Jump to content
Merelind

Terveks ja ilusaks

Recommended Posts

Tere

Tegin täna siia konto, et lõpuks ennast ilusaks ja terveks teha. Olen 29.a. 174cm pikk ja kaalun 68 kg. Viimane aasta oli stressirohke ja erinevatele haigustele kimbutas ka unetus. Soovin hakata tervislikult toituma (nagu arst ütles, siis magamatus tuligi sellest, et kehal oli vitamiinide puudus raud +b ) ja trenni tegema (nüüd juba jõuan natuke liigutada ennast, sest magan juba öösiti suhteliselt hästi). Kas keegi võiks kirjutada nt näidismenüü ja trennikava algajale ? Olgu öeldud, et olen pigem magusasõber....Mõtlesin ka eratreeneri juurde minna, ei tahaks niisama "tühja rapsida":) Kõik soovitused ja motivatsioonilood on teretulnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaadates kahte eelnevat vägagi konkreetset postitust, siis on aru saada, et kui püsivust on, siis on tegelikult lihtne saada terveks ja ilusaks :D

Õige toitumise ja treeningsuuna võib kergesti leida/kätte saada, kuid raskeks osutub inimestel hoopiski selle järjepidev järgimine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õige toitumise ja treeningsuuna võib kergesti leida/kätte saada, kuid raskeks osutub inimestel hoopiski selle järjepidev järgimine.

Minu arust on just kõige lihtsam asi see, kui on treeneri poolt sulle kõik must-valgelt ette tehtud ja sina lihtsalt tee nii nagu kirjas. Ise ei pea mitte midagi mõtlema ja saad alati kindel olla, et kui jälgid ettekirjutisi, siis on ka tulemus 100%-liselt garanteeritud. :)

Muidugi kõige pealt peab valima kompetentse treeneri, et saaksid kindel olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu arust on just kõige lihtsam asi see, kui on treeneri poolt sulle kõik must-valgelt ette tehtud ja sina lihtsalt tee nii nagu kirjas. Ise ei pea mitte midagi mõtlema ja saad alati kindel olla, et kui jälgid ettekirjutisi, siis on ka tulemus 100%-liselt garanteeritud. :)

Muidugi kõige pealt peab valima kompetentse treeneri, et saaksid kindel olla.

Isiklikult olen sinu väitega täiesti nõus. Aga mul on jäänud mulje, et enamus, kas teeb selle läbi ja naaseb tagasi oma algsesse rutiini või jätab pooleli, kuna ei näe piisavalt kiiresti tulemusi või kaob motivatsioon. Nagu need, kes jaanuari esimestel päevadel järsku jõusaali ilmuvad ning nädal aega hiljem uuesti kaovad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Isiklikult olen sinu väitega täiesti nõus. Aga mul on jäänud mulje, et enamus, kas teeb selle läbi ja naaseb tagasi oma algsesse rutiini või jätab pooleli, kuna ei näe piisavalt kiiresti tulemusi või kaob motivatsioon. Nagu need, kes jaanuari esimestel päevadel järsku jõusaali ilmuvad ning nädal aega hiljem uuesti kaovad.

Asi on selles, et kõik tahavad tulemusi 2 nädalaga saada, mitte ei viitsi vaeva näha. Kõik loodavad nendele viiele või kümnele imenipile, kuidas lihast kasvatada või rasvaprotsenti vähendada. Või siis tarbivad imetablette ja arvavad, et rasv põleb. :D Kahju, et kooliprogrammis ei ole toitumis-ja treeningõpetust vms, siis inimesed oleksid võib-olla rohkem teadlikud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×