Jump to content
leisu

Paluks abi :)

Recommended Posts

Tere, olen 15-aastane poiss, kaalun ~75 kilo, olen 176-77cm pikk.

Ma ei teagi, mida nüüd täpselt küsida, seletan asja lahti.

Käin siis internaatkoolis ja mu nädalaraha on 5 eurot. Koolitoit on selline.Koolitoidu menyy 04.05-10.05.15.doc

Joon trenni ajal ja peale trenni sellist proteiini: http://www.ifit.ee/impact-whey-protein-1kg

Käin jõukas esmaspäeval, teisipäev puhkan, kolmapäev jälle jõukas, neljapäeval teen keharaskustega harjutusi, reede-pühapäev puhkan.

Ma võin küll eksida, aga minu arust on on koolitoit kuidagi kesine. (märgin ära, et ei söö kala, ega makrat)

Mida oleks mõttekas osta selle 5 euroga, et neljaks päevaks oleks midagigi parem?

Absoluutselt igasugune nõu oleks väga tore.

Tänud ette ära :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

5 eur eest saab Maximast 2,5 kg kana. Või heade pakkumiste korral 20 (tegelikult paari võrra vähem - 29 senti on soodukad) 200 g vadakuvalgu (seesama whey, mida sa pulbrina kühveldad) pakki. Kokku siis ca 3,5 kg kohupiima, milles on lisaks ka sinusugusele aktiivsele noorele paslikud rasvad ja süsivesikud.

Muudetud kasutaja MaPo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Unustasin mainida, et kokkamisvõimalusi siin ei ole, külmkapp on ainult. Ehk peaksin siis kodus valmis tegema ja koolis külmkappi panema?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõlab natuke naljakalt, et kokkamisvõimalusi pole. Koolikokkadega kokata koos ei saa ja õhtuks pannakse uksed lukku, võtit ka ei saa

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×