Jump to content
teeleke

Tahaks sellest bubble buttist lahti saada

Recommended Posts

Tervist! Olen heas vormis, kuid soovin oma bubble but-ist lahti saada... Kas keegi oskab soovitada intensiivseid harjutusi tagumikult rasva põletuseks? Kas on üldse võimalik sellest täielikult lahti saada?
Aitäh!

Muudetud kasutaja AlanBStard poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Maitse asi ;)

Üleüldine rasva kaotus sobib. Ei ole võimalik ainult ühest kohast rasva põletada. Treeni ülakeha ning siis muutub kehakuju ning ka üleüldine välimus. Tähelepanu koht istmikult hajub veidi ülakehale ning siis muutub su tuhar "visuaalselt" väiksemaks.

Enamustel naistel on sama flat nagu taburet. Ole rahul oma võludega ja naudi ennast ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No mina ka aru ei mõista, miks peaks keegi tahtma bubble buttist lahti saada, kui suuremal osal on lapikud tagumikud :P kui sa muidu oled vormis, siis just väga hea, kui mingi ilus tagumik ka on. Aga jah, harjutusi peaks ikka kogu kehale tegema. Tegelikult omast kogemusest mäletan, et kui ma sõitsin palju rattaga, siis oli ka tagumik kõige väiksem, nii et siis ikkagi see vana hea rasvaprotsent ja värgid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tõesti aitab natukene rasvaprotsendi vähenemine, kuna tihti on suur osa rasvast just tuharates.

Bubble buttiga ei ole muidugi see hulk seal nii suur, kui tavaliselt, vaid suurem osakaal on lihases, mis annabki sellele vastava toonuse. Seega aitaks ka tuharat treenivate harjutuste vältimine, mis viib nad lihaste kaotusega toonusest välja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pepu peabki ümar olema, naudi ja armastsa oma "mullikest". Lame tagumik on üsna jube ollus..ma usun, et mehed nõustuvad...

Muudetud kasutaja RiinaSolo poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pepu peabki ümar olema, naudi ja armastsa oma "mullikest". Lame tagumik on üsna jube ollus..ma usun, et mehed nõustuvad...

Nõustun 100 % Riinaga :) Pepu peab olema ümar :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×