Jump to content
Mammur

lihaste kasvatamine

Recommended Posts

Tere,

Olen nüüd kaodanud -26kg ning seadsin endale uued eesmärgid. Tahan hakata lihast kasvatama ja rasvaprotsenti veel vähendada. Muidu teen nädalas 4x bp. Aga see pole päris see. Septembris viimati käisin oma keha koostist mõõtmas ja lihasareng pidi väga hea olema. See vist geneetiliselt mul hea. Leppisin personaaltreeningu aja kokku reedeks, kuna jõusaalis ma väga tihe külastaja pole. Oskan vaid kardiomasinaid kasutada :rolleyes:

Kas ma peaks laskma endale kava koostama?

Mul puudub igasugune algteadmine ja seega küsin, et ehk peaks oma teadmisi laiendama mingisuguse loenguga? Mulle meeldib teha asju, kui tean mida teen. Kust ma võiks nende kohta rohkem infot leida?

maria.jpg

Jube segane postitus, ei oska kohe kuskilt alustada..:)

Loodan, et oskate algajat natukene aidata :)

Muudetud kasutaja Mammur poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Toitumisest ma tôesti tean. Aga hetkel söön 1600kalorit paevas. Kas ma ei peaks oma kaloraazi suurendama kui hakkan jôutrenni tegema voi mingeid lisandeid juurde sööma?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vot, mis selle polstri alt välja on tulnud. Väga viis, tõesti tubli!

Lisandeid ei pea sööma. Kaloraaži suurenda/vähenda enesetunde järgi. Kui sa just võistlema ei plaani hakata, siis üleliia pead ei tasu selle pärast murda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1700 kcal oleks ju täitsa okidoki, kui soovid lihast kasvatada. Ja tõepoolest, ekstreemselt tubli inimene oled, see muutus on suur ja ilus :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×