puhkust. Môtlen selle all, et ei lähe veel kuudeks dieedilainele, hoian kaloraazi ûleval, ûritan ka seda veel tõsta(ilma rasvamassi suurendamata).
 
Aasta lõppes mul gripiga, pole ammu nii haige olnud aga ju see siis pidi nii minema. Algas kolme päevase kõrge palavikuga, sinna juurde ka tatitõbi, kaks päeva veel madalam palavik ning eile oli esimene päev, kus ei olnud palavikku. Täna ronisin juba saali ja ûritasin kerge trenni teha, kuid kahjuks ma seda tavaliselt ei oska :D 
 
Olge terved ja head uut aastat!
Peagi ka trenni ja toidu teemadel postitused :) 
Muudetud kasutaja Kuido Jõgisalu poolt
  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eluke viimasel ajal ikka jube kiire.....katsun rajal püsida :)

 

Tööl hetkel kiired-kiired ajad, pühapäev vastu esmaspäeva ööotsa üleval, olin tööasjus Riias. Esmaspäeva hommikul jõudsin koju tagasi, magasin ca4-5h, õhtul käisin trennis, väsimus andis tunda aga rinna-õlapäev tuli päris hästi. Alustasime rinnaga, lamades surumises 1.seeria 100kg-10x, 2.seeria 120kg-8x, 3.seeria 130kg-6x ning neljandas 100kg-10x, rohkemat ei hakanud proovima kuna ei olnud seda õiget tunnet. 

Teisipäev on mul trennivaba, kuid teisipäev vastu kolmapäeva samuti ööotsa üleval, hommikul sain koju, magasin 4h. Õhtul oli plaanis seljatrenn aga jätsin minemata, ei hakanud keha ja vaimu piinama, pole mõtet lõhkuda. Raske on muidugi trenni mitte minna, viisin elukaaslase saali aga endal on keeruline niisama saali juurest läbi sõita :D Täna öösel sain korralikult magada ca8-9h, täna kindlasti saali ja kavas jalapäev. 

Toidud olen viimastel päevadel päevasel ajal suutnud hoida menüü järgi, karbid kaasas ja kõik OK. Öösel aga on läinud ka menüü välist kraami, pisut kommi ja šokolaadi, kohvi(ei ole muidu kohvijooja), tühja kõhupeale olen krabanud ka puuvilja, näiteks banaani või õuna ning samuti paar batooni(Fast Luxus). Kui ikka pead kaua üleval olema ja vaim väsinud, siis väike komm või šokolaad ei tee liiga ;)

Viimati kaalusin ennast laupäeva hommikul, kaal oli 95,2kg, täna hommikul näitas kaal 93,8kg. Need magamata ööd teevad ikka oma töö, sellist kaalu nägin viimati mitu-mitu kuud tagasi :) Nüüd paar päeva rahu, saab normaalselt magada, söögid paigas ja trenni teha. Alates pühapäevast kuni kolmapäevani olen Leedus, seal samuti toitudega keerulisem ning trenni teha ei saa. Kolmapäeva õhtul peaks kodus tagasi olema ja kannatab ehk saali ka minna :)

Hetkel on selline crazy periood aga järgmine nädal saab läbi, siis jälle rahulikum tempo :) 

 

Olge mõnusad!

 

 

 

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei!

Jagan oma kahte tänast einet, enne trenni ja peale trenni. 

Enne trenni sõin 190g täisterapastat, 150g kanafileed, 200g rohelist ning kastmeks Pomi 100% tomatikastet.

img1484416112397.jpg

Peale trenni üks mu lemmikeine. 135g kaerahelbeid, 20g šokolaadi maitselist valku, 150g vaarikamoosi(purustatud vaarikad) ning 100g banaani.

img1484415917828.jpg

Kuna homme sõidan Leetu neljaks päevaks, siis täna tegin trennis ära esmaspäevase rinnatrenni ning selga lisaks. Üldiselt laupäev mul vaba aga kuna olen saalist eemal paar päeva siis tuleb plaani vahel muuta :)  Külastasime täna elukaaslase Kadri ja sõbra Allaniga Paikuse Spordihoones olevat jõusaali. Täitsa kobe pisem saal, vajaliku saab tehtud, kuid tõsisemaks treeninguks jääb raskuseid seal ikka väheks :) 

 

Mõtlesin et proovin ära palju kõlapinda saanud uued Valio jogurtid ning ostsin kõik maitsed. Hommikusöögi kõrvale läks karamell, täitsa mõnus oli :)

 

IMG_20170114_200419_486.jpg

Muudetud kasutaja Kuido Jõgisalu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nonii, Leedu tripilt tagasi ja uuesti trenni lainel!

Pühapäeva varahommikul sõitsin ära ning kolmapäeva õhtul olin Pärnus tagasi. Eile ronisin saali tagasi, tegin seljale neli harjutust ning õlale kolm + veel trapets ja alaselg. Täna lammutame Ramiliga rind+käed. Hetkel käsil nädal, kus hoiame raskused all, seeriad pikemad ning paneme rõhu rohkem tehnikale ja tunnetusele.

Lisan siia ka oma eilse õhtusöögi ning tänase hommikusöögi. Eile õhtul peale trenni läks 170g tatart, 140g delikatess veisehakkliha ning 200g salatit, kastmeks 100% tomatipasta.

img1484889540633.jpg

Tänane hommikusöök, lihtsad võikud, nimes küll ´´või´´ aga tegelikult on ainult 4 viilu Leiburi trimmi, 100g kalkuni sinki, 100g 24% rasvaga juustu ning natuke kurki :) Olen terve elu olnud võileiva fänn, seega see variant sobib mulle väga hästi! Kui makrod sobivad menüüsse siis miks mitte! :) vahel lasen grilliga ka need ilma kurgita soojaks, siis mõnus sulajuust :P 

img1484889487359.jpg

 

Olge terved!

 

 

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei!

 

Nädalavahetus ja paar kiiret päeva veel möödas. Nädalavahetusel sai linnast ära maal käidud, nii enda vanemate kodus kui ka Kadri vanemate juures, samuti tähistasime ka Kadri vanaema sünnipäeva. Pidage ikka oma vanavanemaid meeles ;) 

Pühapäeval tulime Pärnu tagasi ning läksime trenni. Pühapäeviti üldiselt treenin teist korda nädalas kas siis selga või jalgu. Üldiselt katsun rohkem rõhku panna jalgadele, selline pikakoivaline nagu ma olen, ei saa neid arengust maha jätta :) Kuna pühapäeval toimus meil ka Spa&Sport tiimiga poseerimine, siis väga hullu saalis ei pannud, paar kergemat harjutust jalgadele ning HIIT treening (trossid, TRX köied, väljaasted, kõhulihased), kombineerisin neid oma vahel ning sai naha päris märjaks :) Jalgadele väga rasket trenni ei teinud kuna poseerimine kohe peale trenni ning poseerimisel teen läbi ka klassikalise kulturismi poose, mine tea vb läheb kunagi vaja ;) ning mõjub lihastunnetusele ka kindlasti hästi! Ise võistlen küll alles sügisel aga käin kevadhooajaks valmistuvate võistlejatega koos poseerimas ikka, harjutamine teeb meistriks ning saan ise samuti algajatele abiks olla.

 

Täna trennist puhkepäev, eile sai treenitud rind/õlg. Eile tekkis sõbra Allaniga enne trenni idee, et mis siis kui prooviks õige rekordit rinnalt suruda :D nii me siis saali selle mõttega läksime. Ma ei ole ammu sellist asja teinud, eelmine kevad võistlusteks valmistumise ajal sai Ramiliga korra proovitud aga siis 140kg mina ei suutnud ära suruda lamades surumises. Dieedi perioodil ei ole see just kõige parem mõte ka ning väga sealt midagi loota ka ei olnud :D Olen nüüd juba jupp aega rinnapäeval ikka viimases seerias 130kg surunud mõned kordused, seega tunne oli hea ja miks mitte proovida. Võimlesime soojaks panime 100kg kangile, tegime mõned soojendus kordused x6 ja x3. Panime mulle siis 140kg kangile, esimene kordus tuli lihtsalt, seega tegin kaks kordust järjest. Allan sai samuti 140kg jagu x1. Proovisime siis 145kg, see läks x1 üles ja oli juba märgatavalt raskem, Allanile samuti juba korralik pähkel aga sai jagu.Sellega piirdusime, ei hakanud rohkem punnima, jäime rahule :D oleks kohe 150kg kangile pannud ehk oleks sellest ka jagu saanud. Kuid jätame järgmiseks korraks ka midagi :D Üldiselt ma suuri raskuseid taga ei aja, või noh pole nagu eesmärk aga selliseid asju proovides tekib ikka isu, seega katsun siin lähiajal ka suuremat numbrit liigutada, 150-160kg oleks päris tore suruda. Mäletan kui kunagi ammuammu 110kg rekord oli, siis oli küll uhke tunne ja ei osanud rohkemast unistada.....aga kui ikka trenni teha siis on kõik võimalik, hetkel alustan rinnapäeva 100kg x10, heal päeval ka esimene seeria 110kg x10 :) 

 

Laupäeval sain Fitshopilt väikse üllatuspaki, kus olid sees mõned uued tooted ning ka juba tuntuid tooteid. Aitäh Fitshopi tiimile!! :) Eile õhtul sai ära proovitud uued Fast Pudix valgupudingud. Peale trenni pudru kõrvale istusid nagu valatult, karamelli maitse oli meie lemmik, šokolaad samuti hea aga kuna karamell tunduvalt magusam, siis sobis meile väga hästi! ;) 

IMG_20170121_160322_402.jpg

 

IMG_20170123_200544_888.jpg

 

Panen siia ka ühe eine pildi, täpsemalt siis trennivaba laupäev hommikusöök :) 

Omlett - 6muna, 200g salat ja 3 viilu kaerasüda. Süsivesikud 29g, Valgud 60g, Rasvad 41g

20170121_084548.jpg

 

Olge terved!

 

 

 

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kas kaerasüdames on tõesti nii vähe süsikaid et 29 saldoks jääb? :)

Muljetavaldavad portsud, vaatan kadedusega... mulle meeldib olla naine aga kui saaksin kuldkalalt ühe soovi soovida siis oleks see vist ühe suuuure mehe ainevahetus :D

 

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
13 minutes ago, Helena Mang ütles:

kas kaerasüdames on tõesti nii vähe süsikaid et 29 saldoks jääb? :)

Muljetavaldavad portsud, vaatan kadedusega... mulle meeldib olla naine aga kui saaksin kuldkalalt ühe soovi soovida siis oleks see vist ühe suuuure mehe ainevahetus :D

 

 

ühes viilus oli ca 7g süsikaid kui hetkel peast õigesti mäletan :)

Olen ise vägagi õnnelik, et nii palju süüa saan ilma kaalu muutuseta. Umbes aasta aega tagasi unistasin ainult sellistest portsudest, olen varasemalt söönud kuskil 2400-2500kcal juures nö offseasoni ajal. Ei osanud kaloreid üles ajada ning kartsin liialt paksuks minna. Alates 2016 oktoobrist hakkasin ühe hea abikäega vaikselt kaloraazi kasvatama ning olen 3200kcal(trennipäeval) juurde jõudnud. Tunne on hea ja kaal ei tõuse, rasva naha alla juurde ei ole tulnud, seega ilmselt ainevahetus on selle kenasti vastu võtnud :) Plaan veel suuremaid numbreid proovida ;) SÜÜA MULLE MEELDIB! :D 

Muudetud kasutaja Kuido Jõgisalu poolt
  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
17 hours ago, Kuido Jõgisalu said:

Olen ise vägagi õnnelik, et nii palju süüa saan ilma kaalu muutuseta. Umbes aasta aega tagasi unistasin ainult sellistest portsudest, olen varasemalt söönud kuskil 2400-2500kcal juures nö offseasoni ajal. Ei osanud kaloreid üles ajada ning kartsin liialt paksuks minna. Alates 2016 oktoobrist hakkasin ühe hea abikäega vaikselt kaloraazi kasvatama ning olen 3200kcal(trennipäeval) juurde jõudnud. Tunne on hea ja kaal ei tõuse, rasva naha alla juurde ei ole tulnud, seega ilmselt ainevahetus on selle kenasti vastu võtnud :) Plaan veel suuremaid numbreid proovida ;) SÜÜA MULLE MEELDIB! :D 

 

Ma olen hetkel ~4000 kcal maintenance (trenni ka muidugi omajagu) aga sellega on see, et toitu on ikka enda jaoks sama palju kui näiteks maintenance kunagi 3000kcal oli, sest keha on lihtsalt sellise kaloraažiga harjunud.

Muudetud kasutaja Henrikix poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
13 minutes ago, Henrikix ütles:

Ma olen hetkel ~4000 kcal maintenance (trenni ka muidugi omajagu) aga sellega on see, et toitu on ikka enda jaoks sama palju kui näiteks maintenance kunagi 3000kcal oli, sest keha on lihtsalt sellise kaloraažiga harjunud.

 

4000kcal juba tubli tulemus. Eks ma ise peaks ka kunagi sinna jõudma aga tasa ja targu ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
On 1/25/2017 at 4:39 PM, Helena Mang said:

Aamen! :) Ise jõudsin seekord u 2500ni aga kunagi tahaks kindlasti 2700 saavutada :P

 

 

Ma õnnestus mingi aeg detsembis 2600-2700 hoida:D, kuid nüüd tiksun vaikselt 2300-lt alla poole :rolleyes: 

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tore näha, et minu foorums ka väike arutelu tekkis ;) samuti on hea näha et naisterahvad on korraliku kaloraazi peal :)  Vormi tegemine käibki offseasoni ajal, kehale tuleb anda piisavalt(ei pea paksuks sööma) õiget kütust ning ettevalmistuse ajal sealt suurest numbrist natukene kärpides juba vorm muutub! Need nälgimis dieedid on minu arust totaalne keha ja vaimu tapmine!

 

Jälle üks nädal mööda saamas, aeg lippab, tegemisi palju. Uuel nädalal tuleb ka üks uudis, mis lähitulevikus natuke sebimist juurde tekitab, kuid seda teen juba heameelega ;)Hoidke silmad ja kõrvad lahti!

 

Täna saalist puhkepäev, homme saali, jalatrenn ning natuke ka HIITi nagu eelmisel nädalavahetusel. Homme muudan oma menüüd, lisan kaloreid juurde, plaan veebruaris kaloraazi tõsta ning märtsis teha tagasihoidliku dieedi. Täna tegime väikse poetiiru ja täiendasime eelolevateks päevadeks varusid, panen pildi ka, siis näete ka mida Kadriga sööme :)

NB: siin muidugi kõigest väike osa sellest, mis meil menüüs on!

20170128_173127.jpg

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei! Huvilised kindlasti juba näinud ja kuulnud, et sellel kevadel toimub Pärnus algajatele fitnesistidele ja kulturistidele SPA ja SPORT CUP 2017!

Idee on pikalt juba õhus olnud ning Spa ja Sport spordiklubi treener Ramil lükkas asjale hoo sisse. Õnneks meil tiimis ja klubis palju harrastajaid, kes on nõus abistama! Teeme selle ürituse ära enda vabast ajast ning energiast, eelkõige armastusest antud spordivaldkonna vastu! :)

Ise alustasin võistlemist samuti laval koos algajatega, täpsemalt Lõuna-Eesti lahtised karikavõistlused 2015 rannafitness algajate kategooria. See, et astusin lavale koos teiste algajatega, andis palju julgust juurde!! Seega kõik kes Te mõtlete, et võiks vormi teha ning ennast laval proovile panna, siis just see on TEIE jaoks! Sellel aastal on ka tehtud mõistlik erand, algajaks peetakse ka sportlast, kes pole osalenud rohkem kui ühel kulturismi ja fitnessi võistlusel! Leian, et see on väga õige! Kui Lõuna-Eesti karikal laval ära käisin, siis ega ma ennast kohe edasijõudnuks ei pidanud, läksin kuu aega hiljem eestikatel lavale ja jalg ikka värises :D  kuid mingi kogemus oli juba olemas!

Selles spordis on kogemusel väga suur roll! Tule ja hangi oma esimene kogemus 01.04.2017 Pärnus! Täpsem info siit!

16466962_10154951368182528_1528234856_n.jpg?oh=90f26b294e088d375d0bfae6827db212&oe=58959100

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huuh :D 24 päeva tagasi viimane postitus, tuli jälle väike paus sisse....mis vahepeal toimunud on :)

 

Trennidega hästi, välja arvatud see, et täna on mul juba järjest viies trennivaba. Miks? Alates teisipäevast olen tõbine, teisipäeval sai küll õlga ja rinda treenitud aga seda läbi kahtlase enesetunde. Tunne ei olnud hea aga ronisin ikka saali, tulemuseks kolmapäeva hommikul korralik nohu ja kurk samuti haige, nii hullu tatitõbe pole ammu kallal olnud. Tänaseks õnneks juba inimese tunne, homme peale tööd saali tagasi ning uue hooga pihta. Haiguse sain endale külge ilmselt selle pärast, et eelmine nädalavahetus toimus mul tööandja aastapidu. Seal sai tarbitud ka alkoholi ja kuna üritus toimus pealinnas, siis koju jõudsin ka alles hommikutundidel. Alkohol ja väsimus kindlasti tegid immuunsuse nõrgaks ning nii see tõbi mind maha murdis.

 

Haigus rikkus nii mõnedki plaanid ära, neljapäeval pidime Kadriga sõitma Laulasmaale spaasse tähistama meie 10ndat aastapäeva. Sinna juurde keha ja vaimu turgutamine, massažid ja jutud. :) Kuid neljapäeva hommikul oli enesetunne ikka väga nadi, õnneks saime spaaga jutule ning lükkasime broneeringu järgmisele nädalavahetusele :) Kõlistame tähtpäeva puhul klaase nädala pärast ;) 

Samuti oli plaanis see nädal pealinna kuttide Kaspari ja Indrekuga Pärnus trenni teha, aga jah minust nendele kamraadi ei olnud. Teeme järgi, pole hullu :D 

 

Haigusega on kehakaal tiba alla läinud, viimasel kolmel päeval 94,2..94,4kg, muidu olin ikka 95..96kg. Kuigi viimasel kahel päeval olen endale lubanud suht palju cheat'i, vastlakuklid, kartulisalat, jäätis, kartulikrõpsud :P  Olen sellist kraami söönud, kuna alates homsest teen kuu aega nö dieeti. Kui väga seda nüüd dieediks nimetada saab aga vähendan iga nädalaselt kaloraazi. Suurt kaalu kaotust ei aja taga vaid pigem tahan ainevahtusele üllatuse teha, olen juba päris pikalt plussis olnud kaloraaziga. Seega söön tiba vähem toitu ja teen rohkem kardiot ühe kuu jooksul, mis annab ka kindlasti positiivse tõuke sellele, kui uuesti kaloraazi kasvatama hakkan aprillis. Nagu ka eelnevalt olen kirjutanud, et tahan oma kaloraazi tõsta, siis tänaseks(enne kui haigeks jäin) sõin juba 3500kcal menüü järgi. Veebruari kuuga tõstsin kaloraazi ca 300kcal ilma kaalunumbri tõusuta. :) Tulevikus plaan tarbida vähemalt 4000kcal nii, et kehakaal ei tõuse!

 

Tänaseks kõik, lippame poodi, et uueks nädalaks toidud karpi saaks ;) Katsun varsti jälle kirjutada ja näeme juba 01.04.17 Pärnus SPA & SPORT Cup'il!

 

Olge terved!

 

IMG_20170226_182717_041.jpg.3b72b2341e96fdf8c53e075cb611f086.jpg

 

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×