Jump to content
rapsakas

Miks lihas ei kasva?

Recommended Posts

Tere

Viimasel ajal olen hakanud üha enam trenni tegema ja nüüd olen juba aasta aktiivselt treeninud. (Suusk, ratas, aerutamine, surumine, hantlid jne). Muret aga tekitab see, et pole ikka veel suutnud eesmärki täita. Eesmärgiks siis oli, et tahaks näha suuremat lihast aga kõik on ikka, nagu endine, peale selle, et suutsin enda kaalu korda saada. Milles võib olla probleem? Kas probleemiks võib olla see, et rasvaprotsent on suur ja enne selle ära kaotamist ei hakkagi lihas kasvama? Kas peaksin sõõma ennem rasvapõletaja mõnda aega ja mõne aja mõõdudes vahetama selle millegi muu vastu mis aitab lihast kasvatada? Hetkel ühtegi keemiat kasutanud pole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lihas kasvab trenni tehes, süües ja magades. Kui ei kasva, on mõnega eelmainitutest probleeme.

Süüa tuleb palju valku. Päevas umbes 1 pakk kohupiima+4 muna´+pakk kodujuustu+lihatükk, lisaks muidugi rasvad ja süsivesikud. See teeb nädalas kokku:

28 muna

7 pakki kohupiima

7 topsikut kodujuustu

2-3 kilo liha.

Täna saab nädal läbi, palju sa sõid eelmainitutest nädala jooksul?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

28 muna

7 pakki kohupiima

7 topsikut kodujuustu

2-3 kilo liha.

Täna saab nädal läbi, palju sa sõid eelmainitutest nädala jooksul?

See peaks pigem päevane kogus olema, et lihas kasvaks. Savickas ütles, et 3kg liha vähemalt päevas, muidu ei kasva.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere

Viimasel ajal olen hakanud üha enam trenni tegema ja nüüd olen juba aasta aktiivselt treeninud. (Suusk, ratas, aerutamine, surumine, hantlid jne). Muret aga tekitab see, et pole ikka veel suutnud eesmärki täita.

See sinu trennivärk tundub mulle veidike kahtlane.Tahad lihast kasvatada,siis pane suurem rõhk jõutrennile.Hetkel tundub,et kui teedki jõutrenni,siis on asi pisut logadi.Mis pagana trenni versioon vms on "surumine","hantlid" ? :)

Võimalik,et mulle ainult tundub ja teed korralikult baasharjutusi,asjas on süsteem sees etc,my bad seljuhul. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Probleem selles, et teed palju aeroobset ja vähe lihastrenni saalis. Arvatavasti sööd sellele lisaks nagu plikatirts. Lihas kasvab kui seda lõhud ja seejärel toidad piisavalt, et see taastuda saaks.

Muudetud kasutaja courage poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See peaks pigem päevane kogus olema, et lihas kasvaks. Savickas ütles, et 3kg liha vähemalt päevas, muidu ei kasva.

Kindlasti mitte päevane

1153g valku päevas siis umbes . edu.

Muudetud kasutaja kristen. poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kindlasti mitte päevane

1153g valku päevas siis umbes . edu.

Mine loe PM. :) Siis saad aru, miks nii ütlesin. :D

rapsakas, sa ei pea iga küsimuse jaoks uue kasutaja tegema. Võid vabalt ühe kasutajaga mitu teemat püstitada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minul ka lihas ei kasva. Vaatasin just 15 aprill võetud mõõdud üle ning hetkel on tulemus +-0,5cm erinevatest piirkondadest täpselt sama. 5x nädalas külastan jõusaali ~1h päevas. Samas visuaal on jätkuvas muutumises, seega ei ole muretsemiseks põhjust :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas lihas ei ole näha või lihas ei kasva? Kui lihast pole näha, siis on peal rasvakiht ja seetõttu ei näe lihast. Kui lihas ei kasva, siis andis sulle vastuse Rambo vend oma postituses. Midagi on lahti nelja põhikomponendiga. Tegelikult ka sel juhul, kui ravakiht takistab lihaste nägemist, siis on tegu sama.

Pasim rasvapõletus on korrektne toitumine ja toitumiskava järgminie. Kui se3e paigas, siis võib mõne väikese lisakiirendi saamiseks kasutada muid vahendeid nagu näiteks rasvapõletajad jmt. Viimatinimetatust pole kasu, kui toitumine pole tulemust andev. Pole mõtet süüa a´la pakk halvaad päevas ja siis võtta rasvapõletajat - raha raiskamine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×