Jump to content
Rydelle

Jooksmine

Recommended Posts

Tere

Ei tea, kas on selline teema kuskil olnud, kuid küsin ikkagi. Kas jooksmas käimine treenib ka mingil määral jalgu ja tuharaid? Lisanduvad tegelikult ka jõuharjutused, kuid kuidas on jooksmisega?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Treenib vastupidavamaks, kuid mingit lihaskasvu ei maksa jooksmisest oodata.

Selleks on vaja ikka kükkida.

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui tahad peenikesi jalgu ja olematut tagumikku, siis jooksmine (pikamaajooks) peaks üks parimaid "harjutusi" olema selleks. :)

Pikamaajooks vs jõutreening.

cocq6Ni.png

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga millist kardiot siis tegema peaks, et tagumik olematu poleks? :D On mul seda üldse eriti vaja, kui olen tegelikult päris peenike? Äkki piisaks jõutreeningutest...

Muudetud kasutaja Rydelle poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui tahad peenikesi jalgu ja olematut tagumikku, siis jooksmine (pikamaajooks) peaks üks parimaid "harjutusi" olema selleks. :)

Pikamaajooks vs jõutreening.

cocq6Ni.png

Siin sa näitad kuidas sprindid ja vastavad tippsprinterite tehtavad harjutused, mitte niivõrd kükid, mõjuvad. Too siis juba mõni kulturistnaine näiteks ikka;)

Muide, tean noori naisi, kes ei ole elus mingit jõutreeningut teinud, raskusega kükkimisest rääkimata, aga tuhar on ilus punnis. Geneetika omab ka siin suurt rolli. Nemad, näiteks, teevad vahel just vaid kerget tiksumisjooksmist.

Mitte, et ma ei soovitaks ka eelkõige kükke, kui selline eesmärk on, aga see lihtsalt ei ole nii must-valge.

Muudetud kasutaja MaPo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga millist kardiot siis tegema peaks, et tagumik olematu poleks? :D On mul seda üldse eriti vaja, kui olen tegelikult päris peenike? Äkki piisaks jõutreeningutest...

Jookse mäkke, ja jõutreening 3 X nädalas.

NB. Ega " kardio" põhieesmärk ei ole "peenikeseks" saamise saavutamisel abiks olla, pigem ikka kardiovaskulaarsüsteemi tugevdada.

Muudetud kasutaja MaPo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kurb on lugeda, kuidas ikka ja jälle on eesmärgiks ainult välised kehavormid. Oma keha on justkui pidev vaenlane ja trenni ainus eesmärk tundub olevat mõne inimese jaoks see, milline peeglis välja näha. Ja treeningud valitakse selle järgi, mis välist kuju vastavalt soovitule muudaks. Kui ühel hetkel hakkab tervis ka oluliseks muutuma võib juba hilja olla.

Kas jooksmine treenib mingil määral jalgu ja tuharaid? Loomulikult, kui võtta küsimust üldisena. See on ju ilmne, sest jalgadega ju joostaksegi. Kuid aiman, et soovitud tulemus on midagi muud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mitte, et ma ei soovitaks ka eelkõige kükke, kui selline eesmärk on, aga see lihtsalt ei ole nii must-valge.

Ei olegi must-valge, aga inimestele meeldivad must-valged vastused. :)

Kui eesmärk on ikkagi keha välimust muuta, siis nr. 1 selleks jõutreening.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×